Skocz do zawartości

Umowa z CP (czy można ją rozwiązać?)


ktos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega parę postów wyżej pisał że 75zł. to trochę za dużo, tylko trzeba wziąść pod uwagę fakt, że jest to cena za ofertę prepaid, a ta zawsze jest wyższa niż abo z lojalką i z drugiej strony nawet w prepaidzie nie musisz brać całego RelaxMixa ale tylko te pakieciki które oglądasz i kiedy np. wyjeżdzasz na wakacje to wcale im nie płacisz i nic się nie dzieje, tak więc dla niektórych opcja prepaid jest idealna. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem użytkownikiem Cyfrowego Polsatu do jego powstania, na początku miałem dekoder Sagema lecz po 2 czy 3 latach padł i wymienili mi na dekoder Thomsona (model bez dośtępu do internetu) ale jak to bywa ten jeszcze krócej działał :) i pewnegor razu nie chciał sie właczyć i wtedy dostałem drugiego Thomsona z dostempem do internetu ten działał do tej pory lecz gdy mi przysłali swoją świetną oferte że jeżeli podpisze umowe to za kaucje dostane ten dekoder (wybuchłem smiechem) więc po przeczytaniu jakie mają teraz promocje postanowiłem zrezygnować (to chociaż jako tako nie miałem umowy bo od kiedy mi przysyłali pocztą coraz to nowsze umowy ja żadnej z niej nie podpisałem) ale dziwne bo choć nie miałem umowy musiałem zadzwonić na infolinie gdzie mnie poinformowali że aby wypowiedzieć umowe musze wysłac list z rezygnacją i z wszystkimi danymi swoimi, dekodera itp po kilku tygodniach dostałem list polecony od nich w którym dali mi jeszcze miesiąc czasu do odesłania dekodera pod wskazany adres. I tak rozwiązałem się niedawno z Polsatem choć nie nadługo ponieważ wziąłem znów ich oferte korzystając z promocji G105 w której płacisz 599zł i dostajesz dekoder na własność z opłaconym abonamentem: masz do wyboru 12 miesięcy Pakietu Familijnego lub 7 miesiecy Pakietu Familijnego i 7 miesięcy Pakietu Relax Mix (+ na życzenie 1 miesiąc kanału Playboy) i to wszystko bez podpisywania umowy z Polsatem. Więc jak narazie jestem zadowolony bo mam o niebo lepszy dekoder (po przeczytaniu artykułu na Sat Kurierze wybrałem Samsunga DSB-305G) i po drugie dalej nie mam umowy z Polsatem i mam spokój do maja bo wtedy mija 7-miechów. Dlatego jak ma ktoś stary dekoder i kończy mu się umowa lub nie podpiswyał umowy to radze zrezynowac i podpisac jeszcze raz umowe biorąc lepszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki amm takie pytanko chodzi mi o te nowe prmocje co wejda i tak mi sie własnie skonczyła umowa czy mógłbym podpisac umowe na ten pakiet mini ale ebz kupowania dekodera bo juz mam czy tez musze neistety kupic

 

Jest to możliwe jak z każym innym pakietem. Nie wyobrażam sobie, aby było inaczej.

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki amm takie pytanko chodzi mi o te nowe prmocje co wejda i tak mi sie własnie skonczyła umowa czy mógłbym podpisac umowe na ten pakiet mini ale ebz kupowania dekodera bo juz mam czy tez musze neistety kupic

 

niestety w tym momencie jeszcze nie ma takiej oferty, ale byc moze w niedlugim czasie ja stworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja reklamacji nigdy nie pisałem. Kiedyś jakiegoś programu nie miałem, ale juz nie pamiętam czego to do nich dzwoniłem, ale zawsze na infolinię techniczną, bo na ogólnej to nigdy nie mogłem nic załatwić.

Ja też umowę podpisałem wcześniej, ale skoro opłacam dany pakiet, w moim przypadku wszystko, a do pakietu doszły nowe kanały w tej samej cenie to muszę ich przecież mieć. Prawo nie może działać wstecz.

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem na jednej ze stron o tematyce tv-sat artykuł o tym że w N będą opłaty za zmianę abonamentu na niższy. Moim zdaniem dobrze że wogóle o tym w umowie napisali, znaczy że mają jasne zasady.

Bo na przykład w CP (nie wiem czy ktoś to zauważył) nie ma w umowie wogóle mowy o zmianie abo. ani na wyższy ani na niższy.

