Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw do odbioru MTV Base i MTV Base France


pafek
 Udostępnij

Pytanie

Prosze o jakiś przykład zestawu dzięki któremu mogę odbierać między innymi te 2 kanały.

 

Jeżeli można to też cena karty 12 miesięcznej.

 

 

Ps. Da się odbierać te kanały kupując kartę Sat do komputera ?

 

Pozdrawiam

Z góry dzieki za odpowiedz.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość PawelU1981

Karta MTV Unlimited - 1rok

kod: KARTA1472

 

Cena: 299 zł

 

Cena netto: 245.08 zł

Price in EUR: 82.14 brutto

 

Czas realizacji zamówienia (dni roboczych): 5

Gwarancja (miesięcy): 12

Klasa urządzenia: (wyższa)

 

 

Karta-zdrapka z roczną subskrypcją na pakiet MTV Unlimited z Astry + plastikowa karta Technisat Smartcard CX w systemie Conax. Razem stanowi to komplet do dekodowania 6 najlepszych kanałów MTV.

 

Papierowa karta - zdrapka z 15-cyfrowym PIN-em służy do aktywacji pakietu na plastikowej karcie TechniSat Smartcard CX w systemie Conax.

 

Do dekodowania kanałów MTV Unlimited zalecane są:

 

- moduł Conax CI,

- moduł RealityCAM lub Matrix Reborn,

- odbiornik Ferguson DF-6000CR,

- odbiornik Ferguson AF-6018 lub AF-6318,

- odbiornik Ferguson DF-9000PVR,

- odbiornik TechniSat Digit 4-S CC z Conax i CryptoWorks,

 

...lub inny odbiornik z wbudowanym systemem Conax.

 

Kanały w pakiecie MTV Unlimited z Astry 19,2E z częstotliwości 11,739V (SR=27500, FEC=3/4):

 

- MTV2,

- MTV Base,

- MTV Hits,

- VH1,

- VH1 Classic

- MTV Music

+ 17 niemieckich stacji radiowych z pakietu Technisata.

 

Aktywacja kart MTV Unlimited na stronie http://www.technisat.de w zakładce TS-Smartcard Freischalten.

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za aktywację i działanie w odbiornikach z czytnikami uniwersalnymi, które niekoniecznie mogą dobrze dekodować kanały MTV Unlimited.

 

Zalety

 

6 kanałów MTV w systemie Conax

karta-zdrapka - własna aktywacja

dodatkowo na tej karcie można zdekodować kanał iTVN kodowany w Conax

 

Wady

 

karta przeznaczona na rynek niemiecki

czasami problem z aktywacją

 

Tyle jest informacji na http://www.hollex.pl

 

1456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U tej osoby u której kupujesz kartę na te kanały które wymieniłeś czy to w sklepie internetowym Hollex czy też na jakiś aukcjach, prosisz o aktywacje karty.

Czasami bywa tak że dany odbiornik nie przepuszcza sygnału ponieważ karta nie została przed wysłaniem aktywowana.

Więc niezbędne jest to abyś poprosił o aktywację karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hm może i dobry pomysł.

 

ja się jeszcze zastanawiałem nad SkySat taki tunerek do kompa, mozna przez niego odbierać troszkę satelit. Dodatkowo jak kiedyś było słabe kodowanie, na pewnym forum podwano kody aktywujące, teraz niestety są już lepsze zabezpieczenia i ci co łamali chyba juz sie nie dzielą tą wiedzą.

 

Słyszał ktoś o takim forum ? było beznadzieje ze względu na przeglądanie : post pod postem bez działów itd. i co drugi post to jak to odkodować plis help. Było trzeba przeglądać posty jedynie od kilku użytkowników, niestety już dawno tma ni zaglądąłem i nie pamiętam linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiele rzeczy związanych z kartą MTV Unlimited jest już nieaktualnych. Przede wszystkim od wielu miesięcy w Hollex widnieje informacja o tej karcie, ale nie można jej zakupić. Nieaktualny jest też odbiór programu TVN International Europe przy pomocy tej karty. Nie można jej również aktywować przez internet, gdyż system aktywacji w Niemczech rozpoznaje, czy osoba aktywując kartę korzysta z komputera w Niemczech, czy poza nim - a wtedy aktywcja się nie uda. Jedynym ratuniem jest aktywowanie karty telefonicznie, ale i wówczas trzeba się w miarę płynnie posługiwać niemieckim, jednocześnie jest się poproszonym o adres w Niemczech, pod którym znajduje się karta. Tutaj trzeba posłużyć się rodziną lub znajomymi. Sami zatem widzicie, że przyjemność posiadania 6 kanałów MTV kosztuje trochę zachodu. Niedawno sam męczyłem się z aktywacją tych kanałów, ale na pewno było warto. Korzystam z tej karty już od ponad 2 lat, aktualnie aktywowałem ją na cały 2008 rok.

PS. Dziwię się, że w firmie Hollex nie odnotowano zmian związanych z tą kartą, ale powyższe trudności mogą spowodować kres sprzedaży tej karty za pośrednictwem krakowskiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak sobie czytam co kolega @darekbyd napisał i zastanawiam się czy przyjdzie kiedyś ten dzień w którym nasze platformy dodadzą jakiś kanały z tej listy:

 

- MTV Base,

- MTV Hits,

- VH1 Classic,

- MTV Music.

 

(MTV TWO już mamy, VH-1 choć nędzną wersję krajową, to jednak też) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MTV TWO jest w Cyfrze od pakietu Komfortowego a także w "n" w pakiecie "Style, Moda, Muzyka", który jest dostępny za 16 zł.

 

Szkoda, że MCM nie wypuściło takich kart, tzn podobnych, z nich kanałami. Z Twojej wypowiedzi zrozumiałem, że na tej karcie przydałoby się MTV Base France i kilka fajnych francuskich muzycznych, ale powiem, że to raczej nie będzie dostępne, bo nie są udostępniane wersje regionalne tych kanałów, tylko takie na rynek Europejski.

 

Dzisiejsze MTV TWO ma takie logo:

mtv2.gif

 

Jeszcze jakiś czas temu miało inne, ale wszystkie "wersje" mają teraz podobne loga, ujednolicone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

darekbyd - osobiście zamówiłem tą kartę na aukcji internetowej i właściciel sam mi ją przed wysłaniem aktywował.

Jeżeli chodzi o samą aktywacje to naprawdę z tym nie będzie większego problemu.

Słuszna racja co do kanału TVN International - tuż przed jego wyłączeniem z 13'E karta już nie przepuszczała sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@darekbyd

 

Nie mamy tej karty od dawna, nie wiem po co na sklepie jeszcze ona wisi - nie planujemy jej dalszej dystrybucji - przekażę informację do obsługi sklepu, aby ją skasowano.

 

Edycja 24h później: I już jej nie ma :P Apropos aktywacji jeszcze wrócę - przez internet można - od czego są proxy ;) Ale i tak u nas już MTV Unlimited nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...