Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, znając moje szczęście zaraz się okaże, że to koniec promocji :D.

 

Czy to prawda, że jak zamówię cyfrę 1. marca to będzie to liczone jako pełen miesiąc (i wtedy pozostanie mi jedynie darmowy kwiecień i maj), a jeśli zamówię 2. marca lub później to wtedy za darmo oglądam aż do końca czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Czy mogę do pakietu Optimum wybrać dekoder HD za 1zł czy w takim wypadku pozostają mi jedynie dekodery SD?

Bierzesz Optimum i np. pakiet Cinemax. Dekoder HD masz za 1 zł (plus aktywacja), w następnym miesiącu odłączasz Cinemax i zostaje Ci sam pakiet Optimum. Sprawdzone w praktyce - w marcu odłączam (mamie) Cinemax-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spokojnie, myślę że uda Ci się podpisać na początku marca :-) Oprócz promocji szykują się też zmiany w ofercie pakietowej, ale o tym w najbliższych tygodniach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Czy mogę do pakietu Optimum wybrać dekoder HD za 1zł czy w takim wypadku pozostają mi jedynie dekodery SD?

Bierzesz Optimum i np. pakiet Cinemax. Dekoder HD masz za 1 zł (plus aktywacja), w następnym miesiącu odłączasz Cinemax i zostaje Ci sam pakiet Optimum. Sprawdzone w praktyce - w marcu odłączam (mamie) Cinemax-y.

Chytre :D. Ale to naprawdę działa? Można tak sobie włączać i wyłączać opcje dodatkowe co miesiąc? Rozumiem, że wyglądałoby to w ten sposób:

 

Początek marca - zamawiam Optimum+Cinemax, biorę dekoder HD

Koniec marca - dzwonię na infolinię żeby mi cinemax wyłączyli (nie ponoszę żadnych kosztów w sumie za ten pakiet, tak?)

Kwiecień - nie mam cinemax'a, nic nie płace, bo "3 miesiące za darmo"

itd.

 

czy tak? W sumie nie obchodzi mnie to, mógłbym raz te 15 zł za cinemax zapłacić. Chodzi mi tylko o to żeby się okazało, że ten kanał trzeba do końca umowy zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@green Nie musisz trzymać pakietu do końca. Włączasz i wyłączasz kiedy ci się podoba.

Zrób tak jak kolega napisał wyżej i weź dekoder HD (są znacznie lepsze niż dekodery SD).

I tak zrobię, dziękuję :jupi: . Czyli równie dobrze mogę te cinemaxy czy filmboxy czy cokolwiek innego byle z jakimś kanałem HD zamówić w jeden dzień i zrezygować na drugi? podoba mi się:)

Witam

 

można by było prosić o więcej informacji co do tej promocji z darmowymi miesiącami

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-dla ... ch-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytre :D. Ale to naprawdę działa? Można tak sobie włączać i wyłączać opcje dodatkowe co miesiąc? Rozumiem, że wyglądałoby to w ten sposób:

 

Początek marca - zamawiam Optimum+Cinemax, biorę dekoder HD

Koniec marca - dzwonię na infolinię żeby mi cinemax wyłączyli (nie ponoszę żadnych kosztów w sumie za ten pakiet, tak?)

Kwiecień - nie mam cinemax'a, nic nie płace, bo "3 miesiące za darmo"

itd.

 

czy tak? W sumie nie obchodzi mnie to, mógłbym raz te 15 zł za cinemax zapłacić. Chodzi mi tylko o to żeby się okazało, że ten kanał trzeba do końca umowy zatrzymać.

