Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Do odwołania czyli dokładnie nie wiadomo :-P

 

orientuje sie ktos do kiedy bedzie dostepna promocja dla nowych abonentow ktorzy przechodza od konurencji czyli

3 miesiace za darmo i pakiety taniej (130zl za maksymalny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do speców. Jak jest w promocji dla abo innych platform przy takiej sytuacji. Biore jutro umowe na Optimum (50zł) , pozniej w ICA zwiekszam sobie do Optimum HD. Za pakiet zwiekszony do OPTIMUM HD place 65zł czy normalna cene 84,90 ? I jezeli bedzie to 65zł to po kilku miesiacach (teoretycznie) po zejsciu spowrotem do zwyklego Optimum (kara za zejscie do pakietu z umowy 10zł) bede za Optimum placil 50 (jak podczas zawierania umowy) czy 63,90 ? Jak jest w aneksach ? Bede wdzieczny za info bo rano musze odwiedzic Cyfre a wole sie upewnic a tutaj dowiem sie najwiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgodnie z aneksem do umowy, cytuję : "Abonentowi nie przysługuje w okresie minimalnym* prawo do zmiany wybranego w umowie pakietu, na pakiet, który rata miesięczna jest niższa od raty miesięcznej za poprzednio odbierany pakiet"

 

* 22 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy podpisuję umowę (jako nowy abonament) z Cyfrą+ to jak rozumiem - niezależnie od pakietu, który zamówię - nie muszę kupować/wynajmować dekodera i "talerza satelitarnego" od Cyfry+, tylko mogę to kupić samemu np. na Allegro?

 

Mam dwie opcje do wyboru (w promocji - umowa na 22 miesiące):

1. Be opcji HD:

OPTIMUM, + Canal+, MULTIROOM.

 

2. Od razu z opcjami HD:

OPTIMUM HD +, Canal+ HD, MULTIROOM.

 

Chciałbym wiedzieć, czy gdy wybiorę tą pierwzą opcję, to czy w ciągu tej 22 miesięcznej umowy będę mógł bezproblemowo przesiąść się z OPTIMUM na OPTIMUM HD oraz z Canal+ na Canal+ HD? Jakie wiążą się z tym przejściem formalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć, czy gdy wybiorę tą pierwzą opcję, to czy w ciągu tej 22 miesięcznej umowy będę mógł bezproblemowo przesiąść się z OPTIMUM na OPTIMUM HD oraz z Canal+ na Canal+ HD? Jakie wiążą się z tym przejściem formalności?

Podwyższając pakiet w góry, nic nie płacisz, jednak schodząc z wyższego pakietu do niższego zapłacisz 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) honorujemy:

UWAGA: dowody wpłat winny być nie starsze niż trzy miesiące.

 

- przelewy z internetu;

[...]

 

B)nie są uwzględniane:

[...]

- rachunki pre-paid Polsatu;

- wyciągi (wydruki) z konta bankowego;

 

 

Może mnie ktoś oświecić czy tutaj nie ma sprzeczności ?? Bo albo ja jestem już nie kumaty albo "przelew z internetu" (domniemam, że chodzi o wydruk potwierdzenia wpłaty za abonament w PDF, wg przepisów bankowych bez podpisu i pieczątki) to po części to samo co "wydruki z konta bankowego" (też w formie PDF gdzie operacja jest widoczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Na przykładzie swojego banku powiem, że jest możliwość wydruku potwierdzenia wykonania przelewu. Znajdują się tam wszystkie dane, łącznie z kwotą i - niestety - pozostałym saldem konta. Jest na nim zapis, iż nie musi być nań pieczątki ani podpisów, aby był ważny. Taki wydruk jest honorowany.

Drugą sprawą jest wyciąg z konta, który otrzymujemy miesięcznie, obejmujący wszystkie transakcje. Ten wyciąg honorowany już nie jest.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że na stronie C+ nie znalazłem info, mam takie takie pytania:

Ile kosztuje wynajem dekodera HD PVR w promocji dla abo innych TV? Podejrzewam że standardowa cena 20zł/miesiąc, ale proszę o potwierdzenie.

Kolejna kwestia: 1 dekoder HD na wykup jest za 1zł (+ aktywacja 98zł), a drugi dekoder HD do multiroomu to koszt 99zł (natomiast SD za 1/49zł) bez opłaty drugiej opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez pierwsze 12 miesięcy uiszczasz promocyjną cenę 15 zł/ miesiąc za PVR a po roku do końca umowy 20 zł. Co do drugiego pytania jeśli zdecydujesz się na PVR to wtedy możesz kupić na własność tylko jeden dekoder HD w cenie 1 zł + 99 aktywacja za dekoder HD i PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli podpisywales dzisiaj umowe to mozliwosc zalogowania sie do ICA bedzie mozliwe w ciagu 24h. ;)

 

Dokładnie, moge to rowniez potwierdzic. Wczoraj umowa podpisana, sprzet odpalony ale wczoraj jeszcze nie było mozliwosci zalogowania sie do ICA. Przy wyborze 'pierwsze logowanie' pojawiał sie komunikat iz błedny numer abonenta lub karty.

 

Dzis juz nie ma problemu.

 

Pozdrawiam,

 

Melosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...