Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co do tego ma cyfra? to jest kanał ng i tylko oni moga decydowac ,gdzie będzie ich kanal.Wydaje mi się że powoli będziemy odchodzic od tych całych wyłączności. W dobie kryzysu najlepiej jest jak kanał bedzie jak najszerzej dostępny ,ba dzięki tym więcej kasy można zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć Redaktorowi Naczelnemu SatKuriera, panu Januszowi Suliszowi, to Cyfra+ przedłużyła umowę na wyłączne nadawanie kanału National Geographic Channel na kolejne 3 lata: https://satkurier.pl/news/43149/national ... cyfry.html - News jest z 2008-10-02, więc wyłączność powinna potrwać jeszcze do 2011-10-02. :] Zaraz pewnie ktoś się przyczepi, że przecież chodzi o kanał SD (!) - w porządku, tylko coś nie chce mi się wierzyć, żeby National Geographic odłączył kanał SD od HD i oferował je oddzielnie. Raczej są "w pakiecie". To tak jak gdyby Discovery Channel był na wyłączność w n, ale już Discovery HD obecny wszędzie.

 

Ja z kolei nie miałbym nic przeciwko temu, aby Cyfra+ zrobiła podobnie jak CP i zastąpiła Discovery Travel & Living kanałem Travel Channel. Jednakże póki co, to ten kanał związany jest umową na wyłączność z CP.

To ciekawe, bo według różnych serwisów, Travel Channel nie jest na wyłączność w CP, tylko wyłącznie w CP, a to różnica. Na wyłączność mają BBC i E! oraz TV1000 i Zone Europa. Ten ostatni mógłby jednak dołączyć do C+ z uwagi na obecność Zone Reality i Club, a ostatnio także Romantica. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na wyłączność mają BBC i E! oraz TV1000 i Zone Europa. Ten ostatni mógłby jednak dołączyć do C+ z uwagi na obecność Zone Reality i Club, a ostatnio także Romantica. :wink:

 

I pewnie za jakiś czas jak skończy się wyłączność CP, to dołączy. Podejrzewam, iż będzie podobnie tak jak było z Zone Romantica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie ktoś się przyczepi, że przecież chodzi o kanał SD (!) - w porządku, tylko coś nie chce mi się wierzyć, żeby National Geographic odłączył kanał SD od HD i oferował je oddzielnie. Raczej są "w pakiecie". To tak jak gdyby Discovery Channel był na wyłączność w n, ale już Discovery HD obecny wszędzie.

Mówisz i masz :> Idąc tym tropem, to czemu kanały: ID Discovery oraz Discovery Historia nie są dostępne ani w C+, ani w CP, a kanału Discovery Travel&Living nie ma w CP, przecież w C+ i CP są kanały Made by Discovery, a tylko tych brakuje, a przecież powinny być razem "w pakiecie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz rację cosanostrabekola :] Ale się okaże jak bedą walczyć o abonentów na jesieni i co wprowadzą :] Powiecmy że ofertę filmową mają najlepszą na rynku,do sportowej brakuje ESPN America,do dokumentalnych kanałów myślę że HIstory HD ,NG Wild w HD oraz Travel Ch.(chociaż mogli by zlikwidować tylko ten pasek...na Astrze),ale oferta kanałów muzycznych jest kiepska coś by się przydało...ofetra kanałów dzieciecych jest bardzo dobra to przemyślana strategia :] 2 swoje kanały w podstawowych pakietach a reszta w wyższych...Jeśli chodzi o kanały z marki discovery to jestem za tym aby najpierw poprawili ich jakość a dopiero myśleli o ich wprowadzaniu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Zone Europa to nie wiem czy przypadkiem kanał ten nie zostanie przemianowany w Hollywood Channel. Bowiem odnośniki do Zone Europa na stronie producenta odsyłają już do tego kanału. To jednak tylko moje spostrzeżenie.

 

National Geographic pewnie został na wyłączność. Są też różne "szkoły" co do pojmowania czy jest to wyłączność SD/HD czy tylko SD. I szczerze mówiąc nikt nam tego nie powie. Trzeba byłoby zobaczyć umowę...

 

Discovery Historia może pojawić się u innych, ale poszerzenie dystrybucji nie musi też z drugiej strony oznaczać rozszerzenia o platformy cyfrowe. Może oczywiście, ale przecież istnieją kanały będące w jednej platformie i sieciach kablowych - może z tym być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć Redaktorowi Naczelnemu SatKuriera, panu Januszowi Suliszowi, to Cyfra+ przedłużyła umowę na wyłączne nadawanie kanału National Geographic Channel na kolejne 3 lata: https://satkurier.pl/news/43149/national ... cyfry.html - News jest z 2008-10-02, więc wyłączność powinna potrwać jeszcze do 2011-10-02.

Trochę Ci się lata pomyliły :) Bo w takim razie wyłączność jest co prawda (teoretycznie) do 2 października, ale 2011 roku, a nie 2010 :) Trochę źle policzyłeś ;)

 

Rzeczywiście, to ja źle spojrzałem. Przepraszam za ten błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz :> Idąc tym tropem, to czemu kanały: ID Discovery oraz Discovery Historia nie są dostępne ani w C+, ani w CP, a kanału Discovery Travel&Living nie ma w CP, przecież w C+ i CP są kanały Made by Discovery, a tylko tych brakuje, a przecież powinny być razem "w pakiecie" :wink:

Błędne porównanie. W Discovery Historia miał udziały TVN, więc wyłączność nie dziwi. Pozostałe kanały Discovery nie są na wyłączność, więc to opieszałość platform powoduje, że nie są one wszędzie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem przecież, że są na wyłączność (mogłem tam dopisać, że nie są jeszcze dostępne [...]), ale za to równie dobrze mogłyby być oferowane "w pakiecie" z resztą kanałów Discovery, a jednak nie są i jak widać nie wszystkie platformy dołączają od razu te kanały, a niektóre rezygnują z kanałów - przecież Discovery T&L był w CP, a z chwilą dołączenia Travel Ch. znikł :|

 

PS. Popraw trochę cytat, bo przydzieliłeś karolowi91 moje słowa :wink:

 

Jeśli wierzyć Redaktorowi Naczelnemu SatKuriera, panu Januszowi Suliszowi, to Cyfra+ przedłużyła umowę na wyłączne nadawanie kanału National Geographic Channel na kolejne 3 lata: https://satkurier.pl/news/43149/national ... cyfry.html - News jest z 2008-10-02, więc wyłączność powinna potrwać jeszcze do 2011-10-02.

Trochę Ci się lata pomyliły :) Bo w takim razie wyłączność jest co prawda (teoretycznie) do 2 października, ale 2011 roku, a nie 2010 :) Trochę źle policzyłeś ;)

A czy mi się zdaje, czy karol91 dobrze napisał tą datę - przynajmnie rok :roll:

 

 

Ale Xenomorph nam trochę namieszał, info było o NGC HD w CP, a dyskusja i tak częściowo przeniosła się tutaj :/ Kończmy ten off-top :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...