Skocz do zawartości

Drugi pakiet w N.


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam posiadam Cyfrowy Polsat pakiet relax mix. Interesuje mnie bundesliga i nhl więc chciałbym dokupić pakiet sport w N. I teraz moje pytanie jaki drugi pakiet radzicie mi wybrać z którego najbardziej skorzystam tzn. gdzie się będą mało powtarzać kanały z tymi co mam w polsacie i który pakiet wy byście wybrali oprócz pakietu sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za wasze rady. Chyba wezmę hity filmowe ale jeszcze się zastanowię może poczekam na ten kanał Ekstraklasa TV bo jestem nim zainteresowany. :wink:

 

Edycja RafiX: Wykasowałem zbędne pytanie. Odpowiedzi na nie szukaj w Koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niby mógłbym dokupić w CP kanał Ekstraklasa TV ale jeśli będzie w N jako pakiet to mi się bardziej opłaci go wziąć niż hity filmowe które brałbym bardziej z przymusu bo w N trzeba mieć wybrane przynajmniej 2 pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam pakiet "HITY FILMOWE" w tym pakiecie jest pare kanałów na wyłączność np. WOJNA I POKÓJ, SCI FI CHANNEL, UNIVERSAL CHANNEL, MGM HD, COMEDY CENTRAL, ale też są dobrze znane inne kanały jak: KINO POLSKA, AXN, AXN SCI FI, AXN CRIME, KINO POLSKA, TCM i nowy MOVIES 24. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy snujecie fantasmagorie. Ekstraklasa TV jako oddzielny pakiet, jak na to wpadliście? :lol: Nawet jak powstanie, w co wątpię, to będzie jako opcja do dwóch innych pakietów. Za dobrze by to było. Śmiało bierz hity filmowe, ale możesz dla pewności poczekać do przyszłego tygodnia na rozstrzygnięcie przetargu. Ale nawet jak wygra go Ekstraklasa TV to i tak będziesz musiał prawdopodobnie wybrać... hity filmowe. :lol: A jeśli nawet nie mam racji to zamienisz sobie hity filmowe na Ekstraklasa TV, więc póki nie wystartuje i tak musisz wybrać sobie... hity filmowe :lol:

Wybór jest więc jednoznaczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universal jest jednym z dwóch kanałów filmowych, jakie oglądam w n. Świetny kanał, polecam!

 

Co prawda kanału nie oglądałem, ale w nowym To i Owo jest już jego ramówka. Faktycznie super. Detektyw Monk - jeden odcinek powtażany cztery razy w ciągu jednego dnia. Podobnie z innymi serialami. Doszukałem się chyba tylko dwóch filmów dziennie. Wprost rewelacja. :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też lubię Monka, ale gdybym cztery razy dziennie miał obejżec ten sam odcinek, to chyba za ostatnim razem pilot rozbiłby się o kineskop. Ramówka wg mnie jest beznadziejna. Nie wierzę, że taka firma nie może jej inaczej zapełnić. Bardziej urozmaicić. Rozumiem powtórki, ale nie w takiej ilości w jednym dniu. Po tygodniu Monkiem by mi się odbijało, żeby nie powiedzieć gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Universal to kanał raczej serialowy.

Monka uwielbiam, Columbo też. Jest też Cane i Brotherhood. Będzie Rodzina Soprano. To o wiele lepsza oferta niż kanałów filmowych nie premium w innych platformach.

Nieporównujmy UC do kanałów filmowych jak Ale Kino czy TV1000, bo to jest bezsensu. Prównajmy do AXN czy FL. Narazie ramówka UC nie jest nadzwyczajna, AXN jest zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też lubię Monka, ale gdybym cztery razy dziennie miał obejżec ten sam odcinek, to chyba za ostatnim razem pilot rozbiłby się o kineskop.
Ludzie pracują o różnych porach, chyba nie siedzisz w domu 24h?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pracuję i to długo. Ale nie o to chodzi. Oceniam ramówkę, która według Mnie powinna być o niebo lepsza, jak na kanał o światowej renomie. Teraz od 9 rano do 21 wieczorem znajdziesz tam 3 razy ten sam odcinek Monka, 2 razy ten sam odcinek Columbo, dwa odcinki Prawa i Porządku (o ile dobrze pamiętam tytuł) powtarzane chyba jeden 2 a drugi 3 razy i chyba jeszcze jeden serial. Więc nie dziw się, że ramówką ten kanał przypomina mi Zone Romantica w wydaniu dla facetów. :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, nie każdy ma recordera. Poz tym na starcie często tak jest. Tak samo było z AXN i DaVinci. Oczywiscie dalej są powtórki ale na starcie to wyglądało wręcz kuriozalnie. Ja oglądam Firefly na SciFi, SG-1 na AXN SciFi i HBO oraz House na nScreen. W tygodniu mam jeden odcinek na kazdym z nich i w sumie nie obchodzi mnie ile razy go sobie powtarzają. Jednym kanałem i tak się niestety nie nasycę. Wszystko jest tak porozrzucane, że szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może postaram się ocenić każdy kanał(oczywiście możeci się nie zgodzić)z pakietu Hity Filmowe

Universal Channel-Kanał jeśli chodzi o seriale to spoko,może być ale minus według mnie jest taki,że jest bardzo dużo powtórek

SCI-FI Channel-Osobiście nie lubie seriali i filmów SF ale jeśli ktoś lubi SF to dla niego kanał może być spoko.Jest kilka znanych seriali jak(czarodziejki,enterprise,futurama,angel,zagubiony w czasie,mroczny anioł itp.)Zdecydowanie mniej powtórek niż na Universal Channel

Movies 24-Może nazwę to tak:Hallmark 2.Jest duży rodzaj gatunków filmów które są prezentowane na Movies 24 jednak są to filmy bardzo stare w przedziale 1980-2000

MGM HD-Oferta ciekawa ale tak jak w przypadku Movies 24 są to też filmy stare z wytwórni MGM.Plusem może być to,że kanał ten jest w HD

AXN,AXN Crime,AXN SCI-FI-Paczka kanałów na których prezentowane są seriale w różnych gatunkach/podziałach.Po nazwach łatwo się domyślić co leci na każdym kanale

Comedy Central-Kanał bardzo fajny na którym prezentowane są seriale i filmy komediowe między innymi:Włatcy Móch(bez cenzury)South Park,ON,ona i dzieciaki,Pan Złota Rączka,Cybill,Jim wie lepiej itp.Jest to według mnie najlepszy kanał w pakiecie Hity Filmowe

Wojna i pokój-Kanał na którym prezentowana jest kinematografia Rosyjska tzn.filmy,seriale,dokumenty

Kino Polska-Oczywiście na tym kanale prezentowana jest kinematografia Polska między innymi-Filmy,seriale,dokumenty itp.

TCM-Kanał ten pokazuje najlepsze filmy amerykańskie i europejskie.Nadaje w n od 21:00.Minusem n-ki jest to,że nie pozwoliła dodać samemu tego kanału jeśliktoś chce oglądać całodobowo ten kanał.Sąsiaduje z kanałem Cartoon Network

 

PS.Kończe ocene kanałów oceną ogólną całego pakietu 5-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...