Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to prawda, że HBO ma najgorszą jakość w Cyfrze+ spośród polskich platform, ale my (abonenci) nic na to nie poradzimy...

HBO HD będę nadawane w 1280x720 już 1920x1080 pikseli, nie wiem jak jest w n-ce i w CP, bo niestety dostępu brak i nie można sprawdzić ich rozdzielczości... Co do jakości to pomimo, że miejsce na transponderze jest to stan obrazu i dźwięku nie będzie powalający, bo sam dosył jest w beznadziejnej jakości i to już wina HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była mowa o tym, że HBO ma przesyłać sygnał swoich kanałów przez światłowód bodajże z Węgier?

Ale jak to z HBO... na plotkach i obietnicach się kończy. Wystarczy zobaczyć, jak podchodzą do jakości filmów przykładowo także w usłudze HBO Digital :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o usługę HBO Digital, jest ona bezpłatna dla abonentów co maja wykupioną opcje HBO.

 

ta usługa VOD jest dopiero w fazie testów, stąd nie ma co liczyć na coś konkretnego, Poczekajmy aż będzie za nią trzeba płacić, wtedy i oferta sie poprawi, pytanie na ile i jaka cena będzie obowiązywać :roll:

 

 

Co do jakości to myślę ze wina leży po obydwu stronach, marna jakość dosyłu z Amosa, a Cyfrze+ to pasuje gdyż może upychać swoje i tak przepełnione transpondery :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Digital ma być w swoistym rozumieniu, usługą oferującą pozycje filmowe oferowane na kanałach HBO, tylko jedynym plusem ma być to że samemu sie wybierze w której chwili się chce zacząć oglądać film, stąd ostatnio HBO 2 zaczęło nadawać w 16:9 ( mogli by zmienić na HBO 16:9 lepiej by wyglądało)

 

 

PS: HBO 2 stracił racje bytu jako kanał powtórkowy, stąd dobrym posunięciem było wprowadzić obraz panoramiczny wzorujac się na Canal+ film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlaczego nie puszczą takich kanałów jak: Canal+, HBO, HBO Comedy w 16:9 ?

Wszystkie kanały filmowe powinny tak nadawać. :D

Warto zobaczyć na satelitę ASTRA 19.2E, tam dużo kanałów FTA niemieckich nadaje w 16:9.

A u nas dalej średniowiecze i jeszcze za to płacimy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może ja dam lepszy przykład:

 

kanały BBC nadają w Wielkiej Brytanii w 16:9 a w Polsce tematyczne BBC nadaje w 4:3, jest to bardzo dziwne, może właśnie w tym kierunku powinniśmy sie kierować, widząc że dany nadawca nadając zarówno w naszym kraju jak i innym nadaje np. z obrazie panoramicznym , dżwięku AC 3 czy w wersji także oryginalnej, może warto właśnie interweniować u takich nadawców.

 

Faktem jest ze TVP powinna swoje kanały oferować w 16:9 tak jak nadawca publiczny w Deutschland

 

Uważam ze każdy kanał nadający naziemnie czyli TVP - Grupa ITI - Grupa POLSAT powinni swoje kanały i nie tylko główne a także tematyczne nadawać w 16:9 z dźwiękiem AC 3, bo to one wytaczają standardy na polskim rynku mediów.

Mam na myśli szczególnie TV Puls, mając tak silnego współwłaściciela, aż dziwi fakt że nie mają 16:9, AC3 czy Teletext-u niewspominając o jakości kanału na satelicie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączą 30 maja i tak jak w gazetce napisali do końca maja będzie za darmo :lol2: ,lecą sobie w .... a, nie mówiąc już o ewent. nowych kanałach. Pewnie skończy się na tym HBO i Eurosporcie i każą czekać na listopad, a wtedy ogłoszą jakiś badziewiasty konkurs i po całych obchodach 10 lecia :D a ludziska będą czekać następne miesiące ludząc się, że może coś dadzą w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak - HBO HD pojawi się dziś automatycznie u abonentów posiadających C+HD i będzie dostępny do końca sierpnia za darmo (potem łączna opłata za C+HD i HBO HD to 9zł). Abonenci nieposiadający C+HD (lecz mający HBO SD) mogą od dziś zgłaszać chęć dołączenia HBO HD, wówczas kanał pojawi się u tych osób 1 czerwca i będzie płatny 6zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to dziwnie i śmiesznie.... postępuje cyfra z tym HBO HD

Coś mi sie wydaje problemem jest brak miejsca na transponderach pewnie nie mogą sie dogadać z N-ką lub polsatem /

bo wydaje sie ze miejsce gdzie nadaje NG HD oraz Canaly + HD jest uszykowane do szumnie zapowiadanego Eurosport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...