Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie usadziłeś!

 

@piotr-em nie ja to napisałem, więc proszę się nie spinać 8)

 

Od początku byłem przeciwny dołączaniu Superstacji do C+, tak dla twojej wiadomości. Też liczyłem na dodawanie wartościowych kanałów (oprócz HD). Nie ma na świecie platformy z samymi kanałami premium, więc niepotrzebnie się zacietrzewiasz na C+, coś musi być w najtańszych pakietach. C+ i tak ma ogólnie najbogatszą ofertę w Polsce, musisz jakoś żyć z tą wiedzą :lol:

 

PS

Fox Life nie będzie mi się podobać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jovik ,usadziłeś bzyka i piotra-em.A Cyferka jak się komuś podoba czy nie byle czego nie powinna dołączać do swojej oferty np:Fox life.

Mów za siebie, ja chce w Cyfrze ten kanał. Lubie Amerykańskie seriale. Byłoby to dobre uzupełnienie AXN. Powiem więcej, mam nadzieje, że z czasem pojawi się Sci-Fi Channel i Comedy Central. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odejdę od tematu, ale CC jest na wyłączność w N do końca br. a więc jest szansa na włączenie go do Cyfry lub CP, a może przedłużą umowę z N. Dobra, ale zobacz jakie kanał dołacz np. N- Owsiak TV, co to jest :?: albo nTalk. No co to jest :?: A Cyfra dołączyła dwa kanał HD, zapewne jak dostąną nowe TP to dolączą coś jeszcze i nie piszmy tutaj o nowych TP. A poza tym to jakoś kilka poprzednich osób odeszło od tematu. A co do kanału Sci-Fi Channel to już był jakiś komunikat, że ten kanał może się znaleźć w ofercie Cyfry i to jakoś nie dawno było, ja wiem ze 2 miesiące to chyba max, no czy jakoś tak. Jeżeli popełniłem jakieś błędy to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie "13th Street" może się przedłuży ze względu na to że jeśli Polak nie umie wypowiedzieć nazwy kanału to raczej go nie będzie oglądać, może dadzą jakąś polską nazwę, bo z językami obcymi to u nas w kraju słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie "13th Street" może się przedłuży ze względu na to że jeśli Polak nie umie wypowiedzieć nazwy kanału to raczej go nie będzie oglądać, może dadzą jakąś polską nazwę, bo z językami obcymi to u nas w kraju słabiutko.

no to zaczą się uczyć, bo zobaczą, że języki są potrzebne, ja tam sobie poradzę, bo wymawiam wyrazy praktycznie najlepiej z klasy. A MUZYKA dokłądniej śpiew pomagają w tym, bo im więcej śpiewa się w innym języki to tym łatwiej jest wymawiać wyrazu obcojęzyczne. Angielskie nazwy są wg mnie ładniejsze czy francuskie.

 

Ładniej 13. aleja

Polacy to nawet na HBO mówią Ha Be O :)

ja tak mówiłem jak byłem mały(6 lat-brak znajomości ang wtedy), a teraz mówię tak jak powinno się mówić. Zresztą to samo było z VH-1, ale to przeszłość.

 

musimy motywować ludzi do nauki języków obcych. Ja podobno bardzo dobrze tlumaczę i namawiam do czegoś.

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały offtop, ale coś mi się przypomniało w sprawie tych nazw.

Poszedłem kiedyś do sklepu, stanąłem w kolejce, a przede mną stała tylko jedna kobieta. I robi tam jakieś zakupy i mówi - poproszę Fantasię.

Ja tak sobie myślę, co to ta Fantasia... a tu ekspedientka na ladę położyła jogurt Fantasia (ten co ma przegórdki na dżem i czysty jogurt) :lol:

Zamiast Fantazja to mówiła Fantasia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A co Ty chciałbyś od kons. usłyszeć oni mówią to na co im pozwolą albo to co już jest w 100% pewne a jak było z TVP sport cały czas było mówione że są prowadzone rozmowy a wszyscy się napalili, że ten kanał na pewno będzie. niestety rozmowy nie zawsze prowadzą do pozytywnego zakończenia, dlatego teraz konsultanci ostrożnie udzielają info na temat nowych kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...