Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jako jeszcze abonent CP (krokiem z wycofaniem paczki bbc ostatecznie mnie wk...) skorzystałem właśnie dziś z promocji dla klientów innych platform.

pace pvr hd + sagemcom hd (multiroom)

mam nadzieję, że będę zadowolony (pace już śmiga choć zdziwiłem się, że jest jakby ciut hmm... mułowaty?) ale jeszcze będę musiał zmienić konwerter na twin żeby odpalić w innym pokoju drugi dekoder.

oficjalnie witam w społeczności C+ (choć już byłem abonentem jakieś 10 lat temu) życząc sobie i Wam jak najmniej problemów z tą platformą.

osobiście mam nadzieję, że traktowanie klienta jest na wyższym poziomie niż w CP...

póki co zdążyłem obejrzeć mecz w tvp hd i trochę pobawić się dekoderem :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Pytam ponieważ udzielono mi takiej informacji w punkcie cyfry. Do 31.01.2011 na 100% po tym terminie nie wiadomo. Zależy mi na takiej informacji ponieważ cyfrę mogę wziąć dopiero 5 lutego ,a zależy mi akurat na tej promocji. Jeśli ktoś będzie wiedział ciut więcej odnośnie (oferta promocyjna dla abonentów Innych Telewizji czy w Lutym nadal będzie aktualna??) Bardzo proszę o informację. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Obecna ogólna promocja Cyfry+ trwa do końca stycznia - w radiu lecą od dawna reklamy informujące o tym. Jaka będzie nowa promocja? Nie wiadomo, może ta sama tylko zmienia np. ceny dekoderów, długość rabatów bądź ceny abonamentu?

 

Byc może rozwiązaniem będzie np. podpisanie umowy na odległość 31 stycznia. Zgodnie z prawem - każda umowa przez telefon może zostać bezkarnie zerwana w ciągu 10 dni. Więc jak w lutym będzie lepsza - zrywacie starą, bierzecie nową. A jak gorsza, zostajecie przy styczniowej. Daję to pod rozwagę, ale lepiej zapytać kogoś, kto ma lepsze rozeznanie w umowach zawieranych na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Obecna ogólna promocja Cyfry+ trwa do końca stycznia - w radiu lecą od dawna reklamy informujące o tym. Jaka będzie nowa promocja? Nie wiadomo, może ta sama tylko zmienia np. ceny dekoderów, długość rabatów bądź ceny abonamentu?

 

Byc może rozwiązaniem będzie np. podpisanie umowy na odległość 31 stycznia. Zgodnie z prawem - każda umowa przez telefon może zostać bezkarnie zerwana w ciągu 10 dni. Więc jak w lutym będzie lepsza - zrywacie starą, bierzecie nową. A jak gorsza, zostajecie przy styczniowej. Daję to pod rozwagę, ale lepiej zapytać kogoś, kto ma lepsze rozeznanie w umowach zawieranych na odległość.

W przypadku CYFRY+ nie zawierasz umowy na odległość tylko umawiasz się telefonicznie w sprawie podpisania kontraktu na ustalonych warunkach w wybranym punkcie sprzedaży i tam zawierasz umowę. Wobec powyższego nie ma prawa odstąpienia od umowy w ciągu pierwszych dziesięciu dni. Temat przerabiany wielokrotnie...

 

Czy jak wezmę pakiet OPTIMUM w promocj dla uzytkowników innych telewizji to będę mógł wziąść za 1-2 miesiące Canal + w promocji

Jeśli będzie wtedy dostępna jakaś promocja dla obecnych abonentów to oczywiście, że tak.

 

Na pewno nie będziesz mógł skorzystać z obecnej, standardowej promocji dla użytkowników innych telewizji podpisujących umowy (3 miesiące za 0zł, a później po 25,90zł/m-c) bo z niej możesz skorzystać tylko przy zawieraniu swojego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Obecna ogólna promocja Cyfry+ trwa do końca stycznia - w radiu lecą od dawna reklamy informujące o tym. Jaka będzie nowa promocja? Nie wiadomo, może ta sama tylko zmienia np. ceny dekoderów, długość rabatów bądź ceny abonamentu?

 

Byc może rozwiązaniem będzie np. podpisanie umowy na odległość 31 stycznia. Zgodnie z prawem - każda umowa przez telefon może zostać bezkarnie zerwana w ciągu 10 dni. Więc jak w lutym będzie lepsza - zrywacie starą, bierzecie nową. A jak gorsza, zostajecie przy styczniowej. Daję to pod rozwagę, ale lepiej zapytać kogoś, kto ma lepsze rozeznanie w umowach zawieranych na odległość.

W przypadku CYFRY+ nie zawierasz umowy na odległość tylko umawiasz się telefonicznie w sprawie podpisania kontraktu na ustalonych warunkach w wybranym punkcie sprzedaży i tam zawierasz umowę. Wobec powyższego nie ma prawa odstąpienia od umowy w ciągu pierwszych dziesięciu dni. Temat przerabiany wielokrotnie...

 

No tak, ale jak zamówisz umowę 31 stycznia, to będziesz ją podpisywał 1 lub 2 lutego a wtedy już powinno być wiadomo jaka będzie nowa promocja a do tego masz 48 godzin od podpisania umowy na anulowanie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi, oficjalnie nie ma takiej możliwości, natomiast jest taka możliwość techniczna dla dystrybutora (pomyłka, montażysta wraca z umową bo nie było możliwości montażu) tzw. "błąd dystrybutora" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo rozwiązania umowy w ciągu 10 dni dotyczy wszystkich umów podpisanych na odległość ;).

To prawda - podpisanie w punkcie to tak jak zawarcie umowy "normalnie"

 

No ale w takiej sytuacji mozna pokombinowac. Chyba?

Składacie telefoniczne zamówienie 31 stycznia (stara promocja), a podpisujecie w sklepie na następny dzień lub za dwa dni. Wtedy juz może byc nowa promocja, jesli będzie lepsza nie podpiszecie umowy "telefonicznej". Proste ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa na 19 miesiecy dalej obowiazuje? Na stronie Cyfry+ pisze, że oferta dotyczy tylko umowy na 25 miesiecy, więc pytam sie. Jezeli wezme optimum na 19 miesiecy to przez 9 miesiecy place 50% taniej, do tego dokupuje paczke Canal+ i przez 8 miesiecy przez 50%? Jest taka oferta jeszcze? I dekoder najlpeszy Pace SD za 49zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...