Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat - czego wam brakuje???


_MICHAL_
 Udostępnij

Cyfrowy Polsat - czego wam brakuje (najbardziej)???  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cyfrowy Polsat - czego wam brakuje (najbardziej)???

    • Kanału Premium (np: HBO MAXPAK)
      57
    • Dobrego kanału Sportowego (np: SportKlub, NASN)
      14


Rekomendowane odpowiedzi

75% ludzi nie powinno poważnie traktować CP bez Canalu+ lub HBO. Taka jest prawda.... Te 25% to ci którzy mają gdzieś C+ i HBO bo mają... gdzieś - tzn.obok - porządną wypożyczalnię dvd.

Dodatkowo trudno ukryć że CP nie ma żadnych najbardziej interesujących abonenta transmisji sportowych, może poza drobnymi kąskami jak polski żużel czy MŚ w hokeju a teraz LŚ w siatkówce. Bo o piłce w CP to szkoda mówić, jest ale jakby jej nie było to zmartwiliby się przede wszystkim Bożydar i Mati... :) I to wszystko pomimo dwóch kanałów sportowych. Aż czekam kiedy kupią ligę bułgarską i stworzą Polsat Sport Extra2 albo Polsat Sport Extra Hd Stereo.

Stereo też byłoby w wypadku CP krokiem do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75% ludzi nie powinno poważnie traktować CP bez Canalu+ lub HBO. Taka jest prawda.... Te 25% to ci którzy mają gdzieś C+ i HBO bo mają... gdzieś - tzn.obok - porządną wypożyczalnię dvd.

Dodatkowo trudno ukryć że CP nie ma żadnych najbardziej interesujących abonenta transmisji sportowych, może poza drobnymi kąskami jak polski żużel czy MŚ w hokeju a teraz LŚ w siatkówce. Bo o piłce w CP to szkoda mówić, jest ale jakby jej nie było to zmartwiliby się przede wszystkim Bożydar i Mati... :) I to wszystko pomimo dwóch kanałów sportowych. Aż czekam kiedy kupią ligę bułgarską i stworzą Polsat Sport Extra2 albo Polsat Sport Extra Hd Stereo.

Stereo też byłoby w wypadku CP krokiem do przodu :)

 

I po co znowu rozmywasz temat? Masz CP, jezeli nie to nie wypowiadaj sie w tym temacie. Mam CP i jestem szczesliwy bo z szacunkiem traktuje kazda zlotowke jaka wydaje. Polsat Sport mam w pakiecie za 35 zl, natomiast Polsat Sport Extra za 8,90. Teraz policz Canal+. Okradajac w ten sposob swich abonentow nic dziwnego ze Canal+ ma lepsza oferte. Dla mnie wazny jest stosunek jakosc/cena.

 

Odnoszac sie do tematu. Do tej pory brakowalo mi Eurosportu, teraz jest i jestem szczesliwy. Koneserem filmowym nie jestem, nie mam duzo czasu na ogladanie telewizji. Bardzo lubie gry i brakuje mi rowniez programu HYPER. No i jako wielki fan sportu brakuje mi LIGI Polskiej, jezeli w ofercie bylaby liga Polska za ta kase co place teraz podpisalbym umowe nawet na 5 lat.

 

Lig zagranicznych raczej nie ogladam, chyba ze graja tam Polacy. Bardzo lubie ogladac Sport, gdzie gra nasza reprezentacja. Bardzo sie ucieszylem jak w Polsacie Sport moglem sobie obejrzec mecz Polska - Niemcy w piłkę ręczną. Ja bym chcial zeby wlasnie CP szedl w tym kierunku. Pokazywal mecze Polakow w kazdej dyscyplinie sportu (nawet pilka wodna). Bo uwielbiam ogladac sport jak komus kibicuje a szczegolnie Polsce.

 

Nie mialbym rowniez nic przeciwko temu zeby Polsat Sport wykupil 3 lige czy nawet 4. Lubie patrzec jak w tych ligach zawodnicy walcza. Wloskie kanaly z tego co widzialem pokazuja nawet mecze serie C, czemu u nas tego nie moze byc? Jest wiele druzyn z tradycjami w nizszych ligach. Temat do rozwazenia, chociaz pewnie zostane zjedzony przez niektorych uzytkownikow za ta 3 lige.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

I odrazu musze stwierdzic ze okresenie SportKlubu jako dobrego kanalu sportowego to jakis zart(Polsat Sport jest duzo lepszy). Co do kanału NASN to ja nie jestem kibicem spotu amerykanskiego wiec sie nie wypowiadam. Widze że wszyscy strasznie chca HBO (wasz wybor), dla mnie tak szczerze mowiac brakuje TVP3 i mogli poszerzyc oferte muzyczna.

 

Braki:

 

- TVP3

- Jakość kanałów TVP

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o ofertę programową, to PolSat ma naprawę mocną. Pomimo, że sam mam Cyfrę+, to twierdzę, że oferta PolSat'u jest bardzo dobra. Wszystko czego mi brakuje w CP to kanału premium w stylu HBO. Jeżeli zdobyliby taki kanał do swojej platformy, to poważnie bym się zastanowił nad zmianą mojego dotychczasowego dostawcy usług cyfrowych (ale ładnie zabrzmiało :D ).

 

Ale tak poważnie, to CP przydałby się taki kanał (no nie wiem może coś ze stajni TV1000 - ale to chyba Canal+ Szwecja). W każdym bądź razie panowie z CP poszukajcie czegoś na miarę choćby wspomnianego TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...