Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej deadprince, a jak tam się mają przedłużenia "długich" umów :-) Dzwonię i dzwonię pod numer, który podałeś, a twoi "koledzy" nadal zgodnym chórem odmawiają :-) Co ciekawe umowy ważne do końca kwietnia są od dawna "cacy", a moja majowa będzie dopiero w kwietniu. Jakaś pokrętna logika jak dla mnie :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące przed końcem umowy można ją przedłużyć, więc zadzwoń w lutym.

 

@deadprince , wiesz może jak to jest , że jednym przedłużają takie umowy a innym nie , ja przedłużyłem jeszcze przed świętami umow, która kończyła się z końcem kwietnia bez żadnego problemu , czytając forum ,widzę ,że inni będąc w takiej samej sytuacji nie dostają aneksów...czy to jest kwestia wczesniejszych rachunków tzn. ich wysokosci(płaciłem ogółem 69 pln) , czy stażu ( u mnie była pierwsza umowa ) czy może inne czynniki , a może niektórzy Doradcy mogą a niektórzy nie...jak to jest, zadaję pytanie Tobie jako osobie znającej temat od podszewki , zapewne Twoja odpowiedź zainteresuje też innych:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może niektórzy Doradcy mogą a niektórzy nie...

 

Są różne akcje, kilka numerów telefonów i kilka 'działów' obsługujących akcje przedłużeniowe i część konsultantów może przedłużać tylko określoną grupę abonentów. Tak było chociażby z grudniową akcją, gdy część konsultantów przedłużała tylko te umowy, które kończyły się z końcem stycznia.

 

@myslak12 w lutym najpóźniej powinni do ciebie zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące przed końcem umowy można ją przedłużyć, więc zadzwoń w lutym.

A dopiero co miało być w styczniu :-) Coś czuję, że w lutym każesz zadzwonić w marcu :-) Łaska pańska na pstrym koniu jeździ :> Szczerze mówiąc konieczność wypraszania warunków, które inni dostali bez problemu jest trochę żenująca. Chyba powrócę do sprawdzonej metody rozwiązywania umowy przy najbliższej okazji. W końcu nowy rok, to może zmiana regulaminu wyskoczy, albo podwyżka abonamentu :wink: Poza tym rekord jest już zanotowany, więc po co rozdawać ludziom prezenty :?: Następna fala łaskawości dopiero listopad 2010.

Są różne akcje, kilka numerów telefonów i kilka 'działów' obsługujących akcje przedłużeniowe

To ja bym poprosił numer do tego działu. który może najwięcej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu dzisiaj dzwoniłem :D

umowe mam do końca kwietnia , płace za podstawowy,c+ i 2xhd 78zł)

chciałem komfort,canal+, opcje hd na 13miesiecy za 54,9 ( http://konfigurator.cyfraplus.pl/doladowanie )

jedynie co mi zaproponowali to umowa na 24miesiące z tv , ale nie interesuje mnie taki drogi abo

a jak nie

to oczywiście prosze dzwonić miesiąc przed koncem umowy,

jak powiedziałem o internautach którzy przdłużali umowy 3 miesiące przed koncem to Pani powiedziała żebym dzwonil w lutym :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osob ktore namiętnie wydzwaniają a mają umowę do maja albo pozniej. Takie umowy mozna bylo przedluzyc przed swietami i to też nie zawssze sie udawalo. Ale przy paru sprzyjajacych warunkach (czyt. dobry konsultant) i celowym przymykaniu oka przez nadzorujacych ich przelozonych bylo to mozliwe. Pewnie decydowala chec podpisania jak najwiekszej liczby umow. Niestety od tego czasu presji juz takiej nie ma i nie slyszalem o zadnym poswiatecznym przypadku przedluzenia umowy do maja. Wiec proponuje juz odpuscić dzwonienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące przed końcem umowy można ją przedłużyć, więc zadzwoń w lutym.

