Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwileczkę Pawop, ja tylko przedstawiłem jak się miała sprawa z kanałem Fox Life kiedy wystartował. Media podawały, że kanał jest na wyłączność w CP lecz teraz jest inaczej. Podobnie może być z E!. A Jeśli naprawdę jest wyłączność to na pewno na nie długo. Wyłączność jest pewnie na jakiś krótszy termin i wygaśnie z czasem. Z czasem kanał dołączy do C+...

Pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może E! jest na wyłączność w Cyfrze, a może będzie tak jak z Fox Life, niby był na wyłączność a tak naprawde nie jest. I proszę nie oskarżać użytkownika o nicku Sajmon, bo wcale nie wprowadza ludzie w błąd, tylko pisze, że może być tak jak z kanałem Fox Life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jesli ktos kogos w blad wprowadza to media. Gazety, TV czesto podaja jakas informacje a nie sa pewni czy jest ona w 100% prawdziwa. Takie informacje powoduja tez, ze jak czlowiek uslyszy, ze dany kanal jest na wylacznosc np w C+ czy CP to decyduja sie kupic dana platforme. A gdy okazuje sie, ze kanal wcale nie byl na wylacznosc mozna sie nieco rozczarowac. Niestety tak to jest, ze media wprowadzaja nas w blad bardzo czesto.

Nie twierdze jednak, ze E! nie jest na wylacznosc CP, bo przeciez taka opcja istnieje i nie ma co jej poddawac narazie w watpliwosc.

 

Oficjalne info ze strony CP

 

Wielkie gwiazdy Hollywood w Cyfrowym Polsacie

 

Od dzisiaj proponujemy naszym widzom spotkanie z gwiazdami światowej sławy i aktualne informacje prosto z Hollywood. Nowy kanał E! będzie dostępny na naszej platformie na wyłączność, w pakiecie Familijnym, na pozycji 35 listy kanałów Cyfrowego Polsatu.

 

Abonenci platformy będą mogli śledzić najnowsze wydarzenia z udziałem gwiazd światowej sławy prosto z Hollywood. E! jest kanałem poświęconym w całości życiu gwiazd – wywiady z najpopularniejszymi artystami, programy na żywo, transmisje z gal wręczania nagród takich, jak Academy Awards (Oskary), Grammy Awards, Emmy Awards, Venice Film Festival i wiele innych.

E! to program, w którym hollywoodzkie gwiazdy goszczą 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. E! to najświeższe informacje z życia gwiazd, transmisje z największych wydarzeń w Hollywood i rozrywka najwyższej klasy. Kanał kieruje się ideą: cokolwiek dzieje się w Hollywood, dzieje się w E!

Kanał E! Entertainment Television należy do E! Networks – największego producenta i dostawcy programów rozrywkowych i lifestylowych. E! jest oglądany w 89 milionach gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych. Dostępny jest także w 120 innych krajach na całym świecie i dociera do 600 milionów odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mała uwaga. Nie spodziewajcie się cudów jeśli chodzi o zwalniane transpondery przez TPS. Wprawdzie TPS zwalniając je musi je tymczasowo podnając komuś do końca umowy, ale jeśli ktoś tu myśli, że C+ wynajmie od nich więcej niż 2 transpondery to jest niepoprawnym marzycielem. Ba, jak dostaną dwa to będzie dobrze, bo może się skończyć na jednym dla HDTV. A resztę dostanie ktokolwiek (zapewne część włoski Sky, ale i bardzo dobrze może być to i n-ka i CP). TPS nie będzie czekać nie wiadomo ile, aż C+ uzbiera kasę, tylko wynajmie komukolwiek, byle szybko. To jedna sprawa.

 

Druga - TPS nie zwolni ich w tydzień/miesiąc - proces przestawiania anten dopiero ruszy, więc transmisja równoległa potrwa jeszcze b. długo (zresztą CanalSat i TPS nie są nadal w pełni połączone - kanały PPV są nadal odrębne). Będzie dobrze jak do wakacji się z tym uwiną, ale jak życie znam (ile TPS dłubał się z głupią wymianą kart i właściwie do tej pory tego nie skończyli :roll: ) to i równie dobrze do jesieni sprawa się przeciągnie. No najwyżej jeśli CanalSat przyśpieszy bieg wydarzeń, bo póki co tempo jest iście żółwiaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zwalniania transponderów po TPS...

Canal+ Group zawierając kontrakt z Astrą (jako przyszłościowo, jedynym operatorem sat. dla nowej platformy), wyraźnie zakomunikował, że to właśnie Canal+ (ten w Polsce podano), pozostanie na Hot Birdzie i będzie nadal korzystał z dotychczasowych transponderów "zajmowanych" przez TPS.

