Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bułgar

Dodane trzy grosze, ale grubo po czasie, gdy akurat już pokazuje poprawnie. A było dokładnie jak zgłaszałem, przeglądarka Chrome, na innej po wylogowaniu tak samo. Swoją drogą, jakby screena nie robić, od dołu, czy góry, wychodzi Wodnik Szuwarek, ale akurat nie to jest istotą sprawy, tylko uchwycona numeracja stron.

 

464

7jY2PDP.jpeg

 

465

Q6t5C6R.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Bułgar

Użyłem opcji kasacji konta, potwierdziłem linkiem z maila, konto istnieje. @Anita Kaźmierska bądź łaskawa usunąć moje konto.

On 6/28/2024 at 10:28 AM, Anita Kaźmierska said:

Zresztą nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tego forum. Są inne.

W pełni się zgadzam, Pani Anito.

Jeszcze jeden mały błąd zgłoszę, czatbox mam nadal zablokowany (You can not chat because you're in block list). Stało się tak, gdy podałem informację, że zgadzam się na wrzucenie tu na forum skanów ulotek CANAL+, które kilka dni temu interesowały użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Darek z Ozimka napisał(a):

można się spokojnie zastanowić nad wyłączeniem tej aplikacji

Możesz innym nie ustawiać życia?

Bo ty nie korzystasz to mają wyłączyć? 

A skoro ja korzystam, to dlaczego ty masz o tym decydować? 

Skoro ja korzystam, to można się zastanowić nad nie wyłączaniem. Pasuje ci taka narracja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 godziny temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Ja w ogóle nie korzystam z Tapatalka, także można się spokojnie zastanowić nad wyłączeniem tej aplikacji dla tego forum.

 

 

No tak bo forum ma się podporządkowywać pod Twoje wymogi i jakbyś go używał to nie powinno się pozbywać?

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie korzystam z Tapatalka, także można się spokojnie zastanowić nad wyłączeniem tej aplikacji dla tego forum.

Ja tylko korzystam z Tapatalka. Nie wyobrażam sobie korzystać z forum inaczej

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Najnowsza wersja Tapatalk dla tego silnika forum jest ze stycznia 2023 r. Aplikacja jest od dawna niewspierana i niezalecana. Już od dawna zastanawiam się nad jej wyłączeniem, choć wiem, że trochę osób z niej korzysta.

To wyłączyć bo to nie pierwszy przypadek z tym błędem. Tapatalk był potrzebny kiedyś jak fora jeszcze nie potrafiły się skalować i ciężko się je przeglądało na smartfonie, a dzisiaj jest do niczego niepotrzebny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

dzisiaj jest do niczego niepotrzebny

Kolejny chcący decydować za innych i uważający że jego racja jest "najracnieszja"? 

Jeśli oczywiście administracja podejmie decyzję o wyłączeniu, każdy będzie musiał się dostosować. 

Edytowane przez Motyl1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał(a):

Ja tylko korzystam z Tapatalka. Nie wyobrażam sobie korzystać z forum inaczej

 

A co takiego ma Tapatalk, czego nie ma interfejs forum? Ja wiem, że wiele osób się przyzwyczaiło, ale gdyby to chociaż aktualizowali. W panelu admina od dawna drze mi się na czerwono, by nie korzystać z tego dodatku, tak samo przy każdej aktualizacji silnika forum. Tylko czekać, aż ktoś wykorzysta luki w zabezpieczeniach i pokradnie wrażliwe dane użytkowników, a my nie możemy do tego dopuścić. Nie po to płacimy co pół roku 40 USD za wsparcie forum, by sami sobie strzelić w stopę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

co takiego ma Tapatalk, czego nie ma interfejs forum?

Szanowna Pani, podaję moje obserwacje:

 

Np.

1. Rozpiskę wszystkich nieprzeczytanych postów od ostatniej wizyty. 

2. Możliwość wyświetlenia nowych wątków w tylko obserwowanych tematach. 

2. Oś czasu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...