Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Toteż dziwi mnie fakt, że Cyfra+ decyduje się na produkcje własne. Zamiast wydawać kasę na projekt ("Dom z ogrodem") który i tak będzie robiony w marnej jakości i prawie nikt nie będzie tego oglądał,

 

@RafiX czy masz może programy tego kanału i wstępne dane z oglądalności?

Jakie sa parametry tego kanału jaka jest jego jakość ?

Podaj bliższe dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak się nasycimy sportem, muzyką, filmami, xxx to przyjdzie kolej na domy, ogrody, zdrowie, itd. Jesteśmy na troche innym etapie i mamy inną mentalność niż USA. Nie wszystko da się sklonować na nasz rynek, choć większość tak.

 

programy tego kanału i wstępne dane z oglądalności?

Jakie sa parametry tego kanału jaka jest jego jakość ?

Podaj bliższe dane.

 

Przecież ten kanał jeszcze nie wystartował :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

programy tego kanału i wstępne dane z oglądalności?

Jakie sa parametry tego kanału jaka jest jego jakość ?

Podaj bliższe dane.

 

Przecież ten kanał jeszcze nie wystartował :shock:

 

wiem ale kolega @RafiX pisze o nim z takim znawstwem jakby go 2 lata bez przerwy oglądał... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale kolega @RafiX pisze o nim z takim znawstwem jakby go 2 lata bez przerwy oglądał... :)

To były moje własne przypuszczenia na podstawie innego kanału tematycznego - kuchnia.tv. Z drugiej strony to dobrze, że powstaje coś takiego. Tematyka powinna być różnorodna, nie tylko nowe kanały filmowe, sportowe, dokumentalne itd.

 

A czy będziecie zadowoleni z kolejnego projektu Cyfry+? Czas pokaże. Na razie nie znamy żadnych konkretów. Kanał jeszcze nie ma przyznanej koncesji, nie wiemy jaką zawartość będzie miała ramówka, wiemy tylko, że będzie to kanał o charakterze poradnikowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajmy, że dodanie kilku kanałów z paczki MTV jest bardzo drogie. A są to kanały, które mogą przyciągnąć NOWYCH abonentów, w przeciwieństwie do np. SuperStacji, która tego atutu nie ma. Tymbardziej, że tak jak mówię - te kanały nie muszą być w pakiecie komfortowym, ale jako dodatkowa opcja za np. 4-5zł.

Największe możliwości ma tutaj Nka, bo ma prostą sprawę z pakietami, więc tymbardziej dziwi mnie ich bierność. Mogą przecież stworzyć oddzielny pakiet muzyczny za 16zł i dać tam z 8 kanałów które podał tutaj Jovik, a nie wierzę, że 1 kanał MTV (licząc wszelkie koszta) kosztuje więcej niż 2zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale kolega @RafiX pisze o nim z takim znawstwem jakby go 2 lata bez przerwy oglądał... :)

To były moje własne przypuszczenia na podstawie innego kanału tematycznego - kuchnia.tv.

 

Ależ z tego co mówi moja żona i koleżanki to kanał kuchnia>tvjest bardzo dobrym kanałem. I z tego co wiem ma bardzo dobrą stronkę w necie.

Oczywiście, jest on przeznaczony dla konkretnego odbiorcy i moze wkurzać milośników McDonalda i fast foodów, podobnie jak oglądając Dom i ogród wkurzeni będą posiadacze M1 na 10 piętrze w dużym mieście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym marnym produktem platformy z najbogatszą ofertą (Canal +, HBO, NG, itd.). Jeśli C+ jest marna, to co powiedzieć o n i CP :wink:

Tutaj porównywałem sobie ofertę Cyfry+ z CanalSat. Moim zdaniem, francuski nadawca dalej sprzedaje marny produkt do Polski. To jasne jest, że C+ ma najlepsze kanały, których konkurencja w Polsce może tylko pozazdrościć. Jednak zobacz jak rozbudowaną ofertę muzyczną, filmową, sportową ma CanalSat, a jaką ma Cyfra+. Zresztą przecież sam o tym wiesz. Ale zapodam linka dla tych co mniej są w temacie :arrow:http://sabonner.canal-plus.com/pid1285.htm&e=2&gid=2

 

Z drugiej strony, polski rynek medialny nie jest tak "chłonny" jak w krajach Europy Zachodniej. Tak więc, jak na polskie warunki to oferta jest w porządku i cały czas rozbudowywana. Juz nic nie będę pisał o cenie, jaką muszą za tą rozrywkę płacić polscy odbiorcy.

 

 

Jeżeli piszecie, że tak łatwe i tanie jest dołączenie kanałów z paczki Viacom, to dlaczego Cyfra+ tego jeszcze nie zrobiła? Czas "ich" wreszcie obudzić ze snu, bo jeszcze trochę i CP sprzątnie wszystkich obecnych abo Cyfry+ do siebie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że Cyfra+ poszła w stronę Nki i włącza kanał bardziej niszowy. Tyle osób się śmieje z kanałów niszowych, a tak naprawdę nie należy skreślać żadnego przed startem. Myślę, że zarówno Dom i ogród, jak i np. TV Religia, DaVinci czy O.tv mogą być ciekawymi stacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie cyfry w ankiecie Który kanał dołączył byś do oferty Cyfry+? dają mozliwość wyboru pomiędzy: TVP Sport, TVP Film, TVP Rozrywka, History Channel, Mototors TV, Travel Channel.

Poza Travel Channel i History Channel wybór nie jest powalający. Nie powiem, żebym tęsknił za kanałami TVP.

 

No i dobrze, że Cyfra+ poszła w stronę Nki i włącza kanał bardziej niszowy. Tyle osób się śmieje z kanałów niszowych, a tak naprawdę nie należy skreślać żadnego przed startem. (...)

 

ale ja nie chcę za to płacić... jak będzie free - to OK... ale szkoda miejsca na transponderach dla innych kanałów przeznaczonych dla większej ilości widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się sobie zastanawiam...

 

Czy start TVN CNBC spowoduje wyłączenie CNBC Europe z transpondera Cyfry+? Niby z tej częstotliwości korzysta jeszcze TPS, ale za kilka miesięcy to się już zmieni. No ciekawe, wkrótce się okaże, być może od razu po starcie kanału biznesowego, albo po całkowitej fuzji TPS z CanalSat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie propaguje...

Nie ważne, czy progagujesz, czy nie (według ciebie), to gdyby udało ci się zdekodować te kanały twoim sposobem, to byś je odbierał piracko... :evil: Zajrzyj tutaj do punktu 3a.

Czy start TVN CNBC spowoduje wyłączenie CNBC Europe z transpondera Cyfry+? Niby z tej częstotliwości korzysta jeszcze TPS, ale za kilka miesięcy to się już zmieni. No ciekawe, wkrótce się okaże, być może od razu po starcie kanału biznesowego, albo po całkowitej fuzji TPS z CanalSat :roll:

Najwyżej pozostanie odbiór z Astry 1. Kam kanal nadaje FTA. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...