Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Walka rewanżowa Usyka (19-0, 13 KOs) z Joshuą (24-2, 22 KOs) odbędzie się 20 sierpnia w Dudżdży w Arabii Saudyjskiej nad Morzem Czerwonym.

Prawa do pokazania walki w całej Europie i USA, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, nabyla wiodąca platforma streamingu sportowego DAZN. W Wielkiej Brytanii starcie zostanie pokazane przez Sky Sports - powiadomił ekpert ESPN, Mike Coppinger, powołując się na własne źródła. Na Ukrainie transmisję z walki będzie można oglądać za darmo na MEGOGO, kanałach regionalnych Suspilnego czy oficjalnym kanale Ołeksandra Usyka na YouTube.

https://polskatimes.pl/walka-o-mistrzostwo-swiata-wagi-ciezkiej-usyk-joshua-juz-20-sierpnia-organizatorzy-promuja-rewnzowe-starcie-jako-furie-na-morzu/ar/c2-16547423

Suspilne Kyïv nadaje FTA z 9E https://www.lyngsat.com/tvchannels/ua/Suspilne-Kyiv.html

 

 

Cytat

W związku z zamiarami Usyka nasuwa się pytanie, jak udostępnienie transmisji walki na Ukrainie za darmo wpłynie na globalną sprzedaż PPV. Co prawda darmowa transmisja z pewnością będzie dostępna jedynie dla widzów na Ukrainie, ale obejście tego rodzaju zabezpieczeń za pomocą VPN nie stanowi większego problemu. Barierę stanowi jedynie oprawa i komentarz w języku ukraińskim. Przy takim obrocie spraw DAZN i Sky Sports mogą zaliczyć znaczne straty finansowe.

https://thesport.pl/feeds/usyk-pokaze-swoja-walke-za-darmo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usyk to przede wszystkim naturalnie mniejszy zawodnik, natomiast z każdym miałby szanse - podobno nawet robił Kliczkę na sparingach. Ja Furyego cenię wyżej niż Kliczków i uważam, że będzie faworytem starcia z Ukraińcem, dość wyraźnym. Rozmiar z którego Tyson umie korzystać, wieszanie się które zabiera dużo energii, mocniejszy cios a umiejętnościami wcale nie ustępuje Usykowi, może nawet nie potrwa to pełnego dystansu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tylko czy ktoś kto jak napisałeś "urwał kilka rund Usykowi" powinien walczyć o pas? Te wszystkie federacje i dziwne wybory mnie odpychają od boksu. Kiedyś choćby Ali walczył z najsilniejszymi, a Fury wybiera jakiegoś, z całym szacunkiem, leszcza. Ja tego nie zamierzam oglądać, dla mnie to żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinien, ale też za bardzo nie było innych opcji, a Fury koniecznie chciał wracać w tym roku. Bądź co bądź to dalej pięściarz z TOP15 więc ja aż tak bardzo nie narzekam. Myślisz, że Ali nie miał słabszych rywali?  

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Arkon napisał(a):

Tylko czy ktoś kto jak napisałeś "urwał kilka rund Usykowi" powinien walczyć o pas? Te wszystkie federacje i dziwne wybory mnie odpychają od boksu. Kiedyś choćby Ali walczył z najsilniejszymi, a Fury wybiera jakiegoś, z całym szacunkiem, leszcza. Ja tego nie zamierzam oglądać, dla mnie to żenada.

Dlatego wolę MMA a szczególnie UFC tam nie da sie unikać na dłuższą metę wybranych przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...