Skocz do zawartości

Umowa z CP (czy można ją rozwiązać?)


ktos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smutne to co czytam ale niestety prawdziwe ten kto liczy zyski i ma pieniądze nigdy nie patrzy w dół na tkich szaraków. Podobnie postępuje CP i tak jak napisał Kaczy N i Cyfra.

Teraz napewno muszą zmienić nazwe pakietu z film na serial i nie ma co sie oszukiwać większa część abonentów zostanie pozbawiona

oglądania jedynych kanałółw filmowych na Cp ( jest jeszcze ZoneEuropa ale to [beep]) wątpie, że podpiszą porozumienie na RelaxMix Film bo wybierając CP ich oferte kierowali się ofertą programową ogólnietematyczną w tym też oczywiście filmową jak i ceną.

Trzeba przyznać, żę w tej chwili CP ma najbardziej kiepskie kino spośród wszystkich platform za cenę zbyt wygurowaną.

My czytający forum wiemy co się święci, ale czy 3/4 z nas abonentów wie chociaż, że dolączyli nowe kanałuy w październiku otóż dowiedzsieli się dopiero w grudniu. I to jest dla mnie śmieszne to co robią tam w BOK jak i ich system informacji z abonentem.

Nie jestem pesymistą i nie jestem też cięty na naszą platformę ale inaczej pisać nie mogę bo to co widzę jest czysta amatorką, smutną szara polską rzeczwistością - liczy się tylko zarobek- długo tak nie pociągna bo zmienia się mentalność ludzi w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salemcat - UOKIK nie zajmie się tym...

Reklama nie jest wiążącą ofertą, do tego w trakcie trwania reklamy Relax MIX z Cinemax'ami te kanały były dostępne... Podpisałeś umowe/porozumienie z CP w którym operator nie zagwarantował ci obecności tych kanałów zawsze w tym pakiecie w trakcie trwania umowy, więc w sensie prawnym nie ma wogóle sprawy...

Wszystko zrobione jest zgodnie z obowiązującym prawem, przynajmniej sprawa Cinemax'ów w CP nauczy ludzi czytać wszystkie umowy które biorą do podpisania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CP zachowuje sie nie fair w stosunku do ludzi w tym momencie:/ dzisiaj patzre na kanal "Dla abonentow" a tak pokazuja ze Cinemaxy sa w pakiecie Relax Mix:| bez jaj to juz sa szczyty [beep]twa wiadomo ze ich tam nie bedzie ale reklamuja:/ tak samo na ulotkach u mnie jeszce nie widzialem tych nowych. Na szczescie ja mam bardzo dobra sytuacje(tak mi sie wydaje) bo w mojej umowie w pakiecie Relax mix mam Cinemax i Cinemax 2 :D wiec ja chyba jak najbardziej moge pisac do nich wypowiedzenie?:D (dla pewnosci jutro zadzwonie na infolinie moze sie zcegos dowiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CP zachowuje sie nie fair w stosunku do ludzi w tym momencie:/ dzisiaj patzre na kanal "Dla abonentow" a tak pokazuja ze Cinemaxy sa w pakiecie Relax Mix:| bez jaj to juz sa szczyty [beep]twa wiadomo ze ich tam nie bedzie ale reklamuja:/ tak samo na ulotkach u mnie jeszce nie widzialem tych nowych. Na szczescie ja mam bardzo dobra sytuacje(tak mi sie wydaje) bo w mojej umowie w pakiecie Relax mix mam Cinemax i Cinemax 2 :D wiec ja chyba jak najbardziej moge pisac do nich wypowiedzenie?:D (dla pewnosci jutro zadzwonie na infolinie moze sie zcegos dowiem)

 

Szczyty [beep]twa hmm ... Mnie np bardziej draznia nie zerwane plakaty wyborcze ktore wisza dlugo po wyborach czy tez nie aktualne ulotki z ofertami hipermarketów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salemcat - UOKIK nie zajmie się tym...

Reklama nie jest wiążącą ofertą, do tego w trakcie trwania reklamy Relax MIX z Cinemax'ami te kanały były dostępne... Podpisałeś umowe/porozumienie z CP w którym operator nie zagwarantował ci obecności tych kanałów zawsze w tym pakiecie w trakcie trwania umowy, więc w sensie prawnym nie ma wogóle sprawy...

Wszystko zrobione jest zgodnie z obowiązującym prawem, przynajmniej sprawa Cinemax'ów w CP nauczy ludzi czytać wszystkie umowy które biorą do podpisania...

 

Drugiego porozumienia nie podpisze, nie ze względu na te 10zł które musiałbym dopłacić ale za to [beep]two i dezinformacje, podejrzewam, że podobnie postąpią z CP tysiące abonentów, których nabito w butelke, myślę że przeboleją okres umowy podstawowej i obejdą się bez Cinemaxów w których i tak nic nie ma, ale kiedy umowa dobiegnie końca, to pewnie CP nagle straci z 700tys ludzi, i dopiero będzie ciekawie dla CP, a pewnie jak sie fama rozejdzie to CP wogóle może mieć problemy ze zdobyciem nowych abonentów.

A co do UOKiK to wątpie że sie nie zajmą, pół miliona pokrzywdzonych to nie tak mało.

