Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to trochę kicha z tą promocją. Mam nadzieję, że nie przybrała ona już ostatecznej formy. Optimum z Canal+ za 78 zł i dekoderem HD to można było już w czerwcu wziąć. Tutaj o niższych pakietach nawet słowa nie ma. Dziwne, żeby nie było różnicy pomiędzy martwym sezonem a świętami. Na stronie Cyfry niby jest napisane, że oferta obowiązuje do 13 listopada. Ta nowa wg Satkuriera wchodzi od 12. Liczę, że jeszcze coś się zmieni, np. z pakietem Canal+ HBO Superpremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tv maja dac ?

http://......../monitor-lg-dm2780d-pz-l ... 67412.html

 

teraz szybki kurs matematyki :

137 zl x 26 miesiecy=3562 zl - 1769 (cena tego telewizorka na allegro)=1793 /26 miesiecy=69 zl

 

czyli przez 26 miesiecy mamy najlepszy pakiet przez caly okres trwania umowy (chyba,ze cos namieszalem to mnie poprawcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv jaki jest koszt aktywacji przy poszczególnych pakietach i ile kosztują dekodery przy braniu nowej umowy?

 

Ta promocja to rzeczywiście straszna lipa w porównaniu z promocją Świąteczną z chociażby przed roku

Np. biorąc pakiet Optimum HD z MR jest drożej o prawie 500 zł (brak 50% ceny abonamentu przez 9 miesięcy i darmowego MR)

Nie wiem jak Ty wyliczyłeś te 500pln.

Biorąc pod uwagę zeszłoroczną podwyżkę, która nastąpiła zaraz po okresie świątecznym, to optimum z MR wychodziło ~69pln średnio miesięcznie (52.5+7.50), a OptimumHD z MR 76pln (69+7.50). W obecnej promocji te zestawy wychodzą również 69 w przypadku MR z Optimum i 80pln w przypadku OptimumHD z MR. Różnica nie jest jakaś zatrważająca i na pewno nie sięga 500pln. Tyle, że znó nie ma gwarancji ceny więc na koniec umowy może okazać się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu abonament z TV zaczynał się od 48zł z darmowym MR. Po roku abonenci płacili od 108zł-128zł i były darmowe PVRy. czas pokaże jak się będzie miała sprzedaż z Tv w tym roku w abonamencie od 137zł

 

Cyfra+ juz tego błędu nie powtórzy. Już rok temu informowali, że stawiają na klientów, którzy świadomie płaca za telewizję. A nie... otrzymują telewizor za 1 zł, abonament za pół ceny, a później gdy abo wzrośnie rezygnują ;). Dlatego cena abonamentu jest stała przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące promocji '3 miesiące gratis'. Jestem aktualnie abonentem n-ki i chciałbym skorzystać z tej promocji. Interesuje mnie pakiet Canal+Kompakt z multiroom oraz Pace PVR. Zgodnie z cennikiem na stronie wychodzi 82zł miesięcznie.

I teraz mam pytania:

1. W jaki sposób liczone są owe 3 miesiące gratis? Czy są to 3 pełne miesiące od aktywacji, czy też okres do końca miesiące po aktywacji + 3 kolejne pełne miesiące?

2. Czy gratisem objęty jest tylko pakiet, czy również multiroom oraz dzierżawa dekodera?

3. Jaki dokument należy przedstawić przy podpisywaniu umowy? Rachunki n-ka wysyła mi na dekoder.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące promocji '3 miesiące gratis'. Jestem aktualnie abonentem n-ki i chciałbym skorzystać z tej promocji. Interesuje mnie pakiet Canal+Kompakt z multiroom oraz Pace PVR. Zgodnie z cennikiem na stronie wychodzi 82zł miesięcznie.

I teraz mam pytania:

1. W jaki sposób liczone są owe 3 miesiące gratis? Czy są to 3 pełne miesiące od aktywacji, czy też okres do końca miesiące po aktywacji + 3 kolejne pełne miesiące?

2. Czy gratisem objęty jest tylko pakiet, czy również multiroom oraz dzierżawa dekodera?

3. Jaki dokument należy przedstawić przy podpisywaniu umowy? Rachunki n-ka wysyła mi na dekoder.

 

Pozdrawiam.

keers dobrze Ci napisał, a ja postaram się sprecyzować:

1. Podpisujesz umowę w listopadzie. Masz darmowy abonament za pakiet i multiroom, dzierżawa dekodera dolicza się do rachunku grudniowego.

2. Darmowe 3 miesiące pakietu liczysz od grudnia do końca lutego. W grudniu płacisz za dekoder 20zł+ multiroom 10/15zł, bno juz chyba za 10 nie ma.

3. Dowód osobisty i opłacony rachunek za N - jeśli robisz sam przelewem to wydruk z kompa

 

@ keers - bardzo dobra oferta z tym tv i doskonały przelicznik. Mi brakuje w tej ofercie PVRa za free ale przy HD za 0zł nie dadzą go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zamierzam zakupić pakiet Superpremium 99zł/mies. + MR 15zł/mies. + PVR 10zł/mies. Obecnie płace 108,75 zł za podobny pakiet (umowa z tv), ale bez PVR. Żadnej sensownej oferty mi nie przedstawiono - ten sam pakiet 147 zł lub 168 zł z konsolą. Wypowiedzenie wysłane miesiac temu, umowa do końca listopada.

Opłata aktywacyjna na stronie canalplus 49zł? pisaliście wcześniej że 99zł wiec nie bardzo rozumiem czemu taka zmiana

Czy drugi dekoder do MR za 1zł np. Strong jest na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...