Jump to content

nc+ GO zmienia się w myCANAL

Recommended Posts

Wszystkie premiery na kwiecień są jak na razie w głównym Canal+, a nie rozbite na C+, C+ Film, Family itd rozpiska jest w temacie praw premium :).

A we Francji pakiet MyCanal za 19,90 euro zawiera właśnie Canal+/Canal+  Decale (czyli nasze +1), inny osobny pakiet za taką samę kasę to Canal+ Cinema/Series/Sport/Family itd.

Moim zdaniem do polski to do września nie wejdzie... aczkolwiek ja bardzo chętnie kupiłbym pakiet w którym byłyby tylko”prawa sportowe” canal plus czyli c+ c+ sport c+ sport 2 i nsport

Na vodnews.pl, które pierwsze podało wiadomość o nowym serwisie w PL jest "Aplikacja nc+GO zostanie zastąpiona serwisem MyCanal".

Oraz "Wejście platformy ma być poprzedzeniem nowych prac nad dekoderem Player+BOX, który miałby ostatecznie zakończyć współpracę z Playerem/TVN" choć sam nie rozumiem co autor tutaj miał na myśli :D.

Tak patrze na tą ofertę mycanal we francji i taka refleksja mnie naszła że większość ludzi ma internet  który spokojnie pociągnie Full HD ciekawe czy kiedyś zamiast dekodera dostaniemy umowę na 2 letni dostęp do wszystkich kanałów oferowanych przez operatora satelitarnego ale przez aplikacje IPTV taka opcja on the go tylko bez dekodera . 

Dla mnie najważniejsze to dostęp dla wszystkich (nie tylko dla abonentów nc+ )  aplikacja na apple tv i naprawdę płynne FulHD z dobrym bitratem 

Edited by _Artek_
Guest kingofsouth

NC+GO ma być zastąpione myCanal+ ,  to czy limit godzinowy nadal będzie?  ;)

Edit:

Jeśli chodzi  o mnie to ja ze 100 godzin zużywam może 5 godzin w miesiącu. 

Edited by kingofsouth
15 minut temu, kingofsouth napisał:

NC+GO ma być zastąpione myCanal+ ,  to czy limit godzinowy nadal będzie?  ;)

Edit:

Jeśli chodzi  o mnie to ja ze 100 godzin zużywam może 5 godzin w miesiącu. 

Dobre pytanie dla abonentów pewnie jedyną zmianą będzie zmiana adresu i szaty graficznej :D

Idealne rozwiązanie Multiroom. Jak dla mnie. W salonie telewizor z modułem i sygnał VIA sat, a w sypialni gdzie tv oglądam sporadycznie właśnie przez apke VIA android tv. I można się pożegnać że spliterem i ferdkiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...