Skocz do zawartości

Czy CYFRA+ w nowym roku obniży cenę HBO???


karoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ta... a tego niekórzy mogliby nie przeżyć :lol: Znam takich co dokładnie każdego 1 miesiąca zamieniają sobie opcję :shock::? Po co to robić :roll: Osobiście nie chciałoby mi się tak świrować. Poza tym jakbym miał wybrać jedną opcję premium, to tylko Canal+. HBO traktuję jako nędzny dodatek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy jak teraz przyłączyłem sobie hbo 2stycznia to wiem, że styczeń mam za free a płacę za luty. Interesuje czy jak odlączę z końcem lutego 29 to będę mógł ponownie włączyć 2 marca, aby mieć marzec za free a zaplacić za kwiecień. Czy to możliwe czy nie. Prosze o odpowiedż :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj tak zrobiłem. Czy to jest nabieranie czy korzystanie z dozwolonychform przez operatora. Na PC hbo jest za 15 pln przez pół roku więc cena w cyfrze jest trochę wygórowana :wink:

 

Już w prawie rzymskim była zasada ,,co nie jest zabronione jest dozwolone" :wink:

 

Edycja RafiX: Połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak całkiem "legalne" to nie jest.

W regulaminie znajduje się zapis tego zabraniający. Modyfikacja w ramach każdej opcji dozwolona jest raz w miesiącu - czyli jeżeli zgłaszasz odłączenie HBO np. od 1 marca (odłączenie zawsze od 1-go), to ponowne podłączenie możliwe jest najwcześniej od ... 1 kwietnia.

A że "system" przepuszcza zmiany w innym (wcześniejszym) terminie, to już inna sprawa. Konsultanci mają zdaje się przykazane, żeby odmawiać takich kombinacji. Ale tego nie robią, tylko na oślep podłączają (zresztą, to zależy na kogo się trafi) - trudno się dziwić, w końcu za każą podłączoną opcję mają jakąś prowizję.

Można tak postępować tak długo, aż wreszcie ktoś to wychwyci... wtedy pódziecie na "czarną listę" abonentów - kombinatorów. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak całkiem "legalne" to nie jest.

W regulaminie znajduje się zapis tego zabraniający. Modyfikacja w ramach każdej opcji dozwolona jest raz w miesiącu - czyli jeżeli zgłaszasz odłączenie HBO np. od 1 marca (odłączenie zawsze od 1-go), to ponowne podłączenie możliwe jest najwcześniej od ... 1 kwietnia.

A że "system" przepuszcza zmiany w innym (wcześniejszym) terminie, to już inna sprawa. Konsultanci mają zdaje się przykazane, żeby odmawiać takich kombinacji. Ale tego nie robią, tylko na oślep podłączają (zresztą, to zależy na kogo się trafi) - trudno się dziwić, w końcu za każą podłączoną opcję mają jakąś prowizję.

Można tak postępować tak długo, aż wreszcie ktoś to wychwyci... wtedy pódziecie na "czarną listę" abonentów - kombinatorów. Nie polecam.

Ale bredzisz... Przecież zgłaszasz podłączenie 2-go a odłączasz ostatniego następnego m-ca. Inaczej to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy jak teraz przyłączyłem sobie hbo 2stycznia to wiem, że styczeń mam za free a płacę za luty. Interesuje czy jak odlączę z końcem lutego 29 to będę mógł ponownie włączyć 2 marca, aby mieć marzec za free a zaplacić za kwiecień. Czy to możliwe czy nie. Prosze o odpowiedż :roll:

Nie wiem jak jest teraz, ale ja przyłączyłem HBO w lipcu, w sierpniu zrezygnowałem, ponownie podłączyłem we wrześniu i w październiku zrezygnowałem. Lipiec i wrzesień miałem za darmo. Zwykle zamieniam co drugi miesiąc z C+, ale wtedy leciał w HBO Rzym i dlatego ponownie aktywowałem HBO. W listopadzie podłączyłem C+ a w tym miesiącu zrezygnuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak to wszystko czytam i myślę sobie, że kombinowanie to już norma w tym kraju. Chociaż w sumie jeśli jest na to przyzwolenie samej C+ to nikt prawa nie łamie, a nawet na tym zarabia i zyskuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mały ot: kto kombinuje ten żyje taniej kupić drożej sprzedać... :wink:

ale wracając do tematu sam takie myki stosowałem przy pakiecie komfortowym:) może nie jest to zbyt uczciwe ale co poradzić przepłacać? ktoś powie to zrezygnuj...ale co wtedy fta? wole tak kombinować by było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Coraz bardziej myślę, że każdy pozwala sobie na tyle na ile może. Jeśli masz taką możliwość to nikogo nie krzywdzisz i robisz tak, aby było korzystniej dla Ciebie. A, że C+ daje się robić w ... to już ich problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To też jest jakieś rozwiązanie... W sumie w tym wszystkim jakiegoś sensu można się dopatrzeć. Jednak nadal myślę, że to jest trochę robienie samego siebie w konia, że tak to kolokwialnie nazwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie :x Wchodze na stronę Cyfrowego Polsatu a tam HBO za 20 zł. Patrzę dalej a tam 3 kanały Discovery w standardzie. AXN w standardzie a tu co? HBO prawie 10 zł drożej :x Pakiet Discovery dodatkowo płatny, AXN też :evil: Ciekawe jak się do tego ustosunkuje C+ bo przestaje mnie to bawić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nie wiem, jak się ustosunkować do tego tematu... Czy :locked:, czy zostawić otwarty :mrgreen:

Narazie nie zamknę... Zobaczymy co inni na to...

A ceny C+ są jakie są i nikt tego nie zmieni... A C+ też raczej nie ma zamiaru obniżyć swoich cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Temat budzi kontrowersje, więc pewnie pojawią się tutaj cieakwe wypowiedzi... Takie tematy zawsze pobudzają emocje... Zobaczymy jak będzie... A czy ktoś nas robi w ch... to sami możemy zdecydować i zrezygnować... Wolność Tomku w swoim domku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...