Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wgląd hehe :P sie nauczyłeś odemnie hehe nieno powaznie pewnie takiej możliwości niema by prywatny abonent mógl dostac ich karte:( a szkoda zostaja niestety zle formy odbioru :evil: które sa zle :twisted: no ale czas pokaze co sie bedzie dzialo w polsacie:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie no C+ jak na konkurencje CP to calkiem ladnie o nich napisala:) No jestem wzruszony. Jak sobie to przeczytalem, to zastanawiam sie czy oni przypadkiem nie chca zeby CP jeszcze lepiej sie sprzedawal :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja wiem, ale sam przyznasz, ze napisane ladnie i zachecajaco :wink:

 

A wracajac do tematu nowych kanalow, to mogliby tez dolaczyc FoxNews, jak juz dogadaja sie co do FoxLife. No i ponoc w planach sa takze kanaly FoxFX i FoxCrime (oba w polskich wersjach) i moze one tez by dolaczyly do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm te foxy to konkurencja i/lub uzupelnienie axnów więc kto wie narazie sa problemy z tp i miejscem na tp więc moga mieć troszke kłopotow z dolączaniem kanałów w przyzwoitej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zgadzam sie, ze raczej Foxy beda uzupelnieniem AXNow niz konkurencja, podobnie jak Animal Planet, Planete i NGC jest uzupelnieniem dla paczki Discovery. Co do miejsca na transponderach to pewnie nie bedzie tak zle jak juz TPS polaczy sie ostatecznie z CanalSat i Canal+ Fracne bedzie nadawany w calosci z Astry. Pewnie C+ uzyska kilka transponderow z tego polaczenia, ale ile... To jest otwarte pytanie. No i pewnie nie bedzie to szybciej jak w okolicach wakacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyznam, że Radio Eska by się przydało ale też np. M6 Music Black, M6 Music Hits, Deejay TV, MTV Europe, VH1 Classic Europe, VH1, MTV Hits, MTV Base, TMF UK, MCM Europe, MCM Top, MCM POP, MTV Dance, Discovery Real Time, NASN a dalej nie będę pisał, bo nie chce mi się hehe, ale jak chcecie to Wam później napiszę resztę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje biuro informacji prasowej kanału Fox Life. Kanał zostanie dołączony do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale roku.

Informowaliśmy już o braku umowy na wyłączność z kanałem Fox Life platformy Cyfrowy Polsat. Jak dowiedzieliśmy się od Moniki Jasłowskiej, rzeczniczki kanału Fox Life do spraw kontaktu z mediami, stacja zostanie dołączona do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale bieżącego roku. Niewykluczone jest szybsze dołączenie kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze raczej Foxy beda uzupelnieniem AXNow niz konkurencja, podobnie jak Animal Planet, Planete i NGC jest uzupelnieniem dla paczki Discovery.

a HBO i Cinemax są uzupełnieniem Poloni 1 i Polsatu 2. :shock::twisted::)

Trochę realizmu i obiektywizmu w tym co piszemy...

Cały pakiet Discovery nie sięga do pięt ani Planete ani NG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubia Discowery inni NG Ch, ja lubie Planete i bylbym szczesliwy gdyby doszly kolejne kanaly (Planète Thalassa, Planete Choc, czy dzieciecy Ma Planète) Marzy mi sie polski Seasons, ale dopoki jest Chasse & Pêche nic z tego. Ogolnie jestem zadowolony z oferty C+, wiadomo mozna lepiej, tylko cena, za to co daja powinna byc 20% nizsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he to 20% to minimum o jakie cena powinna być niższa. Jakby pakiet prestiżowy kosztował 100 to już może odpowiadało by to ofercie, ale bez podnoszenia ceny przy dodaniu kilku nowych kanałów. A tak wogóle to kto wycenia ile warty jest dany pakiet, bo chyba niezna się na cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nadawana byla francuska wersja Seasons, potem włoska. Obie byly tlumaczone na j. polski. Nigdy nie bylo wersji tego kanału przeznaczonej tylko na rynek polski. Swoja drogą to dziwne, ze w kraju gdzie co drugi facet to wedkarz taki kanal jeszcze nie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nadawał włoski Seasons. Po fuzji z Wizją kanał zniknął, ale miał się pojawić we wrześniu razem z CN i Animal Planet (nawet była ustalona za niego cena, bo miał być dodatkowo płatny) We włoszech z niego zrezygnowali i tym samym nie powrócił do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to byla francuska wersja kanału. Włoska miała inną ramówkę, a na Astrze jeszcze długo po fuzji leciała polska ścieżka dźwiękowa. Natomiast włoskim kanałem był Marco Polo. Też niezły. I oba przez tą nieszczęsną fuzję z popapraną Wizją musiały zniknąć. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...