Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Toma441 napisał:

Żeby nie było wątpliwości :


To jest FANowski wytwór... to nie jest żaden oficjalny profil. Co nie zmienia faktu że olali nas i to mocno hehe :) 

Dla mnie niech nie startują w ogóle... im dalej tym mniejsze szanse że ktoś się tym zainteresuje jak już wszystko zostanie obejrzane... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, domin107 napisał:

 

 

 

4 minuty temu, Cinemaniac4K napisał:


To jest FANowski wytwór... to nie jest żaden oficjalny profil. Co nie zmienia faktu że olali nas i to mocno hehe :) 
 

Ten fanowski wytwór jak to nazwałeś czerpie informacje z oryginalnej konferencji earnings call Disneya, która się w tym momencie odbywa. Także.... 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Ten fanowski wytwór jak to nazwałeś czerpie informacje z oryginalnej konferencji earnings call Disneya, która się w tym momencie odbywa. Także.... 


... także to dalej FANowski wytwór nic więcej. Mogą sobie czerpać informacje nawet z zeszytów szkolnych prezesów Disneya... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomijając oczywiście piractwo i dodatkowo szczycenie się tym to na tyle bezproblemowa jest dostępność D+ w Polsce ze chyba ten rok dodatkowego czekania nie robi większej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz oficjalne potwierdzenie w linku, który wkleiłem. Oficjalny oddział Disneya potwierdził "lato 2022"
Widzę, ale jak odpowiadałem tego nie było, potem to wstawiłeś. Na konferencji było jak napisałem, ale dobrze, że polski oddział to potwierdził.
Sprawdź daty startu tej usługi w poszczególnych krajach.
 
Ale zdajesz sobie sprawę, że ten termin padł na konferencji, a polski oddział to potwierdził?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie działa później bez żadnego VPN-u w Polsce, ale czasami coś się wysypie i trzeba ich na czacie nękać żeby zapłacili, więc jak już to używaj VPN z Niemieckim IP bo jak za dużo mieszania to robią problemy na czacie default_smile.png

P.S.
do odpalenia wystarczy i na andku potrafi kipka dni działać jak w tle zostanie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten rok "opóźnienia" tak naprawdę niewiele zmienia dla nas w PL. Jak ktoś już zauważył, żeby dziś to D+ obejrzeć, trzeba się trochę namęczyć, więc po prostu poczekamy. Dla samej platformy daje czas na uporządkowanie licencji, zrobienie dubbingów, czy lektora i napisów. Także, kiedy ten Disney tu wreszcie będzie, to można liczyć na to, że zadowoli wszystkich, nawet najbardziej wymagających 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GrubyBubu napisał:

Ogólnie działa później bez żadnego VPN-u w Polsce, ale czasami coś się wysypie i trzeba ich na czacie nękać żeby zapłacili, więc jak już to używaj VPN z Niemieckim IP bo jak za dużo mieszania to robią problemy na czacie default_smile.png


 

Dzięki , bo namówiłem siostrę na założenie konta ona mieszka w DE (prawie Holandia ) Coś mi pisała , że jest 60 Euro na rok.

Na dwie rodziny , byśmy zakładali.  Ile profili można mieć i ile urządzeń równocześnie?

Do momentu jak się pojawi w Polsce w taki sposób zamierzam korzystać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...