Ja kupiłem dekoder w ofercie pre paid i po 7 miesiącach przyszła do mnie pocztą umowa na Familijny i RM razem, nawet im do głowy nie przyszło że mógłbym chcieć podpisać tylko na sam Familijny. Podpisałem ją jednak bo i tak się opłaca, ale w rezultacie czy to oznacza że gdybym naprzykład w przyszłości chciał mieć tylko familijnyna umowę + np. pakiet sport to najpierw muszę rozwiązać starą umowę?? BEZSENS!!!

I czy wogóle taka zmiana jest możliwa??

W cyfrze naprzykład wystarczy jeden telefon i wieczorem odbiera się już nowy pakiet !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale umowa musi przewidywać możliwość zmiany pakietu na inny a umowa w Cp takowej nie przewiduje, w związku z tym jeżeli masz np. umowe na Familijny + RM i w którymś z kolejnych miesięcy zapłacisz tylko za familijny oni mogą to odebrać jako niewywiązanie się z warunków umowy i obarczyć cię karą za zerwanie tej umowy.

 

A wogóle o ile sobie dobrze przypominam to w umowie chyba brakuje wzmianki o konsekwencjach zerwania umowy (nic nie ma o wysokości kary) Oj chyba się powinien zająć tym UOKIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pakiet promocyjny(familijny)podstawowy , umowa zawarta na 13miesięcy.

 

Dekoder Echosrar kupiłem w promocji za 299zł.

 

Umowę zawarłem 29.X.2005 r. Sam teraz niewiem co robić, gdyż rezygnację z dalszej usługi musiałbym juz napisać chyba do 29 października, to jest miesiąc przed rozwiązaniem ( z godnie z regulaminem).

 

Co mi się lepiej opłaca zrezygnować i podpisać nową umowę , najlepiej by było jak jest w tej telewizji"n" wybieram jakies dwa pakietu i kosztuje mnie to góra 26 zł.

 

Myślę ,ze dekoder jest już po tym terminie, mój własny, i najlepiej by było ,żeby można było sobie wybrać jakiś pakiecik i płacic tylko za to co chcę oglądać.

 

Niewiem czy można po rozwiązaniu umowy , mając swój dekoder dalej opłacic sobie jakiś miesiąc na odbiór jakiegoś pakietu.

 

Płaciłbym tylko te miesiące z ktorych bym korzystał.

 

Nap: grudzień bym nic nie zapłacił a w styczniu przelałbym pieniądze i mógłbym odbierać .

 

Czy jest tak mozliwośc czy nie?

 

A może lepiej jest skończyć z tym Polsatem i przyłączyc się to telewizji nowej generacji"n". Ale z tego co czytałem to wszystko się dopiero rozkręca i niewiadomo jak bedą pracować te ich tunery można sobie Tutaj poczytać:

 

http://www.telewizjanowejgeneracji.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć pakiet familijny i dopiero wtedy możesz wybrać dodatkowo pakiet tematyczny który chcesz np. film lub bajeczka itd. Pakiety dodatkowe można w ciągu trwania umowy dodawać lub z nich rezygnować. Żeby opłacać kiedy się chce (bez umowy) trzeba od razu kupić dekoder na własność, wtedy jest to najdrożej i więcej się płaci za pakiet familijny. Według mnie tak się nie opłaci. Jak mało oglądasz możesz wybrać pakiet mini za 9.90 na miesiąc.

Myślę, że oferta CP jest obecnie najlepsza, ale wybór należy do Ciebie. :wink:

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

gdyby w z oferty cyfrowego polsatu znikły TVNy to czy można z nimi rozwiązać w trybie natychmiastowym z tego powodu umowe??

 

pytam się bo słyszałem plotki że niby tak ma być od nowego roku

TVN zabiera się do niszczenia konkurencji :D:D hehe

 

jakbym mial wybirać N-ke bez polsatu albo CP bez TVn-ów to pewnie że bym wybrał N-ke

 

to śa tylko pogłoski ale sami przyznacie że nawet dość realne :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest ktoś ze starszych Abonentów z 2002r ? (mundial :D )

Właśnie sie zastanawiam nad zerwaniem umowy.

Płaciłem 199zł.

Jeśli dobrze pamietam to była aktywacja 99zł i kaucja 100zł.

Dekoder chyba musze oddać ale za kaucje powinni mi zwrócić.

 

Ma ktoś może jakiś wzór pisemka o rezygnacje ?

Umowy juz nie moge znaleść... może jeszcze poszukam.

Nie wiem czy dobrze pamietam czy okres wypowiedzenia jest 1 miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...