 

Jak od 2 marca zamowisz Cinemax to bedziesz go mial marzec i kwiecien, z tym ze kwiecien jest płatny. Mozesz zadzwonic i go wylaczyc koncem marca, ale fizycznie zostanie on wylaczony koncem kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad chce przejsc z innej tv i pytanie brzmi,jak wyczytalem tu ta oferta jest ważna do tego poniedziałku jeżeli pujdzie podpisac w poniedzialek to jak pojawi sie lepsza oferta dla przechodzacyc(w co wątpie że będzie lepsza od tej oferta) czy w te 10dni może zrezygnowac bezplatnie,czy sa jakies problemy?i czy naliczane dni są od dnia podpisania czyli mija 10dni ale roboczych czy wolne t eż liczą sie.?co w tedy oddaje jesli wziąlby multiroom,czy tylko same karty? Dzieki za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze nie ma żadnych 10 dni. Są co najwyżej 48h na modyfikacje umowy. I tyle. Moze co najwyzej zamowic w poniedzialek na infolinii sprzedazowej Cyfry+ umowe, a isc podpisac np 2-go marca. Z tego co pisal kolega Cyfra.tv na 99% oferty zakończone są w systemie 2-3 dni. Bedzie w marcu cos lepszego to weźmie na nowych, nie bedzie nic to wezmie to co telefonicznie ustalil w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze nie ma żadnych 10 dni...

Nie jestem co do tego w 100% przekonany... Skoro jest przepis pozwalający na odstąpienie od umowy zawartej drogą elektroniczną, to Cyfra nie stoi tu (na szczęście) ponad prawem... Oczywiście kupując w stacjonarnym sklepie nie ma prawa do takiej rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytre :D. Ale to naprawdę działa? Można tak sobie włączać i wyłączać opcje dodatkowe co miesiąc? Rozumiem, że wyglądałoby to w ten sposób:

 

Początek marca - zamawiam Optimum+Cinemax, biorę dekoder HD

Koniec marca - dzwonię na infolinię żeby mi cinemax wyłączyli (nie ponoszę żadnych kosztów w sumie za ten pakiet, tak?)

Kwiecień - nie mam cinemax'a, nic nie płace, bo "3 miesiące za darmo"

itd.

 

czy tak? W sumie nie obchodzi mnie to, mógłbym raz te 15 zł za cinemax zapłacić. Chodzi mi tylko o to żeby się okazało, że ten kanał trzeba do końca umowy zatrzymać.

 

Jak od 2 marca zamowisz Cinemax to bedziesz go mial marzec i kwiecien, z tym ze kwiecien jest płatny. Mozesz zadzwonic i go wylaczyc koncem marca, ale fizycznie zostanie on wylaczony koncem kwietnia.

Super, wreszcie dokładnie wytłumaczone jak sprawa wygląda :)

I tak też zrobię, bo jednak nadchodzą takie czasy, że dekoder SD to powoli przeżytek, bo operatorzy teraz zaczynają się ścigać w ilości kanałów HD (szkoda, że ich jakość to drugorzędną sprawa).

 

Dzięki! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, myślę że uda Ci się podpisać na początku marca :-) Oprócz promocji szykują się też zmiany w ofercie pakietowej, ale o tym w najbliższych tygodniach 8)

Dzwoniłem do paru dystrybutorów i każdy mi mówił coś w stylu, że Cyfra chce jak najszybciej pozbyć się tej promocji, więc co najwyżej będzie dostępna najpóźniej do poranku 1. marca. Wolę nie ryzykować, bo zostanę z niczym :]

 

I dowiedziałem się, że zamiast płatnego Cinemaxa można poprosić o miesiąc darmowego CANAL+ HD. Wtedy można wykupić dekoder HD a C+ wyłączy się sam po miesiącu bez żadnych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dowiedziałem się, że zamiast płatnego Cinemaxa można poprosić o miesiąc darmowego CANAL+ HD. Wtedy można wykupić dekoder HD a C+ wyłączy się sam po miesiącu bez żadnych opłat.

 

Sam sie nie wyłączy. Jeżeli sam sobie nie zglosisz wyłączenia do konca marca to w kwietniu zabulisz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...