Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc pozwólmy wypowiedzieć się komuś z DTD. Swoją drogą nie rozumiem skąd te 299zł skoro u Autoryzowanych Dystrybutorów Cyfry+ można kupić taniej. Idąc po najwyższych cenach Autoryzowanej Sieci Dystrybucji dekoder kosztuje 1zł, aktywacja 1zł, antena 50zł. montaż w zależności od regionu, zdecydowanie wyjdzie taniej niż 299zł. ktoś tu przekombinował. U Autoryzowanych dystrybutorów z pewnością będzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, ostatnio mielismy takich w okolicy, mówili, że jak się kupi C+ to nie trzeba będzie płacić abonamentu rtv i oni już to załatwią sami na poczcie ;-) Pomysłowość nie zna granic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już za późno :) , ale z mojego doświadczania nie dostaniesz promocji na inny pakiet. Ja podpisałem umowę na pakiet Podstawowy (teraz Kompakt) + Canal+ za 29,00zł.

Gdy w ICA sprawdziłem ewentualną zmianę pakietu okazało się, że tą zmianę obejmuje promocja, ale tylko na Canal+ natomiast cena pakietu jest standardowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już za późno :) , ale z mojego doświadczania nie dostaniesz promocji na inny pakiet. Ja podpisałem umowę na pakiet Podstawowy (teraz Kompakt) + Canal+ za 29,00zł.

Gdy w ICA sprawdziłem ewentualną zmianę pakietu okazało się, że tą zmianę obejmuje promocja, ale tylko na Canal+ natomiast cena pakietu jest standardowa.

Nie naliczyła się zniżka na pakiet, gdyż posiadałeś umowę w raz z promocjami na pakiet podstawowy+, która w przypadku symulacji zmiany pakietu na wyższy przez ICA "spada" - w przypadku trafienia na infolinię na jakiegoś ogarniętego konsultanta zrobi Ci tak, że kwota rabatu "przejdzie" na wyższy pakiet - powinieneś mieć w ankesie lub umowie inormację, że w przypadku zmiany pakietu na wyższy przechodzi rabat kwotowy lub procentowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od 27 do 31 grudnia w naszym sklepie następujące dodatkowe rabaty do obecnej promocji:

 

- przy zakupie pakietu SD antena 60 cm gratis lub przy zakupie pakietu SD bez anteny dekodery Pace SD, Thomson SD za 1 zł

 

- przy zakupie pakietu HD do wyboru jedna z opcji z rabatem -50% : aktywacja dekoderów HD i PVR - 49 zł lub antena 80 cm Twin za 49 zł

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...