Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce mi brakuje porządnego pakietu kanałów muzycznych, gdzie muzyka leci praktycznie non-stop i nie jest przerywana "programami rozrywkowymi" oraz reklamami dzwonków do telefonów.

Ja właśnie nie wiem, dlaczego żadna z polskich platform(mówię o Cyfrze i n, bo Polsat to ledwo MTV i VH1 ma) nie weźmie reszty angielskiej paczki MTV(czyli oprócz tych co są u nas to: MTV Base, MTV Dance, MTV Hits, MTV®(no może bez tego bo tam same reality show), TMF i VH1 Classic; z resztą wszystko jest tutaj http://www.mtv.co.uk/). Skoro mają MTV TWO to co to za problem wziąć resztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT zrobię, przepraszam.

 

Miejsca nie ma, bo dublują kanały, gdyby tego nie robili miejsca byłoby dość jeszcze na nowe kanały i to w porządnej jakości. To się tyczy wszystkich platform począwszy od Cyfry, przechodząc przez Cyfrowy Polsat a kończąc na n-ce :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wystarczyłoby jakby C+ i CP oraz N dogadały się ze sobą i już mamy wiele miejsca... Takie kanały jak: TVP1, TVP2, TVP INFO, TV4, HBO. HBO2, HBO Comedy, Extreme Sports, JETIX, Discovery, Discovery Science, Discovery Travel&Living, KINOPOLSKA nadawać z jednego transpondera. To kilka nowych pozycji spokonie dałoby się wprowadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 i TVP2 z jednego transpondera :roll: tylko jakby to obecnie miało wyglądać :roll: jeśli CP nadawałby je z TR Cyfry+ to pewnie musiałby się dogadać z TVP i wkońcu musiałby zacząć im płacić, a jeśli Cyfra+ nadawałaby je z TR CP to abonenci C+ narzekaliby na jakość kanałów TVP :wink: i tak źle i tak nie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym TVP Info i Discovery T&L nie ma w ofercie CP. Ale zgoda, dużo dałoby się zaoszczędzić, jeśli nie na nowe kanały to na poprawę jakości obecnych.

A Eurosport2 to mogła by w końcu Cyfra zacząć nadawać z transp.Eurosportu i to w lepszej jakości podobnie jak Polsat. A tak w ogóle ciekawostka: Polsat ma kilka kanałów w lepszej jakości niż Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym TVP Info i Discovery T&L nie ma w ofercie CP. Ale zgoda, dużo dałoby się zaoszczędzić, jeśli nie na nowe kanały to na poprawę jakości obecnych.

A Eurosport2 to mogła by w końcu Cyfra zacząć nadawać z transp.Eurosportu i to w lepszej jakości podobnie jak Polsat. A tak w ogóle ciekawostka: Polsat ma kilka kanałów w lepszej jakości niż Cyfra.

Eurosport 2 jest nadawany z tr. Cyfry dlatego że napisy na pasku są po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od 1 marca nazwy kanałów będą inne, tzn oprócz już nadającego Filmboxa. Od 1 marca sprawa będzie się miała tak:

Nonstop Kino- Filmbox Extra

Nonstop Kino- Filmbox HD

Filmbox, bez zmiany, czyli zostaje Filmbox.

 

Tak już jest w Czechach czy Słowacji.

Powodem zmiany jest umocnienie marketingowe oferty trzech kanałów pod jedną marką - wybrano Filmbox. Ekspansja do kolejnych krajów będzie realizowana pod jedną marką.

satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nas Cyfra wespół z BBC zrobili w bamuko. Pamiętam wyraźnie komunikat gdzie pisało że program zniknie w całej Europie i wynika to ze strategii programowej firmy BBC. Tymczasem tylko w Polsce został zastąpiony polsatowskimi 4xBBC a stare BBC Prime Europe z przeznaczeniem głównie na rynek francuski hula dalej aż miło. Mogli wprost powiedzieć prawdę, że wynika to z niskiej oglądalności w naszym kraju a nie mącić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby BBC Prime nie był oferowany satelitarnie tylko w Cyfra+, to zapewne sytuacja potoczyła by się inaczej. Bardzo dobry kanał (uczący przede wszystkim), został "pociachany" w Polsce na kilka kanałów BBC z wąskimi specjalizacjami, do tego brak napisów a lektor jest. Beznadzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Języka @djclassic, języka angielskiego. Wystarczy spojrzeć na mieszkańców krajów skandynawskich, gdzie ich rodzime telewizje oferują wszystkie produkcje zagraniczne wyłącznie z napisami w swoim języku. Tam już małe dzieci świetnie rozmawiają po angielsku. A u nas? Uważam, że kanał ten był bardzo interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze,ze mieszkamy w Polsce i tu obowiazuje jezyk polski.Ewentualnie niech w jezyku angielskim leca sobie te napisy,a nie odwrotnie.Tak jak to ma miejsce na TV Polonia.Jesli chodzi o same kanaly BBC...Jak dla mnie i ten Prime,jak i te nowe byly slabiutkie i w mizernej jakosci.Na szczescie mnie juz nie mecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie, dokumenty BBC były świetne, a co do seriali to kwestia gustu, nie każdemu podchodzi brytyjski humor. Właśnie ze względu na te dokumenty dzisiaj jeszcze ten Knowledge jest dla mnie do przyjęcia bo reszta to kaszana z lektorem jakiej wiele na innych kanałach. Dzięki napisom program był przynajmniej NIEPOWTARZALNY i nawet te seriale miały inny urok.

PS. Niepotrzebnie zrobił się off top, chciałem tylko zasygnalizować że program wciąż nadaje wbrew zapowiedziom i to w świetnej jakości obrazu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...