Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przy kalkulacji z pakietem Canal+ też pojawia się opłata 49 zł za aktywację, zarówno dla nowych klientów i klientów konkurencji

 

pytanie: czy biorąc ofertę dla klientów konkurencji (canal+kompakt + MR) 2 grudnia, grudzień będę miał za free i dodatkowo 3 kolejne miesiące za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz pakiet bez Canal+ (Kompakt, Optimum) opłata aktywacyjna za dekoder HD to 49 zł :D O zł dotyczy tylko pakietów z Canal+ :-)

 

a na stronie cyfry przy canal+start i canal+kompakt opłata aktywacyjna też wynosi 49zl, chyba że to błąd.

czy multiroom w w kompakcie za 38zł kosztuje nadal 15zł czy jest też w promocji za 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o promocje "3 miesiące gratis dla abonentów innych telewizji"

Jak to wyglada cenowo...bo na stronce jest tak:

-pakiet Canal+ optimum 78zł

-hd optimum 9 kanałów 11

-multiroom 5zł

-aktywacja 49zł

-drugi dekoder DSI87 149zł

i pytania:

czy można domówić do tego pakietu zamiast tych 9 kanałów hd za 11zł ten pakiet promo hd za 8zł?

czy aktywacja to jednak 49zł a nie 0 zł (ta nowo promocja od wczoraj) ?

biorąc ten zestaw powiedzmy 2 grudnia pierwszy rachunek bedzie w marcu czy kwietniu?

 

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wyborze pakietu superpremium i promocji dla klientów innych tv. MR za 15 czy 5 zł.

 

Musisz udac sie do punktu Cyfry+ i tam powiedzą ci czy maja taka mozliwość.

Czytając wspomniany wyżej artykuł nie jednoznacznie wynika do jakich pakietów co dodają, jeden ganimatlias - na tym, przeciez polega reklamowa promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że oferta dla abonentów innych operatorów a dla "bezpańskich" różni się tylko tym, że Ci pierwsi dostają 3 m-ce gratis i umowę na 19 m-cy, a reszta 3 m-ce gratis i umowę na 23 m-ce, tak? Nawet dla pakietu Canal+ HBO Superpremium ? Bo tak wynika z informacji zamieszczonej tutaj. Oczywiście widzę napis, że jest to oferta specjalna dostępna tylko przez telefon i w Auchan. I mam jeszcze pytanie odnośnie tej aktywacji 0 zł. Na samej górze informacja "Dekoder HD 0 zł". Klikam, znowu na samej górze pojawia się napis "Promocja Canal+ ! Aktywacja dekodera HD i PVR za 0 zł !", jednak niżej znowu widnieje informacja "Wybierz pakiet Canal+ Start, Canal+ Kompakt lub Canal+ Optimum a za aktywację HD zapłacisz 0 zł", a interesuje mnie Superpremium. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na oficjalnej stronie Cyfry oferta jest gorsza, bo na niej dla abonentów innych platform z 3 miesiącami gratis jest umowa na 23. Dla reszty nie ma mowy o żadnych darmowych miesiącach, za to umowa krótsza, bo dziewiętnastomiesięczna. Właśnie dlatego chciałbym się spytać, czy wszystko dobrze rozumiem z tej oferty specjalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta różni się tym co opisałeś. 19 miesięcy vs 23 miesiące. Lepiej brać te 23 miesiące, bo skończysz w kolejnym okresie świątecznym, a nie w środku lata.

@astalavista, tak jak napisałeś aktywacja to 0zł kanały za 8pln możesz wziąć. Reszta się zgadza.

 

Jedna uwaga, strona cyfry zawiera błędy jak i nie zawsze nieaktualne dane. (nie wiem po co ja to piszę jak nikt tego nie przeczyta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta różni się tym co opisałeś. 19 miesięcy vs 23 miesiące. Lepiej brać te 23 miesiące, bo skończysz w kolejnym okresie świątecznym, a nie w środku lata.

 

No i średni abonament wychodzi taniej, oglądasz 23 miesiące, płacisz za 20. Jeśli ta oferta będzie też w grudniu, to podpisując umowę 2 grudnia mogę przyjąć, że oglądam przez 24 miesiące, płacę za 20. Wtedy Superpremium wychodzi 82,50 zł/miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz149 Faktycznie, mój błąd, jeszcze przedwczoraj dla abonentów innych platform na tamtej stronie Superpremium można było wziąć na 19 m-cy z rabatem na 3 m-ce. Teraz już tam nie ma. Widzę, że te oferty się trochę różnią, zamawiając przez telefon nie muszę być abonentem innej platformy żeby dostać 3 miesiące gratis, co mnie bardzo cieszy.

 

edit. jednak to było jeszcze dzisiaj, bo widzę że coś mieszają na tej stronie, zniknęła wzmianka o dekoderach i 19 m-cach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem już abonentem CYFRY+ a zarazem telewizji N.

Chciałbym podpisać umowę dla abonentów innych platform okazując rachunek telewizji N oraz wybrać pakiet

SUPERPREMIUM za 99 zł

MULTIROOM za 5? Zł

EXXXTRA za 6 zł.

DEKODER PVR na wynajem za 10 zł

 

Co łącznie daje kwotę 120 zł miesięcznie.

 

Pytanko mam odnośnie multiroom czy jest on dla abonentów innych platform za 15 zł czy 5 zł oraz jaka jest cena aktywacji.

Czy podpisując umowę 4 grudnia cały grudzień mam bezpłatny i potem jeszcze 3 miesiące czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...