Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, o kanały BBC wydziwiacie??

CP zagarnął kanały BBC więc nam warto poczekać bo do końca tego roku a początek nowego możemy się spodziewać teraz my nowych kanałów i to znacznie lepszych, a propozycji jest dość wiele. :):wink::wink: Warto poczekać. Taka moja opinia.

Ale widzę, że niektórzy jak się dowiedzieli, że CP zagarnął kanały BBC to jest to już koniec świata, koniec nowych kanałów i koniec dodawania innych kanałów i już CP górą :shock::lol: :lol: :lol::P Bez przesady :!:

P.S. Co niektórzy promocji.tv nie uwzględniajcie, bo to tylko kanał FTA, który się nie liczy, a Cyfra po prostu dodała go daleko na pozycje 83. na liście i tyle. Zwyczajny kanał FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niedługo pozbęda sie HBO i Canal+ i będzie idealnie bedą nadawali tylko NG w wersji HD za 140 zł pewnie nie mozesz się doczekać

 

Chłopie, co Ty piszesz? :roll::roll::shock: Takie pisanie to jest beż żadnego sensu.

:wink:

 

Co do kanałów to może i dobrze się stało, CP je sobie zgarnął, i będzie się podniecać, że poszerzyli nieco ofertę, a my poczekamy za bardziej wartościowymi kanałami, które mogą się jeszcze w tym roku pojawić ewentualnie na początku przyszłego. Osobiście wolę poczekać i mieć jakieś lepsze :):wink: Taka moja subiektywna opinia. Poza tym w przyszłym roku możemy się spodziewać kanałów w HD, na tym ostro C+ zależy, oraz na VOD. I dobrze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze optymizm niektorych userow sie potwierdzi.

Co jak co ale Cyfra stoi w miejscu nie ma nowych kanalow a kanaly BBC to nie jest byle co i ja bym tym nie pogardzil.

No ale zobaczymy moze czyms mnie zaskocza bo nie ma dwoch zdan ze musz cos dodac ciekawego, bo jak tak dalej bedzie to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niedługo pozbęda sie HBO i Canal+ i będzie idealnie bedą nadawali tylko NG w wersji HD za 140 zł pewnie nie mozesz się doczekać

 

Chłopie, co Ty piszesz? :roll::roll::shock: Takie pisanie to jest beż żadnego sensu.

:wink:

 

Co do kanałów to może i dobrze się stało, CP je sobie zgarnął, i będzie się podniecać, że poszerzyli nieco ofertę, a my poczekamy za bardziej wartościowymi kanałami, które mogą się jeszcze w tym roku pojawić ewentualnie na początku przyszłego. Osobiście wolę poczekać i mieć jakieś lepsze :):wink: Taka moja subiektywna opinia. Poza tym w przyszłym roku możemy się spodziewać kanałów w HD, na tym ostro C+ zależy, oraz na VOD. I dobrze. :wink:

 

 

pisze tak dlatego, że zawsze gdy CP wprowadza nowy program, którego nie ma w C+ to komentarze na forum wyglądają tak:

-kolejny badziew (a czy C+ wprowadziła coś niesamowitego)

-C+ wprowadzi coś super wzamian (nie wprowadziła nic nowego czego nie ma w CP a co wiecej wprowadzo to co od jakiegoś czasu jest w CP takze w najblizszym czasie możemy się jeszcze spodziewać Wedding Tv czy E!)

Chciałbym się miło rozczarować ale nie licze na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ostatnie posty o BBC i już sam nie wiem, śmiać się czy płakać?

 

Poza tym nie mogę się doczekać kiedy te kanały wejdą do Polski i do Cyfry, bardzo bym chciał, ponieważ brytyjskie kanały - zwłaszcza właśnie BBC są bardzo dobre. Brytyjczycy potrafią ;):)

 

Mówiąc o nowych kanałach, to na jesień oraz koniec br. roku a początek nowego roku może być ciekawie. Pewnie będzie to paczka BBC na pewno, a dalej - się zobaczy.

 

A co do kanałów ''zewnętrznych'', uważam, że paczka BBC na pewno zawita w Cyfrze,

(...)

I byłoby super

 

... aż tu nagle....

 

Ludzie, o kanały BBC wydziwiacie??

CP zagarnął kanały BBC więc nam warto poczekać bo do końca tego roku a początek nowego możemy się spodziewać teraz my nowych kanałów i to znacznie lepszych, a propozycji jest dość wiele.

 

Co do kanałów to może i dobrze się stało, CP je sobie zgarnął, i będzie się podniecać, że poszerzyli nieco ofertę, a my poczekamy za bardziej wartościowymi kanałami, które mogą się jeszcze w tym roku pojawić ewentualnie na początku przyszłego.

 

 

Pozostawię to bez komentarza... :)

 

Ten temat chyba pójdzie do zamknięcia, jest kompletnie bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie @pitter :) Tak sobie czytam te posty i mam te samo odczucie.

Jakby BBC weszło do C+, to byłby ogromny zachwyt och, ach jakie to są super kanały.

