Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem umowe do końca maja 2010 i przedłużyłem ją na 18 miesięcy za 42 zł.

Tymczasem przyszedł mi rachunek na styczen i luty po 10 zł.

Miałe ktoś taką sytuacje ? albo wie czemu tak jest?

 

 

cały okres masz za 42 zł?

 

ja własnie dzwoniłem i zaproponowali mi umowa na 13 miesięcy, przez 9 płacę za prestiż połowę, HD cały czas gratis, za multi opłata 15 zł, brak opłaty za najem dekodera. Co myślicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oco tu chodzi kolega Krystian83 napisał że umowę miał do maja 2010 , i przedlużył na 18 miesięcy więc napisałam do cyf+ze umowę mam do kwietnia 2010 i chciałam przedłużyc . I taką dostałam odpowwiedz-

 

uprzejmie informuję, że z uwagi na obowiązujący Okres Minimalny, oferta na przedłużenie Umowy będzie dostępna w 03.2010 r. Proszę o kontakt w podanym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja oferta na przedłużenie jaką otrzymałem w połowie grudnia 2009r. Umowa na 18 miesięcy

 

Pakiet Komfortowy - 49,90

Paczka Canal+ - gratis przez 18 miesięcy

Paczka FIlmbox razem z Filmbox HD - 18 miesięcy gratis

Paczka HBO - 5 miesięcy gratis

Wszystkie kanały HD (5xHD plus Premium HD) - 18 miesięcy gratis

Dekoder HD(bez dysku) - 18 miesięcy gratis

 

Zgodziłem się bez negocjowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 stycznia przedłużyłem umowę. Stara kończyła się 30.04.2010. Miałem na niej podstawowy+. Teraz za 49,90 przy umowie na 18 miesięcy dostałem standard czyli: komfortowy+, canal+, filmboxy, wszystkie HD z tego pakietu.

Dodatkowo pakiet HBO gratis na 3 miesiące. Później mogę sobie wyłączyć. O tuner się nie pytałem bo będę kupował niezależnie. To wszystko załatwione od ręki w salonie cyfry.

Nowa umowa obowiązuje od 8 stycznia. Czyli stara skróciła mi się o trzy miesiące.

Dla mnie to dobra oferta. W tej cenie nic lepszego nigdzie nie dostanę.

 

Jak ktoś chce sobie poczytać to > TUTAJ < wrzuciłem pdf'a z treścią aneksu, który podpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po kilku próbach przedłużenia umowy (mam do końca kwietnia 2010) w świątecznych promocjach dałem sobie spokój,

teraz płace 79 za podstawowy z c+ i 2x hd, dzisiaj przez tel dostałem rabat 50% na c+, do tego wyłącze hd i zostanie mi 58zł,

do końca umowy dam teściowi na próbe moją karte, niech sprawdzi czy mu odpowiada oferta programowa, oczywiście pokryje koszty abo :lol:

dzisiaj też zamówiłem na żone komfortowy z c+, fimboxami, opcjami hd, na 13 mcy za 54,9zł przez cały okres umowy

troche szkoda,że po kiliku latach płacenia nie mogłem sie z nimi dogadać, zabieram złote plusy z mojej umowy i robie im papa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja oferta na przedłużenie jaką otrzymałem w połowie grudnia 2009r. Umowa na 18 miesięcy

 

Pakiet Komfortowy - 49,90

Paczka Canal+ - gratis przez 18 miesięcy

Paczka FIlmbox razem z Filmbox HD - 18 miesięcy gratis

Paczka HBO - 5 miesięcy gratis

Wszystkie kanały HD (5xHD plus Premium HD) - 18 miesięcy gratis

Dekoder HD(bez dysku) - 18 miesięcy gratis

 

Zgodziłem się bez negocjowania :)

 

 

No elegancko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi proszę, bo mam jeszcze starą umowę przez parę miesięcy i płacę tam dzierżawę za dekoder 10 zł miesiąc, czy mogę bez problemów oddać tuner i zostawić kartę tylko??

Możesz, jak zwrócisz do końca stycznia, to od lutego nie będzie czynszu najmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytam od pewnego czasu ten wątek i większości przypadków oferty przedłużeniowe dotyczą abonentów z umowami na czas określony. Ja już 7 lat temu podpisywałem umowę z Cyfrą+ i od tamtej pory, bez żadnych promocji, grzecznie płacę abonament i 10zł/msc za stary dekoder MEDIASAT. Postanowiłem coś z tym zrobić, a przynajmniej z wyeliminować opłatę za dzierżawę tego sprzętu. Wysłałem maila, opisałem co powyżej i poprosiłem o zniesienie opłaty. W odpowiedzi dostałem możliwość zakupienia tego dekodera za 1zł, z czego z chęcią bym skorzystał, gdyby nie fakt, iż regulamin tej niebywałej okazji wiązał się z uwiązaniem się z Cyfrą+ na kolejne 12 miesięcy, ale... umowa na rok bez bez żadnych upustów (np 50% na abonament) czy dodatkowych promocji, o jakich tu piszecie. Pisma nie podpisałem... za to natrafiłem na te forum.