Ja jestem abonentem CP i narazie z musu nim pozostane ale napewno nie przedłuże umowy, nie mam podstaw do rozwiązania całości abonamentu, moge się co najwyżej teraz starać o rozwiązanie umowy na korzystanie z pakietu Relax Mix i wykupienie jedynie Familijnego, ale wtedy to już nie będe miał wogóle co oglądać, bo przy wyborze kierowałem się całą ofertą, tak jak pewnie pozostała część abonentów, którzy podpisali umowy w promocji z "niewidzialnymi" Cinemaxami w tle.

Cóż pozostaje się pogodzić, narazie płacić i nie przedłużać umowy minimalnej. Sądze że za jakieś 14 miesięcy sukcesywnie ilość abonentów zacznie się obniżać.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjdzie w czasie:) Póki co od lutego CP zabiera nam kanały filmowe, i patrząc na niektóre wypowiedzi to wnioskuje, że jeszcze powinniśmy pogratulować operatorowi za wspaniałe pomysły i czekać aż rozwali cały Relax Mix i będzie kazał nam płacić za poszczególne pakiety oddzielnie co z Pakietem Familijnym wyniosłoby jakies 90zł:) Gratuluje :D

 

Pozdrawiam Serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:D dzwonie na Centrum obslugi klienta CP i pytam sie babki czy ta podwyzka dotyczy takze klientow starszych mowie jej ze ja w lutym 2006 roku podpisywalem umowe, to mowi ze podwyzka nie obowiazuje mnie, ale oczywiscie nie bede mial juz w RX cinemaxow, to mowie jej, a czy jak mam te cinemaxy w umowie to moge zrezygnwac w natychmiast? a babka mi wpiera ze ja ich tam nie mam:D i tak z 4razy jej mowielm ze mam a ona mi ze nie:| mowie jej pzreciez mam umowie pzred soba i widze:| ona mowi ze mam w RX 13 kanalow i nie ma tam cinemaxow:[ wkleje tu fotke tam widac ze sa cinemaxy w RX jak zauwazycie tam jakich haczyk lub cos to napszcie:D bo babka byla tak pewna ze mam watpliwosci:D( ta konkretna umowe nie ejst moja ale tak samo jak u mnie widac ze sa w RX Cinemaxy)

 

umowasmw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o takich umowach cały czas rozmawiamy. Polsat dobrze pomyślał, źle wykonał a w końcu w tych umowach się pogubił. Kilka takich wyszło, ile - kto wie ?. Ja to widzę tak. Kto się odezwie ten wygra. Wybór należeć będzie do zainteresowanego, i będzie miał Cinemaxy do końca umowy w tej samej cenie, albo też ma prawo ją natychmiast rozwiązać, jeśli wyłączą lub zażądają dodatkowej opłaty.

 

-pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne oszustwo, część abonentów ma w swoich umowach Cinemax i Cinemax 2, a druga część abonentów tego nie ma, dla częśći abonentów Cinemaxy znajdują się w Pakiecie RX a dla części są jakby "niewidzialne" bo nie ma ich nigdzie. Kolejny wpaniały pomysł CP:) Widać że są dla nich i lepsi i gorsi abonenci:) Ale każdy płaci tyle samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu umowy wydaje mi się że CP bardzo sprytnie przygotował druki z umowami. Zauważcie, że wykaz programów nie jest ujety w umowie tylko pod nią. Wyszczególnione programy nie są załącznikiem do umowy tylko do regulaminu świadczenia usług. I w zasadzie jakiekolwiek roszczenia wobec CP można było wszczynać wtedy kiedy zmienił się regulamin czyli prawie rok temu.

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tu posty dochodzę do wniosku,że nikomu się nie dogodzi, idzie walka o Cinemaxy, jedni chcą je mieć inni nie, to rozumiem każdy ma inny gust, ja nie widzę w tych kanałach nic szczególnego, czasami trafi się obejrzeć fajny i nowy film. Mam w umowie podpisanej na rok w pakiecie RELAX MIX: PS Extra, Extreme, ESPN, Boomerang, Jetix Play, AXN, Zone Europa, Kino Polska, MTV i VH1. Ani śladu Cinemaxów, a w ulotce reklamowej są i mówi ona o 12 kanałach w promocyjnej cenie 19.90,- Podejrzewam,że od lutego stracę te okrzyczane już dwa kanały, ale nie będę żałował, bo i tak oglądam teraz może ze dwa może trzy razy na miesiąc.Tak jak już pisano wyżej to strasznie namieszali spece od układania pakietów, że mało kto może się teraz połapać, co któraś umowa to inny skład kanałów, a niby pakiety ogólne są dwa: Familijny i Relax Mix, oszaleć można, czy kiedyś będzie normalnie dla wszystkich :?::x a umowę zawsze można rozwiązać tylko czytajcie dokładnie jak i kiedy, bo ja mam u siebie jak wół, iż jest 3-miesięczne wypowiedzenie, ewentualnie jesli zostaną zmienione warunki umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą KAMI bo mam właśnie taką umowę / nie porozumienie/ i na 3 m-ce przed jej końcem mogę wypowiedzieć jeśli nie to przejdzie na czas nieokreślony, a wtedy to chyba jest miesięczny okres wypowiedzenia, ale moge być w błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...