Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Obraz, dźwięk czy wszystko naraz? Mogę zerknąć dzisiaj w weekend.

Swego czasu miałem informację, że były jakieś problemy z kanałami z paczki C+, ale potem było wszystko w porządku.

Za to ostatnio oglądałem akurat dwa filmy nagrane z C+ +1 i strasznie rwał dźwięk - widać, że nie był to problem samej jakości pomiędzy moim dostawcą a mną, bo z obrazem wszystko było w porządku, ale dźwięk co chwilę (kilka/kilkanaście sekund) przerywał na momencik, co strasznie denerwowało.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie dźwięk, tzn. ogólnie tak przycina. Aktualnie jest OK. Mecz działa bez zarzutu, ale z racji że oglądam PL to zauważyłem, że tydzień w tydzień przerywa. Podczas programu Premeier League Match Pack i PL World przycinało bardzo. Przy pozostałych kanałach z pakietu C+ i tych, które zazwyczaj oglądam w Jamboxie nic takiego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma na co czekać :P Trzeba się pogodzić z tym, że Jambox nie chce pieniędzy swoich klientów i woli, by zostawiali je u konkurencji ;) Nie liczyłbym, że Jambox w najbliższym czasie wprowadzi te kanały - poza tym doszedł teraz jeszcze Eleven Extra, więc nie sądzę, żeby było taniej niż wcześniej.

Ja mogę powiedzieć tylko, że testowałem po miesiącu jakość pakietu Eleven Sports na ipli i player.pl - ipla generalnie jak dla mnie to nieporozumienie, bo jakość była gorsza i do tego kilka razy streaming mi przerwał. Aktualnie testuję Eleven na player.pl i muszę przyznać, że nie jest najgorzej - tzn. wiadomo, że gorzej niż gdyby było w kablówce (chociażby płynność nie ta i bitrate też na pewno sporo mniejszy, co widać po makroblokach pojawiających się raz po raz w sygnale), ale jak na streaming w internecie jest w miarę ok. Na kompie wygląda to naprawdę nieźlę, na 65 calach w TV już trochę gorzej, ale grunt że nie muszę niczego podłączać do TV, tylko oglądać bezpośrednio w aplikacji player.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno inne pytanie: czy można w jakiś sposób zdowngrade'ować oprogramowanie dekodera? Przecież każda kolejna wersja od 2 lat jest coraz gorsza...

Ja już pogodziłem się, że przewijanie nie działa, ale w ostatnim tygodniu dekoder zawiesił się 3 razy w trakcie programowania nagrywania wg czasu... I to zawiesił się tak, że jedyne co mogłem zrobić to wyjąć wtyczkę z gniazdka...

Na poprzednich wersjach softu nie zdarzyło mi się to chyba nigdy...

Edytowane przez piotrek.prz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wybrać. Nagrania z USB można odtwarzać jeżeli mamy aktywna Nagrywarkę Jambo. (Tak, tak się nazywa - Nagrywarka Jambo). Jeżeli mamy multiroom i np. mamy aktywną USB na pierwszym, sieciową na drugim to nagrania z drugiego są też na pierwszym. Dla mnie to mega plus. Szkoda, że nie można wybrać nagrywanie sieciowe jednego programu, a drugiego USB.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, Nagrywarka Jambo, czy Jambo Nagrywarka to mała różnica.
Wiadomo, że to wczesna wersja i oczekujemy na nowe funkcje.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niespodzianka się udała.

 

 Może się tak zdarzyć, że nie będzie to dostępne u wszystkich.

Oj, udała się, udała :)

Mimo wszystko trochę niepokoi mnie to, że pakiet może nie być dostępny u wszystkich. Trochę się boję że u mojego operatora chętnych będzie niewielu - i jak się domyślam operator może się wtedy nie zdecydować na ten pakiet? :(

 

Bo jeśli tak, to oznacza to kolejną odsłonę walki o Eleven i w dodatku dość absurdalną, bo inni klienci Jamboxa te kanały będą mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...