Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lucass - dziękuję za odpowiedź.

 

Nie przedłużyłam, ponieważ suma sumarum nie chcieli mi dołożyć 3x Filmbox :evil:

Nowi mieli lepszą ofertę niż przedłużający !!! :crazy: Właśnie o te Filmboxy.

O wydawaniu tunerów HD już nie wspomnę :x

Ale kij im w oko :lol2:

Mam tylko nadzieję, że w końcu nauczą się szanować stałych (pewnych) klientów....

Na razie (od długiego czasu) ich podejście do abonenta jest delikatnie mówiąc dziwne. Chora polityka firmy :crazy:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro da rade jeszcze podpisać nową umowę na warunkach starej promocji ?

 

Szczerze w to wątpię... System tego nie przyjmie...

 

Z drugiej strony konfigurator na ich stronie dalej ma ofertę noworoczną... Przynajmniej póki co.

Więc skoro zamawiasz on-line i oferta oraz wyliczanka jest na starych zasadach.... :>

Zamawiający usługę wcale nie musi być aż tak dokładnie doinformowany co do okresu promocji noworocznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobiłem szybkie uśrednienie w/w opłat abonamentowych dla pakietu Komfortowy + w tej nowej promocji (ZIMA 2010 i LUTY 2010)

Zima 2010:

24 miesiące- średnia miesięczna opłata abonamentowa (nie wliczony wynajem dekodera i Canal+) - 52zł

18 miesięcy - 51,20zł

13 miesięcy - 50,70zł

 

Luty 2010:

24 miesiące - 56zł

18 miesięcy - 55,46zł

13 miesięcy - 55,13zł

 

Na to wychodzi że najlepiej się opłaca w opcji "zima 2010" i na 13 miesięcy, ale i tak to sporo w porównaniu np do promocji świąteczno-noworocznej.

Pozdrawiam

 

 

Na tym polegala wlasnie sila tego co mozna bylo dostac przez blisko 2,5 miesiaca promocji swiatecznej/noworocznej , teraz juz koncza sie tak dogodne warunki, ale nie ma co sie martwic bo niebawem bedzie promocja wielkanocna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję moje porównanie, które zrobiłem przy okazji pomocy w wyborze promocji, koledze. Zależało mu na pakiecie komfortowym, opcjach Canal (nie muszą być opcje hd) i HBO (nie muszą być opcje hd). oBOJĘTNIE CZY DEKODER SD CZY HD. ABY BYŁO NAJTANIEJ.

 

ZIMA 2009/2010 (Grudzień 2009)

77,10zł za pakiet komfortowy i dekoder hd na wynajem (kanały HD gratis)

71,85zł za pakiet komfortowy i dekoder sd na własność

 

ŚWIĄTECZNE DOŁADOWANIE

87,90zł za pakiet komfortowy i dekoder hd na wynajem (kanały HD gratis)

81,66zł za pakiet komfortowy i dekoder sd na własność

 

LUTY 2010

129,30zł za pakiet komfortowy i dekoder sd na wynajem

141,58zł za pakiet komfortowy i dekoder hd na wynajem (kanały HD dodatkowo płatne)

 

W podsumowaniu, wyszło, że jest obecnie promocja bardzo nie artakcyjna do tej co była w grudniu, już nie wspominając o tej listopadowej.

Jestem ciekawy, co kumpel weźmie, wiem, że bierze też pod uwagę Enkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no z tymi promocjami to zajadą tak samo jak TP której ubywa rekordowa liczba osób,dekoder za 20 w użyczenie to są jaja.Nie podpisałem aneksu i nie załuje,na święta wielkanocne ruszą zapewne z styczniową promocją.No może bez kanałów HD,i multiromu ale na tym mi nie zależy.

 

A propos dystrybutor mówił by czekać na pismo o zwrot dekodera z Cyfry,czyli wychodzi na to ze oglądam za darmochę bo nic nie zakodowali.

