Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP HD to same powtorki z TVP ,ITVP,TVP Sport . Filmy ciagle te same,seriale,sport. Ile razy to samo mozna ogladac??

 

 

Czytajac Twoje posty mam wrazenie, ze wszystko co ma ITI, a nie ma CP jest zle.

 

Otoz TVP HD to fenomenalny kanal.

Mozliwosc obejrzenia meczu naszej druzyny w Pucharze UEFA w jakosci HD bedzie historyczna chwila ;) Polska - Czechy w HD to rowniez swietna informacja. W Niedziele widze final Żużla w HD.

Do konca roku dojda pewnie kolejne filmy, seriale, jeszcze wiecej sportu....koncerty, kabarety...

 

Ile razy mozna ogladac sport? Mam nadzieje, ze to zart. Chyba, ze Ci chodzi o powtorki z IO. Owszem jest ich nadal za duzo, ale sa sukcesywnie eliminowane.

 

PS: Widze, ze lubisz Polsat Sport, uwazam, ze to dobry kanal. Jednak w tym kanale 90% ramowki to powtorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj była u mnie Pani, która robiła ankietę dla "tns obob" i między innymi pytała się czy mam dostęp do kanału TVP HD oraz jaką posiadam platformę cyfrową. Powiedziała, że Warszawa wylosowała kilka miejscowości i robią ankietę na ten temat. Czyżby sprawdzali zasięg TVP HD :> , oj chyba się zdziwią jak zobaczą wyniki :lol2: . Swoją drogą, może wprowadzą ten kanał do C+ i CP?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam TVP HD, patrzę - Glina (serial znaczy się). Myślę - coś mi znajomo ten tytuł brzmi. Patrzę w EPG - Polska, 2003 :shock: To już w 2003 roku tworzyli seriale w HD? :-8

 

 

A tego to nie wiem.. Ale najprawdopodobniej jest to po prostu Upscal do HD czyli takie HD ale słabe HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w 2003 roku tworzyli seriale w HD? :-8

A czemu by nie? :evil: Jak ci powiem, że Show z 2003 roku powstał na kamerze High Definition w technice Cinealta, to pewnie nie uwierzysz? :lol: A już w ogóle ciekawe, jak to możliwe że na przykład film Obcy z 1979 roku leciał na Canal+ Film w HD, no nie? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...