A dopiero co miało być w styczniu :-) Coś czuję, że w lutym każesz zadzwonić w marcu :-) Łaska pańska na pstrym koniu jeździ :> Szczerze mówiąc konieczność wypraszania warunków, które inni dostali bez problemu jest trochę żenująca. Chyba powrócę do sprawdzonej metody rozwiązywania umowy przy najbliższej okazji. W końcu nowy rok, to może zmiana regulaminu wyskoczy, albo podwyżka abonamentu :wink: Poza tym rekord jest już zanotowany, więc po co rozdawać ludziom prezenty :?: Następna fala łaskawości dopiero listopad 2010.

Są różne akcje, kilka numerów telefonów i kilka 'działów' obsługujących akcje przedłużeniowe

To ja bym poprosił numer do tego działu. który może najwięcej :-)

 

 

w lutym to zadna laska ,wypowiem umowe a potem zobacze co dalej.Jedni dostaja 3-5 miesiecy wczesniej a drugim robia laske bo dadza miesiac :DPoczekam na wielkanoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie bo nie miałem jeszcze do czynienia z przedłużaniem umowy w Cyfrze- jeżeli np. mam umowę na 13 miesięcy i kończy się ona powiedzmy w marcu 2010 to dzwoniąc np. w połowię stycznia i przedłużając podstawowy za 29PLN. z Canal+ nowa umowa i warunki będą obowiązywać od momentu w którym zdecyduję się na przedłużenie, czyli niejako anulują mi te 1,5 miesiąca, czy od kwietnia czyli momentu wygaśnięcia umowy. Z góry W. dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak będziesz miał szczęście. Ja inną umowę przedłużyłem w grudniu, i zamiast zastąpić starą, zsumowali mi obie :evil: Reklamacja w toku, ciekawe jak się zakończy.

Gdyby tak było, to już by nie było tej promocji z tv, multiroomem, 50% zniżką itd, itd

To jest bieżąca walka o nowego klienta. Ja staram się uzyskać lepsze (tańsze) warunki, bo jest (a w zasadzie była) okazja. Za miesiąc kończy mi się zniżka, zejdę na Podstawowy bez opcji i jakoś to będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@deadprince , wiesz może jak to jest , że jednym przedłużają takie umowy a innym nie , ja przedłużyłem jeszcze przed świętami umow, która kończyła się z końcem kwietnia bez żadnego problemu , czytając forum ,widzę ,że inni będąc w takiej samej sytuacji nie dostają aneksów...czy to jest kwestia wczesniejszych rachunków tzn. ich wysokosci(płaciłem ogółem 69 pln) , czy stażu ( u mnie była pierwsza umowa ) czy może inne czynniki , a może niektórzy Doradcy mogą a niektórzy nie...jak to jest, zadaję pytanie Tobie jako osobie znającej temat od podszewki , zapewne Twoja odpowiedź zainteresuje też innych:) pozdr

 

To jest wyłącznie sprawa konsultantów, którzy to robią i robią to na własną odpowiedzialność. Dostaliśmy polecenie od przełożonych, by skracać umowy maksymalnie o 3 miesiące.

 

@RKStefan

Mógłbyś przybliżyć: jak to Ci nowa umowa zsumowała się ze starą? Generalnie wszystkie warianty skracają umowę. Opisz dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RKStefan

Mógłbyś przybliżyć: jak to Ci nowa umowa zsumowała się ze starą? Generalnie wszystkie warianty skracają umowę. Opisz dokładniej.

 

Przy przedłużaniu umowy stary okres minimalny może zostać skrócony (obcięty) lub zsumowany z nowym. Wszystko zależy od tego na jakie warunki przedłużenia umowy się wyrazi zgodę.

 

Panowie wczoraj zawarłem (przedłuzyłem) telefonicznie umowę ,teraz chcę ją uniewarznić jak do tego się zabrać czy trzeba do nich pismo bo mam 10 dni na odstąpienie od umowy czy tak???

 

Nie ma szans na odstąpienie od tej umowy jeśli ją przedłużyłeś telefonicznie. Bliższych informacji na ten temat może udzielić kolega o nicku rumburak2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...