 

Po tylu latach płacenia za dekoder zależy mi na bezpłatnej dzierżawie. Dużo osób napisało, że udało im się wynegocjować PVR za 0zł. Mam więc pytanie do znawców (ew. pracowników, którzy czasem skrupulatnie tu odpowiadają). Czy posiadając umowę na czas nieokreślony i stary dekoder SD mam szansę wyprosić u konsultanta infolinii komfortowy 13 miesiecy z dekoderem PVR z darmową dzierżawą? Chodzi mi o realne szanse... nie jestem dobry w negocjacjach, więc chciałbym wiedzieć czy w moim przypadku jest sens o to prosić?

 

Jeśli nie, to chyba najbezpieczniej będzie złożyć rezygnację... minie akurat 3 miesiące okresu wypowiedzenia i pod koniec kwietnia będę mógł podpisać nową umowę, z nowym dekoderem (może w promocji wielkanocnej będzie za free) bez żadnych negocjacji i kombinacji z wymianami dekoderów w nieprzychylnych temu punktach dystrybucyjnych.

 

Najchętniej bym przedłużył umowę już teraz, korzystając np. z promocji 50% przez 9miesięcy, ale wiem że są problemy z dekoderami PVR, więc na infolinii zapewne będą mnie namawiali na pozostanie przy moim SD, którego już nie chce. Jest szansa na tego darmowego PVRa? Jest sens dzwonić, czy spokojnie rozwiązać umowę? Co radzicie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytam od pewnego czasu ten wątek i większości przypadków oferty przedłużeniowe dotyczą abonentów z umowami na czas określony. Ja już 7 lat temu podpisywałem umowę z Cyfrą+ i od tamtej pory, bez żadnych promocji, grzecznie płacę abonament i 10zł/msc za stary dekoder MEDIASAT. Postanowiłem coś z tym zrobić, a przynajmniej z wyeliminować opłatę za dzierżawę tego sprzętu. Wysłałem maila, opisałem co powyżej i poprosiłem o zniesienie opłaty. W odpowiedzi dostałem możliwość zakupienia tego dekodera za 1zł, z czego z chęcią bym skorzystał, gdyby nie fakt, iż regulamin tej niebywałej okazji wiązał się z uwiązaniem się z Cyfrą+ na kolejne 12 miesięcy, ale... umowa na rok bez bez żadnych upustów (np 50% na abonament) czy dodatkowych promocji, o jakich tu piszecie. Pisma nie podpisałem... za to natrafiłem na te forum.

 

Po tylu latach płacenia za dekoder zależy mi na bezpłatnej dzierżawie. Dużo osób napisało, że udało im się wynegocjować PVR za 0zł. Mam więc pytanie do znawców (ew. pracowników, którzy czasem skrupulatnie tu odpowiadają). Czy posiadając umowę na czas nieokreślony i stary dekoder SD mam szansę wyprosić u konsultanta infolinii komfortowy 13 miesiecy z dekoderem PVR z darmową dzierżawą? Chodzi mi o realne szanse... nie jestem dobry w negocjacjach, więc chciałbym wiedzieć czy w moim przypadku jest sens o to prosić?

 

Jeśli nie, to chyba najbezpieczniej będzie złożyć rezygnację... minie akurat 3 miesiące okresu wypowiedzenia i pod koniec kwietnia będę mógł podpisać nową umowę, z nowym dekoderem (może w promocji wielkanocnej będzie za free) bez żadnych negocjacji i kombinacji z wymianami dekoderów w nieprzychylnych temu punktach dystrybucyjnych.

 

Najchętniej bym przedłużył umowę już teraz, korzystając np. z promocji 50% przez 9miesięcy, ale wiem że są problemy z dekoderami PVR, więc na infolinii zapewne będą mnie namawiali na pozostanie przy moim SD, którego już nie chce. Jest szansa na tego darmowego PVRa? Jest sens dzwonić, czy spokojnie rozwiązać umowę? Co radzicie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

kolego ja tez przez dlugie lata placilem grzecznie za wszystko az trafilem na to forum:).Jak tylko koncza mi sie warunki promocyjne dzwonie i przedluzam.

