Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem dziś tę nową promocję, C+Kompakt plus pakiet HD plus Multiroom, pierwszy abo w kwietniu (oprócz multiroomu, za który 5 zł już w styczniu), dodatkowo jest jakaś promocja na pakiet HD Kompakt, 8 zł zamiast 11, także reasumując abonament od kwietnia 2011 do marca 2012 75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również skusiłem się na promo 3*0 z tą różnicą że KOMPAKT (średnio na 15 misięcy wychodzi 30,4 zł) a do tego będę dobierał na zmianę opcję C+ i HBO:) i wtedy wychodzi ok 57-60 zł. I potwierdzam że aktywacja i dekoder na wypozyczenie 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to słaba promocja, ona byłaby fajna gdyby nie ceny pakietów, przecież są teraz skandalicznie wysokie. Taniej jest teraz wziąć Cyfrę z C+ w prepaidzie za 199 na 6 miesięcy wychodzi 33zl jedynie dekoder trzeba dokupic, chociaz wolalbym juz miec swoj niz tego Sagema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest bdb! Umowa na 15 miesięcy z czego po 12 możesz negocjować nowe warunki. Aktywacja 0zł, dekoder HD za 0zł i 3 miesiące za free + miesiąc w którym podpisujesz umowę. Multiroom za 5 zł. Lepsze warunki niż w dziale utrzymania klienta.

Gdybym nie wytargował C+ Optimum za 57zł na 15 miesięcy pewnikiem, już teraz brałbym ofertę "dla nowych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, jak tylko wszyscy przedłuzą na C+Optimum za 57 to niebawem właczą kanały HD do pakietu Optimum ale będzie to obowiązywało tylko dla nowych, a my, starzy, będziemy musieli do końca naszego okresu minimalnego dopłacać 11 zł do tych 57.

Ps. Co wy z tym prepaidem - przecież to cenowo w stosunku do zawartości denna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj podpisałem nową umowę.

Stara została zakończona w trybie natychmiastowym po dostarczeniu aktu zgonu.

C+ optimum i pace pvr. Grudzień - marzec 10 zł a potem 88 zł. Umowa na 15 miesięcy.

 

Mam pytanie . Czy mogę teraz przez dajmy na to 2 miesiące dodac HBO ? i potem jak skończy mi się rabat zrezygnowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki pakiet jak Canal+Start, w standardzie za 43 na 19 m-cy, w promocji na przedłużenie za 37 na 15 m-cy. A w prepaidzie za 3 stówy z góry na 5 m-cy (+ewentualnie szósty niepełny). Wychodzi za pół stówy/m-c. Bez komentarza.

 

Te startery chodza za 170zl wiec jednak jest roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pakiet C+ Superpremium zawiera się w promocji, 3x 0 zł ?

W punkcie powiedziano mi dzisiaj że tak... ale nie wiem czy wierzyć, bo wraz z multiroomem wychodzi nam cena średnio 84,20 zł miesięcznie, byłaby to super okazja.

Nie. NIe wchodzi do tej promocje. Superpremium możesz otrzymać na 19 mieięcy (jak do tej pory) lub na 23 (oferta przejęciowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...