Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- HBO HD (35 zł 90 gr)

- Eurosport HD (5 zł),

- Eurosport 2 HD (5 zł),

- Animal Planet HD (5 zł)

- National Geographic HD (5 zł),

- National Geographic Wild HD (5 zł),

- MTVN HD (5 zł),

- BBC HD (5 zł)

- 3xHD (12 zł, zawiera Eurosport HD, National Geographic HD oraz MTV

HD),

- 4xHD (14 zł 90 gr, zawiera Eurosport HD, Eurosport 2 HD, National

Geographic HD oraz MTV HD),

- 5xHD (16 zł 90 gr, zawiera Eurosport HD, Eurosport 2 HD, National

Geographic HD, Animal Planete HD oraz MTV HD).

- HD MIX (24 zł 90 gr, zawiera Eurosport HD, Eurosport 2 HD, National Geographic HD, Animal Planete HD, MTV HD, BBC HD, Fox Life HD, National Geographic Wild HD, TVP HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz 430 - pewny jestes tych cen? Bo w Najnowszym Rgulaminie dla umow podpisanych we wrzesniu i pozniej nie ma niektorych pozycji ktore wymieniles.

 

@syntex11 - jak chcesz poznac obecne ceny to napisz do C+ po przez formularz kontaktowy a odpisza Ci jakie sa mozliwosci i w jakiej cenie. Sam pytalem niedawno o 2xEU HD i cena byla 9zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie wracam z APS Cyfry i niestety jestem troche zawiedziony. Zapytałem o oferte dla abonentów innych telewizji, facet pogrzebał chwilę w swoim komputerku i oznajmił mi, że mogę podpisać umowę na Optimum za 54 zł+opcja Canal + za 25.90 oraz multiroom za 10 zł miesięcznie. Jedyny bonus jaki przy tym można uzyskać w porównaniu ze zwykłą ofertą to pierwsze 3 miesiące za darmo. Wedlug niego taka oferta dla abonentów innych telewizji obowiązuje od dziś. W takim razie chyba jednak nie wezme Cyfry, jak dla mnie za drogo. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co za bzdura :shock: Czasami nie rozumiem skąd sie biorą tacy niedoinformowani sprzedawcy :? Oferta jest taka sama jak w lutym, czyli Optimum 50 zł + Multiroom za 1 zł i Canal+ za 25.90 zł oraz marzec, kwiecień, maj, czerwiec pakiety i opcje premium gratis :D

 

Przez swoją głupotę takie punkty tylko tracą klientów :?

 

Właśnie wracam z APS Cyfry i niestety jestem troche zawiedziony. Zapytałem o oferte dla abonentów innych telewizji, facet pogrzebał chwilę w swoim komputerku i oznajmił mi, że mogę podpisać umowę na Optimum za 54 zł+opcja Canal + za 25.90 oraz multiroom za 10 zł miesięcznie. Jedyny bonus jaki przy tym można uzyskać w porównaniu ze zwykłą ofertą to pierwsze 3 miesiące za darmo. Wedlug niego taka oferta dla abonentów innych telewizji obowiązuje od dziś. W takim razie chyba jednak nie wezme Cyfry, jak dla mnie za drogo. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z APS Cyfry i niestety jestem troche zawiedziony. Zapytałem o oferte dla abonentów innych telewizji, facet pogrzebał chwilę w swoim komputerku i oznajmił mi, że mogę podpisać umowę na Optimum za 54 zł+opcja Canal + za 25.90 oraz multiroom za 10 zł miesięcznie. Jedyny bonus jaki przy tym można uzyskać w porównaniu ze zwykłą ofertą to pierwsze 3 miesiące za darmo. Wedlug niego taka oferta dla abonentów innych telewizji obowiązuje od dziś. W takim razie chyba jednak nie wezme Cyfry, jak dla mnie za drogo. :(

 

Promocja jest nadal taka sama jak na stronie internetowej. Dodatkowo jak zamówisz telefonicznie to otrzymasz opcje Canal+ na 4 miesiące za darmo (czyli miesiąc dłużej niż przy zwykłym zakupie u dystrybutora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz 430 - pewny jestes tych cen? Bo w Najnowszym Rgulaminie dla umow podpisanych we wrzesniu i pozniej nie ma niektorych pozycji ktore wymieniles.

 

@syntex11 - jak chcesz poznac obecne ceny to napisz do C+ po przez formularz kontaktowy a odpisza Ci jakie sa mozliwosci i w jakiej cenie. Sam pytalem niedawno o 2xEU HD i cena byla 9zl.

