Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj napisalem emila to cyfry+ tak mi odpiszali:

dziękuję za korespondencję. Odpowiadając na e-mail dotyczący oferty programowej uprzejmie informuję, że na chwilę obecną nie posiadam oficjalnych informacji na temat terminu pojawienia się na Platformie Cyfry+ programu HBO Comedy. Informacja o Pana zainteresowaniu dostępem do w/w kanału została przekazana do odpowiedniego działu. Jednocześnie informuję, że staramy się wzbogacać naszą ofertę programową o nowe, interesujące kanały, które - mam nadzieję -zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów. Informacje o wprowadzanych nowych kanałach umieszczane będą w Magazynie Plus+. W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji. Z poważaniem, Agnieszka Sacharczuk Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No i fajnie, ze HBO Comedy bedzie tylko w C+. Podoba mi sie takie posuniecie. Od 1 lutego bedziemy wreszcie mieli dobry kanal rozrywkowy i to sie chwali, bo jak patrze na to co pokazuje Comedy Central to nie ma rewelacji, ale moze HBO Comedy bedzie nieco lepsze i w to wierze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze C+ nie ograniczy sie tylko do dodania HBO Comedy. Jak przejmie jakies transpoordery po TPS, powinny sie pojawic kanaly TVP(sport, historia, film), moze NASN, History Ch, E!, Superstacja, polska wersja Seasons( moje osoiste marzenie :D ). Nie zapominajmy o nowych kanalach HD. Wspominano cos o NGC HD i Eurosport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mowi sie, ze C+ ma juz duzo kanalow z bajkami, a jakos inne platformy maja wiecej i nikomu to nie wadzi a nawet jest zaleta, wiec mysle ze C+ w koncu dolaczy Boomerang i Jetix Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...