Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z zainteresowaniem poczytałem posty od tej jakże " tragicznej" dla Was wiadomości że HBO przestaje być tylko Waszą "delicją" i że teraz już praktycznie wszyscy ( n i CP ) będą mogli "polizać" ten specjał, który dla Was jest niczym Ambrozja*'

 

Ludzie co Wam jest :?: przecież nic nie straciliście kanały dalej będą u Was,

frustracja jednak jest zrozumiała że faktycznie C+ nie bardzo jest zainteresowany dodaniem Wam czegokolwiek interesującego, ale bądzcie dobrej myśli :)

 

a jak nie.... hmmm zawsze możecie mieć nadzieję że CP połknie C+ razem z Wami i będziemy się razem cieszyć z ciekawej oferty CP+ :lol:

 

 

(* nektar bogów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zainteresowaniem poczytałem posty od tej jakże " tragicznej" dla Was wiadomości że HBO przestaje być tylko Waszą "delicją" i że teraz już praktycznie wszyscy ( n i CP ) będą mogli "polizać" ten specjał, który dla Was jest niczym Ambrozja*'

 

Ludzie co Wam jest :?: przecież nic nie straciliście kanały dalej będą u Was,

frustracja jednak jest zrozumiała że faktycznie C+ nie bardzo jest zainteresowany dodaniem Wam czegokolwiek interesującego, ale bądzcie dobrej myśli :)

@fezuj to nie Cyfrowicze narzekają że cyfra straciła wyłączność na HBO, tylko "życzliwi" abonenci (obecni bądz przyszli) innych platform. Poszukaj ile jest merytorycznych postów w stylu "nka ma HBO, Cyfra idzie na dno"

Jak już pisałem dla mnie to obojętne gdzie jeszcze będzie HBO. Ważne, że ja je mam.

 

 

PS.

W ciągu 2 tygodni mają być zaprezentowane nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w media 2pl jest notka ,że cyfra ma w ciągu 2 tygodni dać odpowiedź odnośnie nowych kanałów / jednym z nich ma być dom i ogród/ niby niezły ale to kanał nieszowy a co dalej??? , plus oferować dekoder z nagrywarką a na przełomie roku VOD. większość z tego było wiadomo tylko jakie KANAŁY????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ teraz coś swojego musi wprowadzić. Jeśli nie, to albo zniknie z Polski albo będzie na kolanach prosić o fuzję.

 

Dzięki fuzjom likwidowali konkurencję, czyżby teraz mieli zginąć od własnej broni? Było by ładne upokorzenie... ;)

 

Cóż - "kto mieczem wojuje od miecza ...... " :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie ale wyłacznosci wiarze sie z wieksza oplata za te kanały!! Wiec nie straci hbo bo bedzie dostawac z 3 platform kase wiec zyska i nie wystarczało im to ile dostawli od cyfry !! bo napewno cyfra nie bedzie tyle placic im teraz skoro wszystcy inni maja te kanały!! Jaki inny sens by był podpisywania umow na wyłączność jak nie to ze wiecej dostaje kasy za taka umowe z jedna platforma !! a tak to dostana z 3 platform mniej !! ale wsumie bedzie wiecej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ,że do tej pory HBO MaxPAk był w Cyfrze+ na wyłącznośc ,a to oznacza ,że Cyfra musiała więcej płacic HBO ,a teraz już nie jest na wyłącznośc w żadnej platformie co oznacza ,że prawdopodbnie w każdej platformie te kanały będą tańsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obniżkę cen HBO nie liczyłbym. Mnie ciekawi inny aspekt przejścia HBO do konkurencji. Przez ostatnie kilka lat był "pakt o nieagresji" miedzy Canal+ i HBO, nie podkupowali sobie praw do filmów. Teraz sytuacja może się zmienić. HBO będzie mieć dużo większy zasięg (Cyfra+, Cyfrowy Polsat, n-ka i kablówki) Więcej abonentów to więcej kasy, więcej kasy to większa możliwość podkupienia kolejnych praw. np. filmów Paramontu, czy Dream Works. Co prawda Canal+ to dość mocna grupa, ale przy HBO są pionkami:-) Może HBO zapragnie "wykosić" konkurencję i być jak w USA głównym graczem, przejąć 70-80 % rynku filmowych kanałów premium. Pożyjemy zobaczymy, Cyfra zapewnie odpowie n-ce nowymi kanałami. Niektóre będą fajne, niektóre żałosne. Ja nadal twierdze: jedna platforma w Polsce, ale kilka, a może kilkanaście pakietów i będzie super:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja mam wiadomosci HBO ma podpisana umowe z universalem czyli najwieksza wytwornia!! i tylko ich film pokazuje a canal + jakas inna wytwornie ze stanów i przedewszystkim wszystkie wazniejsze europejskie!! wiec raczej nie bedzie takiego konfliktu!!

 

poczekamy zobaczymy ja uwazam ze HBO stanieje !! cena bedzie porownywalna do kablówki!! czyli tak jak gdzies cyztałem okolo 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obniżkę cen HBO nie liczyłbym. Mnie ciekawi inny aspekt przejścia HBO do konkurencji. Przez ostatnie kilka lat był "pakt o nieagresji" miedzy Canal+ i HBO, nie podkupowali sobie praw do filmów. Teraz sytuacja może się zmienić. HBO będzie mieć dużo większy zasięg (Cyfra+, Cyfrowy Polsat, n-ka i kablówki) Więcej abonentów to więcej kasy, więcej kasy to większa możliwość podkupienia kolejnych praw. np. filmów Paramontu, czy Dream Works. Co prawda Canal+ to dość mocna grupa, ale przy HBO są pionkami:-) Może HBO zapragnie "wykosić" konkurencję i być jak w USA głównym graczem, przejąć 70-80 % rynku filmowych kanałów premium. Pożyjemy zobaczymy, Cyfra zapewnie odpowie n-ce nowymi kanałami. Niektóre będą fajne, niektóre żałosne. Ja nadal twierdze: jedna platforma w Polsce, ale kilka, a może kilkanaście pakietów i będzie super:-)

 

Niebyło "paktu o nieagresji" jak to nazywasz, kiladziesiąt miesięcy temu C+ stracił na rzecz HBO wytwórnie MGM. Takie ruchy są bardzo wątpliwe, to sa długoterminowe umowy i w odpowiednim momencie przedłużane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nowych kanałów dziwne, że cyfra nie decyduje się wprowadzać kanałów od "firmy matki" np. kolejnych Planete, Seasons, MCM. Mogliby też zrobić porządek z Canal+. Ogólny Canal+, Canal+film1 (może Canal+film2) z nowymi filmami z lat 2002-2007, bez seriali, filmów dok. itp. Canal+sport1 i Canal+sport2 nadające w pełnym wymiarze czasu, może jakieś nowe dyscypliny, tenis, golf, siatkówka, więcej transmisji piłki nożnej, NBA, NFL, boksu i rugby:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...