Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie uwazam ze dla kogos takiego jak ja kto chce miecpodstawowe kanaly z lekkim dodatkiem to oferta jest najlepsza na rynku(oczywiscie w zeszlym roku byla lepsza),bojak juz ktos pisal pakiet Kompakt wychodzi srednio miesiecznie 33,85 ,natomiast w n-ce trzeba placic 48 zl(wiecej kanalow i hd ale ja chwilowo hd nie odbieram wiec nie potrzebuje, a polsat ma chyba 39 zl 6-m-cyza free ale umowa na 29 (!) miesiecy to masakra a i programy polsatu jakos mnie nie pprzyciagaja moze za wyjatkiem polsat sport)

 

W Polsacie są też umowy na 15 miesięcy, gdzie średnia opłata za pakiet Familijny (w tym 4 kanały HD gratis) wynosi 31,92 zł. Więc przy krótszej umowie, jest taniej a poza tym według mnie (choć nie jestem zwolennikiem CP) pakiet Familijny z CP bije na głowę pakiet Kompakt z Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) jak to jest miedzy przykladowo KOMPAKT a KOMPAKT+. Bo ktos tu pisal ze w ofercie nie jest to widoczne a zasada dalej obowiazuje. Chodzi o dobieranie sobie kanalow pojedynczo do pakietu ? Moze mi ktos to sensownie wytlumaczyc ?

2) czy zamowienie teraz cyfry przez net jest tansze niz osobista wizyta w APS?

3) sa jeszcze dostepne moduly od cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze nie był takim pesymistą że to ostatnie słowo cyfry w tym roku... jeśli tak to dobra następna promocja (proponuje pisać "dobra promocja" mając w myśli tą z zeszłego roku lub podobną) będzie albo na wielkanoc albo nigdy;-) tutaj wyrazy zazdrości sprytu i szczęścia dla tych co podpisali umowę rok temu;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niczego już więcej nie należy się spodziewć, ciekaw jestem gdzie się tak dobrze sprzedaje??

Obawiam się, że cyfra zapłaciła mnóstwo kasy za polsat i dlatego nie może dać lepszych promo, problem w tym, że polsat nie robi już wrażenia.

 

Ważna uwaga, jeśli ktoś bierze multiroom, to drugi dekoder może wziąść najpóźniej 3 dni po umowie, później zapłaci stare stawki, czyli 249 za HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu jednak cyfra.tv ma chyba racje bo wczesniej pisal ze promocja nie bedzie rewelacyjna i jest racja nie jest rewalacyjna-teraz pisal ze do konca roku taka bedzie a w styczniu jak bedzie to ewentualnie tylko gorsza-ja mysle ze on nie patrza le sie sprzedaje tylko takie promo ustalaja z jakims wyprzedzeniem a wnioski wyciagna po czasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do końca roku już zmian nie będzie, nie wypisujcie znowu pięciu stron co byście chcieli w promocji bo to nie ten temat.

 

Wszystkie posty nie dotyczące obecnej oferty bedą usuwane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku już zmian nie będzie, nie wypisujcie znowu pięciu stron co byście chcieli w promocji bo to nie ten temat.

 

I tak beda pisac ze jeszcze an pewno wejda lepsza promocje w grudniu :D

 

Tak patrzac obiektywnie (nie mam cyfry:D)

 

To mogli dodac do tej promocji lepsze warunki na te pvr powiedzmy 10 msc free a pozniej np 10-15 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Hd i multiroom za 1zł przy umowie na 25 miesięcy.Myślałem że chociaż okres rabatów będzie dłuższy... Nie dało się tego tydzień temu napisać ? Kilka fajnych meczów przeszło koło nosa,bo chciałem zaczekać bo może będzie coś lepszego a tu lipa.Robicie wielkie tajemnice z niczego. W internecie każdy jest anonimowy a tu kolo podpisze się cyfra.tv i boi się coś wyjawić bo myśli że zaraz będą wiedzieć.Mało jest osób w Polsce sprzedających C+??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Sorek21: Nie jestem anonimowy, jestem byłym pracownikiem C+ i zna mnie osobiscie połowa ludzi z C+ więc takich numerów robić nie mogę :-(

 

Co do dekoderów HD to ceny promocyjne dla obecnych Abo są takie same jak dla nowych ale tylko przy podpisaniu aneksu do umowy na 19 miesięcy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, bez przedłużania jest za 249 zł pod warunkiem, że nie masz na stanie wynajętego dekodera :-) A jak masz na wynajem to idziesz do dystrybutora, oddajesz i płacisz tylko 249 zł za nowy egzemplarz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez przedłużania jest za 249 zł pod warunkiem, że nie masz na stanie wynajętego dekodera :-) A jak masz na wynajem to idziesz do dystrybutora, oddajesz i płacisz tylko 249 zł za nowy egzemplarz :-)

A gdybym przedłuzył na 19 m-cy to płacę 49 czy 148? (analogicznie na 25 m-cy 1 zł czy 100zł)? Aktualnie go dzierżawię.

Z góry dzięki @cyfratv, jesteś supergość, prawie jak Kaczyński :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie uwazam ze dla kogos takiego jak ja kto chce miecpodstawowe kanaly z lekkim dodatkiem to oferta jest najlepsza na rynku(oczywiscie w zeszlym roku byla lepsza),bojak juz ktos pisal pakiet Kompakt wychodzi srednio miesiecznie 33,85 ,natomiast w n-ce trzeba placic 48 zl(wiecej kanalow i hd ale ja chwilowo hd nie odbieram wiec nie potrzebuje, a polsat ma chyba 39 zl 6-m-cyza free ale umowa na 29 (!) miesiecy to masakra a i programy polsatu jakos mnie nie pprzyciagaja moze za wyjatkiem polsat sport)

Ja jednak uważam, że dla kogoś takiego jak Ty, "kto chce mieć podstawowe kanały z lekkim dodatkiem" i bez konieczności posiadania technologii HD to najlepszą ofertą na rynku jest TNK SD. A jeśli zdecydujesz się zapłacić "z góry" za 24 miesiące to koszt TELEWIZJI NA KARTĘ w takim przypadku wyniesie tylko 10zł/m-c.

 

Moim zdaniem oferta WIELKA REWOLUCJA w N jest jednak bardziej zbliżona swoją zawartością do pakietu OPTIMUM HD niż do pakietu KOMPAKT w CYFRZE+. Dodatkowo w/w oferta ma jeszcze jedną ogromną przewagę na ofertą CYFRY+ charakteryzującą się tym, że powyższą umowę z N można rozwiązać już po 12 miesiącach od jej podpisania bez potrzeby wiązania się z operatorem umową na przynajmniej 19 miesięcy tak jak to jest w przypadku obecnej oferty CYFRY+. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że w w/w promocji N koszt korzystania z dekodera HD wynosi 0zł/m-c przy jednorazowej opłacie aktywacyjnej wynoszącej 48zł.

 

Reasumując, oto średnie ceny opłat abonentowych u obu operatorów przez cały okres umowy:

OPTIMUM HD CYFRY+ za 62,55/m-c przez 19 m-cy lub 62,92zł/m-c przez 25 m-cy umowy VS. WSZYSTKIE PAKIETY N za 48zł/m-c przez 12 lub 24 m-ce umowy.

 

ps.Opcjonalnie, ta oferta N jest jeszcze korzystniejsza dla osób posiadających kartę kredytową mBanku, a więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...