Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kiedykolwiek by doszło do połączenia lub wchłonięcia 3 platform w jedną wszyscy by byli szczęśli choć nie do końca sporo kanałów by wyleciało (przykład połączenie Wizji i Cyfry gdzie w nowej ofercie zabrakło np. kanałów MTV, Romantici itd). no i cena abonamentu. Wówczas prawdopodonie za wszystki kanały byśmy misueli zapłacić napewno około 200zł. Platforma cyfrowa stała by się wówczas luksusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zagarnął kanały BBC więc nam warto poczekać bo do końca tego roku a początek nowego możemy się spodziewać teraz my nowych kanałów i to znacznie lepszych, a propozycji jest dość wiele. :):wink::wink: Warto poczekać. Taka moja opinia.

@Sajmon jakie to nowe kanały i to znacznie lepsze?

 

Jak na razie to dodawane są (poza TVN CNBC) cuda w stylu KBS World, France24, Promocja.tv.

Masz rację - znacznie lepsze niż pakiet BBC. :lol::lol::lol:

 

Fakt jest faktem Cyfra+ stoi w miejscu i nic nie robi, na dodatek ma opinię abonentów daleko w d..ie! :twisted:

 

CP co chwilę coś dołącza, N też, a ja pytam co daje Cyfra+??? Wyżej wymienione badziewie (nie myślę tu teraz o TVN CNBC) i to w ilości 3 (słownie: trzy) kanały. Moje gratulację.

 

Warto poczekać. A ja pytam na co? Już tak czekam od roku, patrząc co robi konkurencja. Tylko co mi z tego czekania i patrzenia przyjdzie?

 

Daruj sobie i przemyj oczy, bo chyba ci zaszły mgłą sponsorowaną przez Cyfrę+. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak powiedzial Fiant. Tu na forum, miedzy zwolennikami roznych platform panuje jakas chora konkurencja i licytowanie sie na ilosc i jakosc kanalow. Czemu to ma sluzyc? Nowe kanaly w zaleznosci czy sa dodane do Waszej platformy czy tez do konkurencji to szczyt marzen lub totalny badziew :lol: Poczekajcie chwile. Pierwszy krok zrobil polsat. Przyjdzie i czas na Was. Doczekacie sie nowych kanalow - moze nawet lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wkrótce poznamy odpowiedź Cyfry+ na wczorajsze posunięcie konkurencji - nawet obowiązkowo muszą coś zrobić. W końcu mają pojawić się w Polsce nowe kanały od NBC Universal, dodatkowo kanały z rodziny NGC, więc źle może nie będzie. C+ musi zdecydować się na duży krok do przodu, bo inaczej, okaże się jeszcze, że będzie za późno. A wtedy wszystko zacznie się sypać. Wiemy przecież, że z roku na rok są coraz droższe prawa do pokazywania meczów OE a konkurencja wcale nie śpi i brnie do przodu. Kiedyś pisałem o Cyfrze+, więc jeszcze raz napiszę:

Czas "ich" wreszcie obudzić ze snu, bo jeszcze trochę i CP sprzątnie wszystkich obecnych abo Cyfry+ do siebie :roll:

Miejmy nadzieję, że wkrótce nastąpi odwet. Jakby nie było, ale konkurencja na polskim rynku medialnym coraz bardziej robi się zażarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy Cyfra się rozwija, czy też stoi w miejscu, tylko aby mierzyć wszystkich sprawiedliwie jedną miarką - wszędzie coś się dzieje. N-ka ma nowe kanały i zmiany w VOD, Polsat nowe kanały, Cyfra+ wprowadza teraz nowy sprzęt - tak więc każdy coś robi.

 

Idę o zakład, że jakby do Cyfrowego Polsatu dołączyli HBO to natychmiast ktoś napisałby, że HBO to [beep], bo już nic ciekawego teraz nie puszczają :lol:

 

OK, wracamy do tematu.

 

Muszę Cię pochwalić za obiektywizm, tak się już jakoś utarło że bardzo często właśnie na forum (jak by to było punktem honoru posiadacza) platformy aby max. zdołować tych, którzy będą mieli to czego (ja) mieć nie będę bo hapła to konkurencja.

 

Ludzie opanujcie nieco nikt nie ma monopolu na wszystko, dziś jest tu jutro będzie tam miną miesiące może lata i okaże się np. że C+ sport będzie na CP a Polsat Sport na C+ ( nie wspominając o HBO) wszak wszytko jest towarem- kwestia tylko ceny a na końcu się może okazać że my z CP stwierdzimy że C+ sport lepiej smakował jak go nie było u nas i wicewersa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem Cyfra spi i nie rozwija oferty.

To prawda maja w swojej ofercie b.dobre kanaly filmowe, dobry kanal sportowy (ale zle tam ukladaja ramowke i nie wykorzystuja wszystkich praw by pokazac jak najwiecej).

Ale nie samym sportem i filmami czlowiek zyje czasem oglada tez cos innego i wtedy wlasnie potrzebne sa inne kanaly, ktorych powinno byc jak najwiecej aby wszyscy mogli cos wybrac ciekawego.

Ciagle czekanie az wreszcie cos dobrego wejdzie do Cyfry zaczyna byc flustrujace gdy patrzy sie na poczynania konkurencji.

Bezwarunkowo musz dodac kilka ciekawych kanalow na jesieni.

Moje propozycje : paczka MTV , Nat Geo Wild, 13 Street, TVP Sport, TVP Historia, i moze cos jeszce .

 

Zobaczymy co z tego bedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do grudnia nie dadzą nic wartościowego, choćby w zapowiedziach to z Cyfrą może być cienko. Bo potem po świętach to ani tyle. Na razie Cyfra dała ciała, ale jeszcze nie rozdzierajmy szat, pojedynek trwa. Szkoda BBC (nie aż taka wielka jak gdyby było z napisami) ale do Polsatu z ich powodu się nie wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie tak jak z Fox czy superstacją - polsat weźmie na swoje TP a Cyfra za kilka miesięcy włączy. Chociaż tak naprawdę, to jak mają być z dubbingiem to dziękuję ...

lepiej z dubbingiem niż z lektorem :? a tak nawiasem to kanały BBC są na wyłączność więc Cyfra ich nie dołączy, o ile dobrze zrozumiałem dyskusję, że chodziło o kanały BBC.

 

 

 

@A&G poczekamy zobaczymy... poczekajmy do konferencji Cyfry i się dowiemy co i jak. Wyprodukować taki kanał nie jest łatwo, zawsze trzeba jakiegoś przygotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno się liczyć kanałów FTA i zapewne się nie liczy, bo je dodać moze każdy i to bez zoobowiązań. @Aldek nie sądzę aby dodała TVP Sport, ten kanał najpierw nich się rozwinie a później niech go dadzą, bo mogą się poślizgnąć na tym lekko... żeby dodać kanały trzeba mieć gdzie je dodać a Cyfra jak narazie nie ma, trzeba czekać na nowe TP, nie rozgryzajmy tego tematu, bo już pisalimy o tym DUŻO i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczę narazie na wielkie zmiany jeśli chodzi o nowości w C+. Zastanawiam się poważnie czy nie zmienić platformy, ale ten Canal+ 8) i HBO 8) . Może warto się zastanowić nad zmianą pakietu w C+ i dobranie full CP :? Narazie czekam do grudnia, zobaczymy jak się to rozwinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...