 

Kojak tak N się najlepiej obecnie opłaca,i lepszą mają taktykę promocja cały czas.Już widzę tornado ludzi odchodzących od Cyfry za 18 lub 24 miesiące rzadziej za 13.Promocje w Cyfrze w tych okresach muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nawet osobom które kończyły się umowy w styczniu zdążyły wziąć nową. Teraz jednak lepiej wychodzi N, promocji od świąt nie ruszyli, widocznie za mało aktywacji było, nie zrealizowali swojego planu biznesowego, a Cyfra już pewnie przed końcem roku zrealizowała z wielkim nadmiarem :D Jeśli teraz brać coś to tylko N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt masz za darmo jak zadzwonisz to wyłączą ,ja kiedyś miałem Cyfrowy Polsat i zrezygnowałem ale miałem wykupiony dekoder.Oglądałem ponad pół roku pakiet Familijny za darmo,gdy zadzwoniłem na infolinie dowiedziałem się prosze się nie denerwować umowa jest rozwiązana.Jeśli by pan chciał dalej płacić to proszę wypełnić blankiet i opłacić.Przy najmniej dawniej można było płacić za wybrane miesiące .I z tym darmowym półrocznym odbiorem była to najlepsza cenowo zawarta przez ze mnie umowa Rok płatny pół roku gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś nowym abonentem czy w starym i w ramach prezentu dostałeś HBO? jeśli nowym to musisz sam wyłączyć, jeśli w ramach prezentu to zgodnie z regulaminem sami wyłączą. czasami może tak być, że dzień czy trochę więcej będzie aktywne jeszcze. najlepiej zaloguj się do ICA i sprawdź jakie masz włączone pakiety teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u dystrybutora i co załatwiłem:aneks do umowy ,która się kończy na koniec kwietnia,komfort 39,9zl,premium canal 10zl,canal hd 0zl,filmbox 0zl,5xhd 0zl w umowie na 18msc.Jedyny minus że włączą mi dopiero 1marca-ogólnie jestem zadowolony z tej oferty.Gdy pisałem z cyfrą o żadnym aneksie nie chcieli nawet słyszeć.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem umowę na tych samych warunkach i jestem uradowany ponieważ do stycznia płaciłem za pakiet podstawowy plus cyfra z HD 55 zł. przez 10 miesięcy a od lutego musiałbym płacić 78 zł. przez 3 miesiące a teraz zapłacę w lutym 78 zł a od marca 49,90 za pakiet komfortowy plus dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro da rade jeszcze podpisać nową umowę na warunkach starej promocji ?

 

Szczerze w to wątpię... System tego nie przyjmie...

 

Z drugiej strony konfigurator na ich stronie dalej ma ofertę noworoczną... Przynajmniej póki co.

Więc skoro zamawiasz on-line i oferta oraz wyliczanka jest na starych zasadach.... :>

 

Ja właśnie skonfigurowałem sobie ofertę 31 stycznia na stronie internetowej. 1 lutego zadzwoniła konsultantka i poinformowała mnie, że nie mogę już skorzystać z promocji, a na stronie internetowej po prostu "jeszcze nie zaktualizowali danych", stąd wynikło nieporozumienie.

Nie podoba mi się taki brak profesjonalizmu. Skoro jest takie narzędzie jak konfigurator to trzeba na bieżąco aktualizować stronę internetową, a nie tylko "system", który użytkują dystrybutorzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu kończy mi się umowa z cyfrą na pakiet podstawowy+ i canal+. Oferują mi teraz 30% zniżki na ten sam pakiet przez całą umowę 18mies. Ja chce opcje HD i komfortowy+ a na HD nie dają żadnych promocji. Dekoder SD za 0zl ale HD 20/mies masakra. Wydaje mi się że najlepiej by było poczekać jeszcze trochę to może jakaś wielkanocna promocja będzie. Najbardziej to by mi odpowiadała taka jak świąteczna/noworoczna. Wie może ktoś kiedy taka promocja może się pojawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna promocja to może być dopiero na Boże Narodzenie . Na Wielkanoc też pewnie coś wymyślą , ale nie będzie to już tak korzystna promocja . Mogłeś zadzwonić w grudniu albo styczniu na infolinię i przedłużyć telefonicznie , jak tak zrobiłem i skrócili mi poprzednią umowę o 4 miesiące i teraz płacę 50 % ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak chciałem zrobić ale powiedzieli że okres minimalny umowy mija mi 31 marca i że mam się zgłosić w lutym. A jest szansa ze do końca lutego będzie już wielkanocna promocja? Żeby chociaż dołożyli te HD za free to już by mi pasowało. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak chciałem zrobić ale powiedzieli że okres minimalny umowy mija mi 31 marca i że mam się zgłosić w lutym. A jest szansa ze do końca lutego będzie już wielkanocna promocja? Żeby chociaż dołożyli te HD za free to już by mi pasowało. Pozdrawiam

Udaj się do dystrybutora na twoim terenie,poczytaj co napisałem wyżej-może ugrasz teraz to co chcesz bez łaski i masz od razu wszystko na papierze.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...