Zadzwon pod numer o ktorym pisano w tym watku.W moim przypadku szybko sprawnie i co najwazniejsze pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ot urz przedłużyłem umowę z cyfrą w grudniu, dostałem pvr hd w bezpłatne użytkowanie a niedawno kupiłem spliter i drugi dekoder, i chciałby do spliter podłączyć jeszcze trzeci dekoder dla rodziców i pytanie dotyczy właśnie tego czy od cyfry mogę kupić jeszcze jeden dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taiszo napisał(a):A oto moja oferta na przedłużenie jaką otrzymałem w połowie grudnia 2009r. Umowa na 18 miesięcy

 

Pakiet Komfortowy - 49,90

Paczka Canal+ - gratis przez 18 miesięcy

Paczka FIlmbox razem z Filmbox HD - 18 miesięcy gratis

Paczka HBO - 5 miesięcy gratis

Wszystkie kanały HD (5xHD plus Premium HD) - 18 miesięcy gratis

Dekoder HD(bez dysku) - 18 miesięcy gratis

 

Zgodziłem się bez negocjowania

 

Chyba tylko głupiec by się nie zgodził.gdybym dostał od Cyfry taką ofertę,bez namysłu bym podpisał z Cyfrą umowę...ale nowi nie mają szans na takie ulgi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riposta do poprzdniego mojego postu o przedłużenie umowy.Dzisiaj byłem u dydtrybutora cyf+i zapytałem oprzedlużenie wprowadził dane i ku zaskoczeniu zadnego problemu, umowę mogę przedłużyc na 18 mies komf+canal + itd..suma 49.90a ze starej3 miechy anulowane ,więc konsultanci cyf+ mogą sie bujać i nie tracę czasu ani kasy żeby sobie z nimi pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytam od pewnego czasu ten wątek i większości przypadków oferty przedłużeniowe dotyczą abonentów z umowami na czas określony. Ja już 7 lat temu podpisywałem umowę z Cyfrą+ i od tamtej pory, bez żadnych promocji, grzecznie płacę abonament i 10zł/msc za stary dekoder MEDIASAT. Postanowiłem coś z tym zrobić, a przynajmniej z wyeliminować opłatę za dzierżawę tego sprzętu. Wysłałem maila, opisałem co powyżej i poprosiłem o zniesienie opłaty. W odpowiedzi dostałem możliwość zakupienia tego dekodera za 1zł, z czego z chęcią bym skorzystał, gdyby nie fakt, iż regulamin tej niebywałej okazji wiązał się z uwiązaniem się z Cyfrą+ na kolejne 12 miesięcy, ale... umowa na rok bez bez żadnych upustów (np 50% na abonament) czy dodatkowych promocji, o jakich tu piszecie. Pisma nie podpisałem... za to natrafiłem na te forum.

 

Po tylu latach płacenia za dekoder zależy mi na bezpłatnej dzierżawie. Dużo osób napisało, że udało im się wynegocjować PVR za 0zł. Mam więc pytanie do znawców (ew. pracowników, którzy czasem skrupulatnie tu odpowiadają). Czy posiadając umowę na czas nieokreślony i stary dekoder SD mam szansę wyprosić u konsultanta infolinii komfortowy 13 miesiecy z dekoderem PVR z darmową dzierżawą? Chodzi mi o realne szanse... nie jestem dobry w negocjacjach, więc chciałbym wiedzieć czy w moim przypadku jest sens o to prosić?

 

Jeśli nie, to chyba najbezpieczniej będzie złożyć rezygnację... minie akurat 3 miesiące okresu wypowiedzenia i pod koniec kwietnia będę mógł podpisać nową umowę, z nowym dekoderem (może w promocji wielkanocnej będzie za free) bez żadnych negocjacji i kombinacji z wymianami dekoderów w nieprzychylnych temu punktach dystrybucyjnych.

 

Najchętniej bym przedłużył umowę już teraz, korzystając np. z promocji 50% przez 9miesięcy, ale wiem że są problemy z dekoderami PVR, więc na infolinii zapewne będą mnie namawiali na pozostanie przy moim SD, którego już nie chce. Jest szansa na tego darmowego PVRa? Jest sens dzwonić, czy spokojnie rozwiązać umowę? Co radzicie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Jestes dlugoletnim i jak sie domyslam dobrym abonentem wiec nie powinno to byc problemem, musisz bardziej naciskac.

Uzyj argumentow w stylu ze na Tobie przez 7 lat Cyfra zarobila wiecej niz na nowym abonencie ktory moze skorzystac z lepszej oferty niz Ty itp. wiec naleza Ci sie jakies profity itd

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nieźle, bo chyba promocja c+ została przedłużona o kolejny okres :) Na początku miała być do początku stycznia, potem do 19 stycznia a teraz znowu przedłużyli :) No i co najważniejsze, w ofercie utrzymują te same bonusy :) . Ciekawe czy z nową promocją dojedziemy do następnych świąt bożego narodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągną promocje dopoki nie uzyskają zakladanej ilosci podpisanych umow. Widocznie jeszzcze jej nie uzyskali, dekoderow i TV troche im jeszcze zostało więc przeciagają. A skoro te przedluzenia są za kązdym razem tylko o kilka dni to znaczy że zblizamy sie powoli do konca tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągną promocje dopoki nie uzyskają zakladanej ilosci podpisanych umow. Widocznie jeszzcze jej nie uzyskali, dekoderow i TV troche im jeszcze zostało więc przeciagają. A skoro te przedluzenia są za kązdym razem tylko o kilka dni to znaczy że zblizamy sie powoli do konca tej promocji.

 

Albo sprawdzają, czy da się jeszcze coś wycisnąć na tych promocjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...