Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie jaki pakiet mam wybrac aby zapłacić jak najmniej jako nowy klient Cyfry +. Zależy mi aby mieć dekoder HD za 1 zł (w miarę możliwości aktywacja 0 zł) umowa jak najkrótsza z opcją rezygnacji w trakcie trwania umowy z dodatkowych pakietów. Interesuje mnie "opcja dodatkowa " MULTIPREMIUM HD w której jest CANAL + , CANAL +FILM HD ,CANAL +FILM, CANAL + SPORT, CANAL + SPORT HD,CANAL + SPORT 2 I CANALA+GOL, ORAZ 4 KANAŁY HBO I 3 KANAŁY CINEMAX .? Jaką mam zrobić konfigurację? Czy pakiet START + MULTIPREMIUM HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Krasnalek

 

Jesteś Abonentem CP to najlepiej kup Cyfrą+ w promocji dla abonentów konkurencji wtedy za Optimum zapłacisz 50zł mies /2 = 25zł + multiroom 1zł mies

stała cena przez całą umowę dekodery za 1zł Pytaj o tunery Mediasat lub Philips DSX 6010 bo są najlepsze za tą kwotę Sagem SD to szmelc

 

Multiroom polega na otrzymaniu dwóch Dekoderów i dwóch osobnych kart abonenckich które działają cały czas w ramach jednej umowy

 

Koszt dekodery SD 2zł aktywacja 2zł umowa 22 mies

 

O czym ty piszesz? Ta oferta jest bardzo slaba i nie oplaca jej sie brac. W tej promocji masz przez caly okres umowy Optimum za 50 zł i paczke canal+ za 25zł -> czyli wychodzi ci 75 zł za KAZDY MIESIAC. W ofercie "swiatecznej" masz rabaty za 10 miesiecy na optimum i 8 miesiecy na paczke canal+ i srednio wychodzi ci 66zł za KAZDY MIESIAC. Roznica 10 zł -> oferta jest slaba i nieopłacalna.

 

przy powyższych wyliczeniach nie uwzględniono dwóch elementów przy promo dla przenoszących się:

- 3 miesiące abo za 0 zł (optimum + canal daje miesięcznie zobowiązanie na poziomie 65,55 zł),

- umowa 22 miesiące, czyli będzie kończy się w okresie świątecznym (czyli lepsze warunki przy potencjalnym przedłużaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jestem niezorientowany. Co to ma do rzeczy czy po prostu kupuję C+ czy przechodzę z innej platformy i jak oni to sprawdzą?

 

Jak korzystam z kreatora pakietów to nic nie ma o przechodzeniu, tak więc jest tam domyślne dla wszystkich klientów, tak?

 

Takie coś wybrałem: to jest normalnie niezależnie dla kogo ta cena i oferta?

 

Kompakt 43 zł, Opcja Canal+Sport 20 zł, umowa na 19 miechów, przez 8 połowa ceny. Do tego dekoder na własność za złotówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty dla przechodzących z innej platformy nie ma w kreatorze pakietów. Tutaj masz link do tej promocji:

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-dla-abonentow-innych-tv.html

 

Przychodząc do dystrybutora pokazujesz rachunek z innej platformy lub kablówki nie starszy niż 3 miesiące i masz możliwość skorzystania z w/w oferty.

 

Promocja, którą wybrałeś jest standardowa dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To może być już rachunek po zakonczeniu umowy? 2. Sa jeszcze korzystniejsze oferty od i tak w moim mniemaniu korzystnych w kreatorze?

 

Sorry, nie widzialem linku - no jak dla mnie lepsza i mniej zagmatwana wlasnie oferta z kreatora dla standardowych klientow ;d

 

z gory dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet to policzylem:

 

Licząc 19 miechów to około 70 oszczędzam przy tej ofercie Kompakt, ale w tej opcji C+Sport jak płacę 20 zł przez 11 miesięcy i 10 zł przez 8 miesięcy to płacę 300 a przy tej niby lepszej ofercie płacę normalnie 20, ale przez 3 za free, to wychodzi 320

 

Oszczędzam zatem 50 zł, ale umowa 3 miechy dłuższa - przy upodobanej mi opcji niekorzystnie

 

EDIT:

 

Ten Multiroom to, że mogę np. dokupić sobie 3 dekodery i mieć w innych pokojach też C+ bez dodatkowych opłat i haczyków? I czy można na TV oglądać inne kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszy niż 3 mies od daty podpisania umowy z CYFRA+

 

Normalna oferta Optimum HD bodajże cena ponad 80 dych kilka mies 50% póżniej do końca 100%

Dekoder HD 1zł własność

Multiroom 1zł

Umowa 25

 

Dla abonentów innych opcji nadawców

3 pierwsze miesiące umowy za darmo

Optimum HD 59,90 stała cena cała umowa

Dekoder HD 1zł lub dekoder Pace DSR 2221/91 własność 49zł

Multiroom 1zł

Umowa 22 czyli umowa naprawdę jest na 19 :D

 

Multiroom znaczy 2 dekodery 2 karty jedna umowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie na 19 miesięcy średnia cena za miesiąc pakietu Kompakt i Canal+ Sport wyniesie 49,63zł . Pamiętaj , że możesz wziąść tylko dekoder SD (nie radzę brać Sagema SD) czyli plus 49zł

 

Przy umowie dla abonentów innych platform umowa na 22 miesięcy (ale 3 miesiące gratis, więc wychodzi na to samo) średnia cena za ten pakiet wyniesie 48,27zł. Cena za dekoder SD to także 49zł . Dodam tylko , że w tej opcji umowa będzie do końca listopada 2012r., więc przy przedłużeniu otrzymasz już promocje świąteczne (w przypadku umowy na 19 miesięcy wylądujesz w sezonie ogórkowym z pewnie słabą promocją)

 

Edit: Multiroom to opcja dzięki której otrzymujesz 2 karty osobno i oglądasz te same kanały , które wybrałeś w ofercie. Karty nie są zależne od siebie i możesz oglądać na 2 tv inne kanały. Na dzień dzisiejszy możesz wziąść multiroom i np. z sąsiadem dzielić rachunek na pół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa 25 miesięcy? http://www.cyfraplus.pl/cyfra_opcje-dod ... tml#opcje7 - a tu jest napisane, że albo bez ograniczenia i wyższe koszta, albo 19.

 

Multiroom: nie musi być połaczenia między dekoderami jakimś kablem? Jak na jednym ogląda się C+SPort to na drugim można np. Discovery?

 

Te 50 zł za dekoder to kwota jednorazowa i dekoder na zawsze mój, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...