Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Hehe, już sobie wyobrażam co się będzie działo. Abonenci Cyfry: hura, Comedy Central w C+! Cyferka super platforma! Abonenci CP: Comedy Central to dno. Abonenci n: mam go w n-ce, jeszcze nigdy dłużej na niego nie spojrzałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Na marginesie to CC jest teraz nadawany FTA...

 

I ciekawi mnie jedna rzecz, czy dadzą ten kanał ze swojego transpodnera, czy z trp. 11075V, czyli Viacomu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym to widział :) Dokładnie tak :P

 

No więc zacznę- naprawdę nigdy się dłużej nie zatrzymałem na tym kanale :)

Może raz obejrzałem Gotowe, ale to wszystko.

Ja będę ten drugi. :wink:

 

Nareszcie! Już nie mogłem się doczekać. Liczyłem na niego już 1. lub 2. stycznia, po utracie wyłączności przez n. Póki co zostaję z Cyfrą+ (tak długo jak będą mieli obok Canal+ także HBO). 8)

 

Jestem happy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciekawi mnie jedna rzecz, czy dadzą ten kanał ze swojego transpodnera, czy z trp. 11075V, czyli Viacomu :?

Raczej nie dadzą ze swojego transpondera, bo mają na innym, poza tym to nie przeszkoda, mają MTV Polska i VH-1 Polska z tego transpondera więc w sprawie CC też się dogadają, a to co jest na pod PID'em z obrazem kanału BBC Prime wyłączą, aby móc zwiększyć jakość kanałów z tego TP.

 

cc1al7.jpg

 

Trochę słabo widoczne logo Comedy Central, ale żałoba jest więc jest czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już sobie wyobrażam co się będzie działo. Abonenci Cyfry: hura, Comedy Central w C+! Cyferka super platforma! Abonenci CP: Comedy Central to dno. Abonenci n: mam go w n-ce, jeszcze nigdy dłużej na niego nie spojrzałem :lol:

 

To się mylisz ,bo jest to bardzo fajny kanał (stwierdziłem po okienkach) i chciałbym go w CP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kanał całkiem interesujący. Szkoda tylko że Cyfra wprowadza nowy kanał jako uzupełnienie dziury po BBC Prime a nie jako dodatkowe rozszerzenie oferty. Gdyby z oferty nie wypadł kanał BBC to pewnie nic nowego by nie było. Wie ktoś czy Comedy Central będzie w komfortowym czy podstawowym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już sobie wyobrażam co się będzie działo. Abonenci Cyfry: hura, Comedy Central w C+! Cyferka super platforma! Abonenci CP: Comedy Central to dno. Abonenci n: mam go w n-ce, jeszcze nigdy dłużej na niego nie spojrzałem :lol:

 

Trafiłeś w 11 8)

Uwielbiam takie gadania odnośnie każdego kanału, dlatego fajnie jest jak platformy tracą wyłączność i dodają nowe kanały :D

 

Tak generalnie mówiąc, to każdy widz CC powinien być zadowolony z tego posunięcia, bo to pozwoli na rozwój tego kanału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już sobie wyobrażam co się będzie działo. Abonenci Cyfry: hura, Comedy Central w C+! Cyferka super platforma! Abonenci CP: Comedy Central to dno. Abonenci n: mam go w n-ce, jeszcze nigdy dłużej na niego nie spojrzałem :lol:

Abonent Cyfry+ zglasza sie: Comedy Central to gorzej niz dno! Cyfrerka schodzi na psy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCM? mialem je okazje ogladac. po 3-4 godzianch wszystko sie powtarza

M6? oprocz jednego reszta idzie do likwidacji z braku pojemnosci na Astrze.

Jesli z muzycznych to tylko MHD, nadeszla era HD wiec jeden kanal muzyczny w HD by sie przydal. Poza tym moze oba Viasaty, NG Wild, moze jakis HD z serialami i to by wystarczylo. Wszystko pod warunkiem ze dostana nowe tp na Hot Birdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak C+ nie dołączała żadnych nowych kanałów to było źle, a jak teraz dołączyła CC to jeszcze gorzej bo to badziew i dno.

To sie zdecydujcie.

Nie wszystkim ten kanał musi sie podobać.

Są osoby które lubią oglądać takie seriale i właśnie dla nich skierowany jest ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA HBO HD jest szansa, ale co do TVN HD to miałbym wątpliwości, bo chyba jakoś nie są zainteresowani rozprowadzaniem tego kanału poza inną platformę niż n. AXN HD? Po co? A taki kanał w ogóle w Europie nadaje? Zaraz to sprawdzę.

 

TVP chce stworzyć swoją platformę, więc jak już powstanie to chyba nie, ale jeśli chcą mieć większą kasę z reklam itp. o udostępnią ten kanał w innych platformach. Właśnie o ile powstanie, co do tego mamy wątpliwości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że zrobi się miejscówka na transponderze 11.488H. Na szczęście CC będzie nadawany dla Cyfry z transpondera Viacom, więc tak źle to jeszcze nie jest, mogło być gorzej... :roll:

 

AXN HD? Po co? A taki kanał w ogóle w Europie nadaje? Zaraz to sprawdzę.

Z cyklu "Marzenia abonentów C+"... Nie sprawdzaj, w Europie nie ma takiego kanału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie.Kanal jest dnem,a z Cyfra poczekajmy az zwieksza pojemnosc.Jesli po zwiekszeniu dalej beda dolaczac takie kanaly,trzeba bedzie uciekac.Rownac w dol do CP i N-ki to nie sztuka.Na razie jeszcze zachowuje spokoj :roll:

Ale my twoją opinię na temat CC już znamy z wieeelu postów/pretensji na tym i innych forach i naprawdę niewielu już ona interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...