Skocz do zawartości

Samsung czy Echostar (Cyfrowy Polsat)


_MICHAL_
 Udostępnij

Który dekoder lepszy???  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dekoder lepszy???

    • Samsung DSB-H370G (HD)
      8
    • Samsung DSB-305G
      10
    • Echostar DSB 616
      3
    • Echostar DSB 717
      3
    • Echostar DSB 606
      1
    • Echostar DVR 747
      2


Rekomendowane odpowiedzi

sam dekoder z siebie to lepszy jest samsung ktory jest nowoczesniejszy- jedyna wada tego tunera to procz braku wyswietlacza takze jego serwis- z echostarem jest tak ze dostaje sie astepczy sprzet a z samsungiem trza samemu wyslac dekoder do serwisu bez udzialu dystrybutora. ciekawe jakie beda nowe echostary.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wypowiadam się na ten temat, :roll: gdyż żadnym z nich nie miałem do czynienia

 

Edycja Mr. Orbita: @likosar - zerkałeś do regulaminu? Bo coś mi się nie wydaje :evil: Jeśli nie masz pojęcia na dany temat to nie piszesz, że nie masz pojęcia, tylko wogóle się nic nie pisze; pomijam sprawę masowego klepania w tym dziale :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie bym wybral nowego Echostara DSB-717, ktorego niema jeszcze w ofercie. ale jezeli chodzi o te ktore sa to zdecydowanie Samsung DSB-305G. Moja babcia ma go z pakietem Mini i sprawuje sie dobrze. nic sie nie wiesza, Szybko przelacza kanaly same +, zadnych problemów (narazie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Samsung nie jest wcale wyższej jakości co echostar. Echostar to wielka korporacja która z techniką satelitarną ma do czynienia od baaardzo dawna. To że ciągle jest na rynku i ma się świetnie swiadczy o zaufaniu klientów do tej firmy. Zdarzają się czsem małe zacinki ale z tego co słyszę to w każdym modelu tak jest.

Samsung poza tym, ma jedną ale poważną wadę: brak przycisków na panelu przednim dekodera, co więc jeżeli skończą się baterie w pilocie albo sam pilot się zepsuje akurat np w jakieś święto kiedy wszystkie sklepy nieczynne i nie ma gdzie kupić?? A w święta zazwyczaj telewizja proponuje dużo ciekawych pozycji programowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram Samsunga DSB-305G. Dlaczego? Bo o Echostarze już tak naczytałem się uwag krytykujących ten dekoder że uważam że Samsung jest nieco lepszy. Choć sam posiadam Echostara ale mój to DSB780 i z nim nie mam żadnych problemów. Może jedyny problem to łuszcząca się farba na pilocie (ale ten problem nie ma nic wspólnego z odbiorem kanałow). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodałem kolejnego echostara tym razem DVR 747.

Wyglada na to, że to wielka padaczka :roll: . Niemniej jestem ciekaw i waszych opinii.

Poszukuję co prawda Samsunga, ale nie dlatego, że mi się aż tak bardzo podoba, tylko, że trzeci telewizor to samsung :wink: i byłaby parka.

 

Tak przy okazji liczyłem, że sagema wymienię na DVR 747, ale to, żadna rewelacja, dla mnie - no i ten głośny "motor", bez możliwości wyłączenia :evil: - szkoda kasy. :(

 

-pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Samsung DSB S305G według mnie jest zdecydowanie najlepszym tunerem w ofercie CP. Wiem to z własnego doświadczenia ponieważ od trzech miesięcy jestem posiadaczem tego modelu i zero problemów. Zanim wyrwałem samsunga od CP to byłem użytkownikiem dwóch Echostarów DSB 616 i oba to były krótko mówiąc knoty z którymi były same problemy, nie mówiąc już o problemach z reklamacją tego badziewia. Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...