Skocz do zawartości

EURO 2008 HD


roman_ge
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam projektor (Sanyo PLV-Z5) do którego można podłączyć dekoder HD. Moim marzeniem jest obejrzenie Euro 2008 w wysokiej rozdzielczości;) Jednak nie wiem czy jest ono w ogóle realne?

 

Z tego co wyczytałem w internecie NIESTETY wyłącznie Polsat będzie transmitował relacje z meczy. Na chwilę obecną nie widzę jednak żadnej "oferty HD" w Cyfrowym Polsacie. Nie wiem nawet czy w ogóle Polsat ma zamiar transmitować Euro 2008 w jakości HD?

 

W związku z powyższym mam kilka pytań:

 

1. Czy transmisje z Euro 2008 będą dostępne w Cyfrowym Polsacie również w jakości HD?

jeśli TAK to:

2. Jaki pakiet i za ile będę musiał wykupić?

3. Jaki jest minimalny okres podpisania umowy?

4. Ile zapłacę za zakup (lub ewentualnie wynajem) dekodera HD?

5. Czy po Euro 2008 (tzn w lipcu) będę mógł komuś odsprzedać dekoder Polsatu wraz z wykupionym abonamentem?

 

Dodam, że aktualnie jestem abonentem Cyfry+ i nie chce tego zmieniać.

Ogólnie: interesuje mnie Cyfrowy Polsat wyłącznie na CZERWIEC 2008, a potem nie chce już mieć nic więcej z nim do czynienia;) (czyli chciałbym obejrzeć Euro 2008 w jakości HD możliwie jak najmniejszym kosztem... :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roman_ge

Prawdopodobnie CP pokaże na Polsacie Sport HD mecze Euo 2008 w jakości HD.Na razie nie wiadomo jaki pakiet będzie trzeba wykupić aby oglądać HD na CP.Narazie wystarczy sam familijny.Jeśli już zakupisz dekoder CP to muisz płacić abonament do końca umowy.Nie możesz sprzedać komuś dekodera z pakietami.

 

Pozdro

 

PS.Wreszcie nowe forum! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wcale nie znaczy, że nie puszczą Euro 2008 w HD FTA. Nie tak dawno na okoliczność jakiejś wystawy uruchomili na Astrze tymaczasowy kanał HDTV. To samo mogą zrobić podczas Euro 2008.

Ponadto można jeszcze ewentualnie liczyć na niekodowane dosyły HD z innych satelit. Póki co nie ma ich zbyt wiele, ale od czasu do czasu coś się pojawia, np. niektóre mecze ligi hiszpańskiej (patrz http://hdtvfeeds.wordpress.com/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

EUROSPORT HD nada retrensmisję meczu PL-BRD o 23.30 w poniedziałek.

To nawet dobrze bo w nocnym juz nie ma kolejek.

Ale można nagrać w N-ce na HDD w HD i obejżeć we wtorek po pracy.

Tymczasem w MPiKach stosy dekoderów SAMSÓNG 370 HD czekają i kuszą.

UWAGA:

Sieć MPiK pracuje także w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu zamykam ten temat, proszę kontynuować tutaj, albo tutaj.

 

Powody:

- topic został niepotrzebnie "odkopany"

- na Forum istnieje już wiele odpowiednich do tego celu tematów

- z założenia miał być to wątek z problemem technicznym i koniec! A nie dyskusja o ME!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...