Odpowiedź CYFRY+ na moje pytanie z początku lutego odnośnie poszczególnych opcji HD:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż wykaz dostępnych opcji HD

zamieszczam poniżej:

 

- Animal Planet HD (5 zł),

- Eurosport HD (5 zł),

- Eurosport 2 HD (5 zł),

- MTVN HD (5 zł),

- BBC HD (5 zł),

- National Geographic Wild HD (5 zł),

- 2xEurosport HD (9 zł 90 gr),

- 3xHD (12 zł),

- 4xHD (14 zł 90 gr),

- 5xHD (16 zł 90 gr),

- HD Mix (24 zł 90 gr).

 

W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Anna Z.

Dział Relacji z Abonentami

ps.Opcje HD, które nie są wymienione w nowym regulaminie mogą włączyć tylko abonenci, którzy swoją obecną umowę zawarli przed 5 września 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co za bzdura :shock: Czasami nie rozumiem skąd sie biorą tacy niedoinformowani sprzedawcy :? Oferta jest taka sama jak w lutym, czyli Optimum 50 zł + Multiroom za 1 zł i Canal+ za 25.90 zł oraz marzec, kwiecień, maj, czerwiec pakiety i opcje premium gratis :D

 

Przez swoją głupotę takie punkty tylko tracą klientów :?

 

Dokładnie... Próbowałem człowiekowi wytłumaczyć, że ta promocja pozostaje dalej bez zmian ale niestety twardo obstawał przy swoim i zdania zmienić nie chciał. :]

 

Promocja jest nadal taka sama jak na stronie internetowej. Dodatkowo jak zamówisz telefonicznie to otrzymasz opcje Canal+ na 4 miesiące za darmo (czyli miesiąc dłużej niż przy zwykłym zakupie u dystrybutora)

Myślałem, że z tej promocji można skorzystać tylko w APS bo tam na miejscu należy okazać rachunek innej platformy, kablówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz smialo zamowic przez telefon. Potem jak wskarzesz miejsce gdzie bedziesz chcial podpisac umowe to na miejscu pokarzesz w APS rachunek od innego operatora. Mozesz nawet umowic przez telefon odbior w tym APS-ie co twierdzili ze nie ma juz tej promocji.... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie przy podpisaniu takiej umowy na początku lutego.

Obsługa punktu powiedziała, że ta promocja już nie obowiązuje i pokazywali mi zbliżoną ale trochę droższą. Po moim telefonie do Cyfry+ konsultant potwierdził aktualność oferty i polecił mi zgłosić się od razu do tego samego punktu dla sfinalizowania umowy. Po rozmowie zorientowałem się, że obsługa dostała niezły opr z centrum.

Dodam, że podpisując umowę minimum na pakiet Optimum HD, dostaje się na własność za 1 zł dekoder Philips HD 6201 lub Sagemcom DSI 87.

Multiroom oczywiście za 1 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem dekodera hd od cyfry, teraz kupiłem sagema za 49zł ,

na infolini nie uzyskałem odpowiedzi czy zaoferują mi dekoder hd z dyskiem za 0zł (wynajem)przy nowej umowie,

moge negocjować dopiero w maju,więc tak zrobie,

wcześniej mając do wyboru płacenie 20zł za miesiąc wybrałem arive, ale wolałbym sprzęt od cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

+ aktywacja 99 zł :D

 

Dodam, że podpisując umowę minimum na pakiet Optimum HD, dostaje się na własność za 1 zł dekoder Philips HD 6201 lub Sagemcom DSI 87.

Multiroom oczywiście za 1 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wymysły analfabetów ?? W poniedziałek (28.02) podpisałem nową umowę mając z kablówki tylko 1 rachunek ze stycznia :> Na stronie Cyfry jest wyraźnie napisane, że ma być NIE STARSZY niż 3 miesiące. Ten rachunek był moim ostatnim, bo w grudniu wypowiedziałem umowę. Sympatyczny Pan z APS nie robił najmniejszych problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki i za ile daja dekoder PVR w tej promocji dla abonentów innej platformy?

Chciałbym Pace PVR ale nie wiem bo nie pisza za ile i czy jest aktywacja a do tego philipsa za 1pln do drugiego pokoju jako MR.

Odpowiedzcie jak wiecie, pls, dzieki

 

tu nie pisza o pvr

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-dla ... ch-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jestes lub byłeś abonentem innej platformy możesz podpisać umowe na korzystnych warunkach jak widziałeś multiroom kosztuje 1 zł miesiecznie

dekoder pace lub philips pvr miesięczny kosztr dzierżawy to 17zł miesięcznie koszt aktywacji to 99 zł + przy mooltiromie dekoder 150zł

ewentualnie przy wzięciu 2 dekoderów HD płaci sie wtedy 100 za 2 dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wprowadzajcie kolegi w błąd :shock:

 

Przy ofercie przejściowej dekodery HD na własność są w cenach:

 

1. Główny dekoder HD do umowy to 1 zł + aktywacja 99 zł

2. Dodatkowy dekoder HD do Multiroomu to 99 zł

 

Czyli za 2 dekodery HD do Multiroomu płaci się 200 zł :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...