Skocz do zawartości

Czy CYFRA+ w nowym roku obniży cenę HBO???


karoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bredzisz... Przecież zgłaszasz podłączenie 2-go a odłączasz ostatniego następnego m-ca. Inaczej to nie ma sensu.

 

Sam bredzisz albo nie rozumiesz co piszę.

Może, z łaski swojej, zadzwoń sobie do Cyfry i zapytaj czy tak mozna. Odłączać opcję od np. 31 stycznia i zataz podłączać spowrotem np. 2-go lutego - bo ja własnie o tym piszę.

Tak robić w myśl regulaminu NIE MOŻNA. Ale faktycznie czasem konsultanci przegapią a ich system to przepuszcza. Do czasu.

Wiem o czym piszę, aż za dobrze, niestety.

 

Pozdrawiam pana mondralę.

abcd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bredzisz... Przecież zgłaszasz podłączenie 2-go a odłączasz ostatniego następnego m-ca. Inaczej to nie ma sensu.

 

Sam bredzisz albo nie rozumiesz co piszę.

Może, z łaski swojej, zadzwoń sobie do Cyfry i zapytaj czy tak mozna. Odłączać opcję od np. 31 stycznia i zataz podłączać spowrotem np. 2-go lutego - bo ja własnie o tym piszę.

Tak robić w myśl regulaminu NIE MOŻNA. Ale faktycznie czasem konsultanci przegapią a ich system to przepuszcza. Do czasu.

Wiem o czym piszę, aż za dobrze, niestety.

 

Pozdrawiam pana mondralę.

abcd

 

Oj, jeśli już to mądralę :lol:

No to wskaż punkt regulaminu który tego zabrania. Jakby było niezgodne z regulaminem to ani system ani konsultanci by tego nie przepuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpilbym aby po stracie OE Canal+ obnizyl ceny ; napewno postarali by sie o dodatkowe prawa bo w koncu duza czesc ramowki C+ stanowi OE

 

Otoz to. Jesli tylko C+ ma kase na OE a nie wygra przetargu to mozemy byc pewni ze przy nastepnych przetargach SportKlub straci Bundeslige a nSport Lige Mistrzow. Wtedy jeszcze tylko w miare normalnie polaczyc Canal+Film HD z Canal+Sport HD w jeden kanal HD (kto powiedzial ze te kanaly musza dzialac na zasadzie dubla ich wersji SD? a i tak w nich malo HD), zaoszczedzone pasmo przeznaczyc na chocby weekendowy Canal+Sport 3 i mamy najlepszy kanal sportowy w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...