Skocz do zawartości

Drugi pakiet w N.


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Universal Channel ma dobrą opinie ze względu na nazwe, a w rzeczywistości ma (przynajmnniej narazie) najgorszą ramówkę ze wszystkich kanałów serialowych dostępnych w Polsce.

 

Zależy dla kogo, dla mnie najgorszą ramówkę ma FOX Life, najlepszą Universal - oglądam regularnie Dextera, Cane, Braterstwo, Soprano i Monka, szczególnie dwa pierwsze seriale są genialne i żaden inny serial na innym kanale nie jest wstanie mi ich zastąpić, oczywiście kanał pokazuje tylko seriale kryminalne, więc dla kogoś kto nie lubie tego gatunku UCH będzie nieciekawy.

Podsumowując zestaw Universal Ch. SCI FI, AXN i Comedy Central jest na chwilę obecną najlepszą ofertą serialową, tematyka tych kanałów doskonale się uzupełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bez sensu jest porównywać Universal z kanałem premium. Kto chce premium to zapłaci za premium, a niektórzy to np teraz zapragnęli chcieć premium i tamtych odcinków nie widzieli. Hity filmowe to najlepszy pakiet filmowy nie premium tak samo jak Canal+ dla wielu to najlepszy pakiet premium. Taka oczywistość oczywista. Ja np w Universalu nie znajduję nic dla siebie bo po prostu niespecjalnie lubię kryminały, za to namiętnie oglądam FireFly na SciFi, Sg-1 na HBO i odświeżam sobie starsze odcinki na AXN Sci-Fi. Czy w związku z posiadaniem HBO i VOD popełniam cudzołóstwo oglądając również niepremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...