Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do promocji, to ja dziś byłem w salonie C+ i o dziwo Pan powiedział, że warto się jeszcze chwilę wstrzymać jak nie ma konieczności posiadania tv od dziś. Bo co do warunków to pogorszyć się nie pogorszą, a że będą jeszcze ciut lepsze to niewykluczone. Ale nic więcej powiedziec nie może... Hmmm...

Nie wiem jak do tego podejść bo chyba raczej powinno zależeć mu na sprzedaży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do promocji, to ja dziś byłem w salonie C+ i o dziwo Pan powiedział, że warto się jeszcze chwilę wstrzymać jak nie ma konieczności posiadania tv od dziś. Bo co do warunków to pogorszyć się nie pogorszą, a że będą jeszcze ciut lepsze to niewykluczone. Ale nic więcej powiedziec nie może... Hmmm...

Nie wiem jak do tego podejść bo chyba raczej powinno zależeć mu na sprzedaży ;)

 

Cyfra.tv mowil, ze do konca roku nic sie juz nie zmieni wiec... pewnie to nieprawda. Chyba ze cos sie jednak zmienilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu byłem w salonie i chciałem zakupić pakiet kompakt sd na 19 miesięcy. Potrzebowałem jeszcze konwertera, facet na sklepie nie miał takiego jak ja chciałem ale powiedział żebym zaczekał do poniedziałku to sprowadzi i od razu załatwimy wszystkie formalności a oferta na pewno się nie zmieni. No to załatwiłem. Taka zabawa w kotka i myszkę. Najlepsze że sam nie nadąża bo na swojej stronie ma jeszcze starą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konfiguratorze na stronie Cyfry+ w podsumowaniu zamówienia gdy wybrałem Kompakt HD i Sagemcom HD wyświetliło mi się 27,45 przez 8 miesięcy, ale przekreślona była cena 89,90 :shock: , a nie 54,90. Czy to po prostu pomyłka czy też o czymś nie wiem?

 

Chyba pomyłka bo sprawdzałem wczoraj ten sam pakiet i zauważyłem ten sam problem :(

 

Mam pytanie. Czy biorąc Cyfrę+ na 19 mies. dostane dekoder strong za 1zł i aktywację za 1zł. Proszę o odp.

 

Strong za 49 PLN aktywacja 1 zł obecna promocja na 25 m-cy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...