Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tu jako b.abonent Wizji a obecny C+ muszę stanowczo zaprotestować na na takie określenie"popapraną Wizją"bo v-ce wersa mógbym powiedzieć że Wizja na fuzji z tą popapraną C+ straciła i Astrę i kupę kanałów całą paczkę MTV,Wizję Sport,Travel itp więc kolego kolego teraz jesteśmy jak to się mówi w jednej drużynie i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem a jak zależy Ci na jakimś kanale wyślij e-maila do C+ z propozycją.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to byla francuska wersja kanału. Włoska miała inną ramówkę, a na Astrze jeszcze długo po fuzji leciała polska ścieżka dźwiękowa. Natomiast włoskim kanałem był Marco Polo. Też niezły. I oba przez tą nieszczęsną fuzję z popapraną Wizją musiały zniknąć. :(

 

Powtórze jeszcze raz. W Polsce była Włoska wersja Seasons, brana od Digital+ (czy jak to sie nazywało) Wiem, bo oglądałem.

 

Dla potwierdzenia

Sygnał polskiej wersji Seasons był nadawany z Włoch z satelity Eutelsat. Ze względu na niekorzystną sytuację na rynku medialnym we Włoszech i wysokie koszty produkcji 30 września br kanał zawiesi tam nadawanie. Jednocześnie zniknie również polski sygnał.

 

źródło:Cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by C+ wpadła na ten pomysł to moge nawet i 30zł za ten kanał zapłacic, byle był po Polsku! I najlepiej specjalna wersja dla polski! Wraz z programami polskiego autorstwa np:Takaaa ryba, Rapa itp...

 

Przez te wasze wspomnienia o Seasons chyba wybiore się na ryby, choć dawno nie lowiłem :D

 

Oj ja tez mam wielką ochote tylko nie ma teraz zbytnio gdzie...

Karpiki juz nie biorą, a na najbliższy ciepły kanał zbyt daleko mam jechac... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mysle, ze chociaz mielibysmy wszystkie kanaly TV dostepne na swiecie: HBO, Cinemax, Showtime, C+, SKY, Premiere, TV1000 itd. to polakom i tak sie nie dogodzi, zawsze bedzie malo :D

tego chyba nigdy niebedziemy mieli bo musialaby powstac 1 platforma ale wtedy by wrocilo narzekanie typu : drogo;brak konkurencji :wink: I tak w kolko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...