Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem z aplikacją PLAY 24. Otóż nie mogę wykupić żadnej usługi (pakietu internetowego), mimo iż mam środki na koncie i limit wykorzystania wielokrotnosci nie został wykorzystany. Po wysłaniu na numer telefonu kodu i jego wpisaniu w aplikacji, pokazuje się czerwona belka z informacją o błędzie. Potem za każdym razem belka ta pokazuje sie już przed wysłaniem na numer telefonu SMSa z kodem? 

Ktoś wie o co chodzi?

Usługa Play na kartę z modemem Huawei LTE.  Kod wysyłany na numer w sieci Plus. Ale  to raczej nie ma nic wspólnego, bo smsy przychodzą prawidłowo. 

Aplikacja pokazuje prawidłowy stan konta i 0mb internetu do wykorzystania, lecz po połączeniu z modemem nie przekierowuje automatycznie na stronę doładowania.play.pl z informacją o wyczerpanym limicie, tylko po prostu nie ma internetu. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzymasz kartę SIM w modemie / routerze to chyba logiczne, że nie możesz na nim odczytywać SMSów, więc, kody dla danego numeru telefonu w Play, możesz wysyłać na inny numer (w moim przypadku  karta SIM PLAY jest w modemie, a aplikacja PLAY 24 zainstalowana na smartfonie z wlozoną kartą Plusa, więc tak jest chyba wygodniej, że kody przychodzą na ten sam telefon, gdzie od razu możesz przepisać kod do apki, bez przekładania karty.) W Play jednak siedzą ludzie inteligentni i zrobili taki myk. 

5 godzin temu, maniek357 napisał:

W przypadku problemów z aplikacją, można skorzystać ze strony https://24.play.pl/.

Tam, też nic nie mogę włączyć. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...