Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i po co kodować większość ramówki i tą mniejszą część dać FTA? To nie ma wielkiego sensu, już lepiej całe kodować, przynajmniej wg mnie. Po co robić zamęt?

Po to, żeby ludzi zainteresować ofertą. Jak myślisz, dlaczego Canal+ robi niekodowane okienka, które nie trwają dłużej niż godzinę dziennie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja licze ze będzie fta:) bo to bezzsens aby kodowali i bylo dla ELITy:( jak narazie leci i oby lecialo juz na stale niech se kodują sport bo tego i tak nie oglądam a reszta niech sobie leci za darmo tak jak tvp info z astry;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co kodować większość ramówki i tą mniejszą część dać FTA? To nie ma wielkiego sensu, już lepiej całe kodować, przynajmniej wg mnie. Po co robić zamęt?

Jasne, niech wszystkie kanały z TVP są tylko w n, nawet niech zakodują kulturę i historię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.W styczniu przymierzam sie do zakupu tv z tunerem dvb-t i mam takie pytanko-czy bede mogl na tym tunerze odebrac sygnal tvp hd za darmoche gdyz jak widze tylko w n znajduje sie a gdzies wyczytalem wlasnie ze ktos kupil tv z tym tunerem podlaczyl i wychwycil sygnal z pobliskiego nadajnika.Czy to chodzilo o sygnal z astry ktory niestety juz jest zakodowany ?/Dzieki za odpowiedzi.Mieszkam na Gornym Slasku obok Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło zapewne o sygnał z nadajnika naziemnego jak będziesz miał TV z DVB-T MPEG4 to jeśli w twoim rejonie są prowadzone testy ( bo o regularnych transmisjach to jeszcze chyba można zapomnieć) to będziesz miał ten program. Na Astrze jest zakodowany i tak pewnie już zostanie. Pozostaje n ale tu ten niby TVP HD wygląda raczej nieciekawie w porównaniu do tego co leci na Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wypowiedzi kolegi kr16 chciałbym dodać, że może się tak zdarzyć, że np. dzisiaj kanał jest, a jutro go nie ma. Zresztą kanał TVP HD miał zostać wycofany z DVB-T po Olimpiadzie, więc w każdej chwili mogą go wyłączyć, a Ty nic nie zrobisz, bo to są tylko testy DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi dlaczego w N jest a w niczym innym nie ma w zadnej kablowce czy platformie.Przeciez mogliby dac go do jakiegos pakietu za free ewentualnie za jakies no nie wiem powiedzmy 5 zl.Co im zalezy.Chyba ze ejst gdzies bo ja mam Vectre i nie moge sie doczekac jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamując żadnej z kablówek, TVP HD jest dostepny w dwóch ogólnopolskich sieci kablowych (Multimedia Polska i Aster) oraz u operatorów lokalnych - Petrus Polska (Chojnice), Telewizja kablowa "Chopin" (Wejherowo), Espol (Szczecin), Sat Film (Łódź), SGT (Gliwice), Tel-Kab Z.E. (Warszawa), P.H.U. Volta (Gdańsk).

 

TVP HD nie ma w CP i C+, bo trzeba by było:

1) dogadać się z TVP

2) umieścić go gdzieś na satelicie lub patrz pkt. 3

3) dogadać się z n i brać sygnał od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Pogorszyło? Aktualnie to kanał SD! :evil: Jakość przy szybszych ruchach (np. powtórki z Igrzysk, Liga Mistrzów a nawet oprawa graficzna) jest fatalna... W trakcie IO Pekin 2008, obraz był przepiękny. Bitrate wysokie, cud miód. Teraz? Proszę bardzo: http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate. ... 00061729-v :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...