Nawet pamiętam jak już ludzie na forum układali listę kanałów z produkcjami BBC :lol: Aż tu nagle te same osoby dzisiaj twierdzą, że BBC to kicz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy, rozumiem, jasne. Jeśli tak się stało to co mam robić, płakać z tego powodu, że nie są w Cyfrze? Trzeba to zaakceptować i mówię, że może i dobrze się stało, bo z pewnością zawita coś lepszego niż kanały BBC. Owszem, kiedy była o nich mowa, że wejdą do Polski był to zachwyt bo większość osób łącznie ze mną była pewna, że będą w Cyfrze, a więc co, miałem płakać z tego powodu? Pewnie, że jest pewna radość, że oferta się nieco poszerzy, ale jeśli znajdą się jednak w CP to nie będę cały czas się tymi kanałami podniecać i płakać z tego powodu, że wejdą do CP, a nie do C+, bo to bezsensu. Z pewnością znajdzie się z czasem w C+ coś znacznie ciekawszego, ponieważ propozycji bardzo prawdopodobnych jest wiele, a na pewno te kanały BBC nie są najlepsze ale przyznam, że trochę by były interesujące.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze Sajmonowi nagle się poglądy odmieniły...ciekawe,ciekawe.

Kolego Sajmon ja po zdemaskowaniu przez uważnego i sprytnego Pittera nie miał bym odwagi już nic napisać bo bym się delikatnie mówiąc wstydził. A Ty no proszę mało to napisałeś posta, w którym odwracasz kota ogonem.

Kiedy w końcu stiwrdzisz, że Cyfra stoi w miejscu i obecnie prezezntuje najniższy z pośród 3 platform współczynnik wzrostu nowych abonentów. To już nawet N ma większy.

Teraz zapewne napiszesz, że kanały NBC wejdą do Cyfry no bo jakże inaczej przecież oni posiadaja pewien procent udziałów w Cyfrze i potem nagle kolejne zaskoczenie?

Najlepiej więc nie marzyć to dobra rada dla Ciebie.

Czasy się trochę zmieniły i Cyfra już nie lideruje. Zdaj sobie w końcu z tego sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie @pitter :) Tak sobie czytam te posty i mam te samo odczucie.

Jakby BBC weszło do C+, to byłby ogromny zachwyt och, ach jakie to są super kanały.

Chyba mowisz o sobie bo ja napewno w ten zachwyt bym nie wpadl :) . Dla mnie licza sie bardziej wartosciowe kanaly niz jakis tam brytyjski kicz :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy Cyfra się rozwija, czy też stoi w miejscu, tylko aby mierzyć wszystkich sprawiedliwie jedną miarką - wszędzie coś się dzieje. N-ka ma nowe kanały i zmiany w VOD, Polsat nowe kanały, Cyfra+ wprowadza teraz nowy sprzęt - tak więc każdy coś robi.

 

Idę o zakład, że jakby do Cyfrowego Polsatu dołączyli HBO to natychmiast ktoś napisałby, że HBO to [beep], bo już nic ciekawego teraz nie puszczają :lol:

 

OK, wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że teraz wszędzie moda na wyłączność. A przecież jeśli abonenci mają jakiś kanał na wyłączność to muszą za to drożej zapłacić. I gdzie tu ich zysk? Bo operatora może i jest bo i tak wszelkie koszty przerzuci na abonentów. A cieszą się z tej wyłączności jak dzieci (patrz teraz na forum Polsatu). Czyli logika taka: chcemy zapłacić więcej aby tylko inni nie mogli oglądać tego kanału... Ależ to chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że jakby do Cyfrowego Polsatu dołączyli HBO to natychmiast ktoś napisałby, że HBO to [beep], bo już nic ciekawego teraz nie puszczają :lol:

 

OK, wracamy do tematu.

Ja bym tak na pewno nie powiedział i nie mowię, ze kanały BBC to nic dobrego, bo skoro jest ich tyle na świecie tzn, że muszą być jakieś lepsze a nie jakiś "[beep]" jak to nazwałeś Adminie.

 

Wiesz @Fiant może i tak, ale jakby każda platforma miała takie same kanały i uslugi to byłoby nudne, żadnej walki, tylko różnica w ceniku. A może jeszcze korzystali by z tych samych TP :?: To jest pytanie retoryczne. Jak ktoś nie wie co to jest pytanie retoryczne to do lektury na temat Pytania retorycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, Cyfra+ olała sprawę. Żeby tak samo nie stracili kiedyś HBO. BBC to były kanały warte uwagi i to, że CP i przejął na wyłączność świadczy tylko o dojrzałości tej platformy i jej decydentów.

Cóż C+ już długo stoi w miejscu i to przestaje mi się podobać. Śmiali się niektórzy, że CP dodał E! i Wedding TV, a co dodała C+, France 24 i Promocja.tv (śmiech na sali), bo kanałów HD nie liczę, bo one musiały się pojawić, przy takiej konkurencji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...