Także, szerzenie czarnych scenariuszy nie ma raczej sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliście komunikatu - było tam nie, że przejmie wszystko, tylko, że nadal będzie głównym klientem Eutelsatu. C+ ma teraz full innych problemów (w tym kosztowna budowa nowej siedziby). Francuzi nie oddadzą przecież im częstotliwości za darmo (znaczy się mieli by Polsce dokładać do interesu?). Będą chcieli na tym zarobić ile się da, byleby nie musieć nikomu dokładać.

 

Zresztą zobaczycie sami - już przy n-ce ostrzegałem, żeby nie popadać w hurra-optymizm. Nikt mnie nie słuchał i masz babo placek :P 50% tylko narzeka ciągle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy... :)

Myślałem, że ta "wielka rodzina", jaką jest Canal+ będzie się wspierać z pobudek czysto altruistycznych i swoją niedaleką rodzinę w Polsce uszczęśliwi odstąpieniem ("w promocji"), większości miejsc na TP :D

Czas pokaże...

 

I tak będzie! Co niektórzy wypisują głupoty, zaprzeczając. Przecież to logiczne, że Cyferka przejmie transpondery. Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z użytkownikiem o nicku Sajmon, też tak twierdzę, bo jak może być inaczej :?:

 

Chyba Canal+ France nie będzie wspierał konkurencji, szczególnie na polskim rynku

 

z tymi słowami też się zgadzam, bo jeżeli Cyfra będzie miała więcej cbo to grupa Canal+ będzie miała więcej kasy i to będzie im się upłacało, po co mieliby wspierać CP albo n :?: po to, żeby mieć mniej kasy :?: no raczej nie bo to byłoby z ich strony głupie posunięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Rchu_PL , tak, tak będzie. Cyferka jest cwana. Jak na razie nie wprowadzają dużo kanałów, choć i tak wprowadzili porządny kanał HBO Comedy bo wystartował dopiero w Polsce w dzień kiedy dołączył do C+ ale jak będą mieli nowe tp co jest to pewne, to dopiero dadzą gazu! Będą kosić konkurentów! Cyferka myśli i jest super. Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTEDY DOPIERO CYFERKA POWINNA RUSZYC Z KOPYTA I DOłACZYC KILKANASCIE DOBRYCH KANAłOW NIE ZOSTAWIAJAC KONKURENCJI DUZEGO WYBORU

 

Nie pisz wielkimi literami bo to oznacza krzyk :!:

sory ale cos mi sie pomieszało

 

 

 

Użytkownik james_b ma rację, wielką rację! Bardzo logicznie napisał. Przecież to logiczne, że Cyferka dostanie tp, a po co CANAL+ FRANCE miałby wspierać inną konkurencję z polskiego rynku??... Byłoby to bardzo głupie..

Pozdrawiam :D

 

I własnie dla tego C+ bedzie miała wiekszosc TP bo teraz CANAL+ FRANCE zainwestuje w C+

 

Edycja RafiX: Wklejone dwa posty. Pamiętaj o funkcji "Zmień"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc będą mieli nową siedzibę i nowe TP, nowe kanały i nową jakość, nowe usługi i zepenwe nowe dekodery. Czyli wiele rzeczy nowych i dobrze. Cyfra należy do Canal+ a więc oni zadbają oto, aby mieli jeszcze większą ofertę programową, lepszą jakość obrazu, nowe usługi, piękną nową, dużą siedzibę. A co do dekoderów to muszą się postarać o lepsze niż ten Philips, a te Mediasaty to też z lekka przestarzałe. no a więc kto się ze mną zgadza :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie narzekasz, ale zobacz jakie one są przestarzałe pod względem technicznym. Gdyby miały MPEG-4 to mogliby przejść na ten system kompresji i mieć dobrą jakość programów. Nie mówię o tym, że mieliby dodać na swoje TP nowe kanały, bo jednak jakość musi być. A teraz ludzie narzekają na jakąś tam jakość obrazu i dźwięku. Ja też, ale pocieszenie jest takie, że jakość lepsza niż na CP. Choć widzisz gdyby były nowsze to byłaby poprostu miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdą na MPEG 4. Żadna platforma oprócz N na w Europie nie nadaje większości kanałów w MPEG 4. Jest to nieopłacalne dla nich. Sprzęt ma pozwalać na odbiór platformy a nie mieć wszystkie nowoczesne bajery. Każdy może kupić sobie własny jaki chce. Nikt nie będzie wymieniał dekoderów wszytkim abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...