Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla promocji 18 SD w umowie stoi taki zapis cyt. dosłownie:

"1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" abonent nabywa prawo do odbioru wybranych w umowie opcji po uwzględnieniu rabatu:

- dla opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości abonamentowej opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz w cenie 10 zł przez okres 5 kolejnych miesięcy, a następnie 39,90 zł przez kolejne 13 miesięcy dla raty miesięcznej;

- dla opcji "5XHD" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości abonamentowej opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz ze zniżką w wysokości 100% raty miesięcznej przez okres 18 miesięcy;

- dla opcji dodatkowej "FILMBOX" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości abonamentowej opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz ze zniżką w wysokości 100% raty miesięcznej przez okres 18 miesięcy;

- dla opcji dodatkowej "HBO DIGITAL" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości abonamentowej opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz ze zniżką 100% raty miesięcznej przez okres 5 miesięcy;

- dla opcji dodatkowej "PREMIUM HD" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości abonamentowej opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz ze zniżką w wysokości 100% raty miesięcznej przez okres 18 miesięcy;

 

2. Po upływie okresu promocyjnego wskazanego w ust. 1 odbiór - objetej/objętych zniżką opcji będzie się odbywał na zasadach (w tym opłatach) określonych w umowie. Rezygnacja w okresie promocyjnym z którejkolwiek z opcji otrzymanej w promocji w ramach akcji opcja, oznacza utratę promocji na tę opcję."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cactus dzięki za konstruktywną odpowiedź wprawdzie nie dałeś mi regulaminu :) ale dałeś nadzieję na to że na infolinii mnóstwo niedoinformowanych jest. Jutro podejdę osobiście do punktu przecież zanim podpiszę, to umowę i regulamin dostanę do przeczytania. Pozdrawiam.

W każdym Twoim poście tryska jad na konsultantów z Cyfry+, myślę, że jakbyś nie była tak wobec NAS butna i dała sobie wszystko wyjaśnić, na pewno byłoby wszystko wyjaśnione. Każdy się uczy i trzeba to szanować, ale rozumiem, że Ty wiedziałaś wszystko od urodzenia i po przyjęciu do nowej pracy byłaś znakomicie zaaklimatyzowana i kompetentna we wszystkich sferach obowiązków zawodowych. Niejedna osoba, która tu pisze, jest z C+, zatem zanim kogoś obrazisz, pomyśl dwa razy i przede wszystkim nie uogólniaj i nie spłycaj poziomu WSZYSTKICH konsultantów do poziomu kałuży, bo również obrażasz forumowiczów, którzy przedłużyli umowę z nami w call center. Dziękuję z góry i przepraszam za tak długą wypowiedź.

 

Odnośnie Twojego posta - żadnych rabatów nie tracisz po odłączeniu opcji HBO, ani na Canal+, ani na pakiet, ani na multiroom. Chyba że mówisz o promocji z telewizorem - wtedy konieczne jest korzystanie z pakietu komfortowego+, Canal+, HBO oraz Multiroom przez całą 24-miesięczną umowę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Karolina

Witam, rgulamin to masz jednakowy dla wszystkich i jest na stronie internetowej, najważniejsze są aneksy do umowy.

jest ich kilka i pamietaj, czytaj uważnie i od razu pytaj dystrybutora w razie wątpliwosci.

Jak dystrybutor nie będzie wiedział co odpowiedziec niech dzwoni bezposrednio do Cyfry+

Zauwazyłem że ogólnie dystrybutorom raczej zalezy na ilosci podpisywanych umów, mniej na jakosci obsługi klienta.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie najlepsze miejsce, ale niektóry właśnie tu pytali o takie sprawy.

Mam wreszcie komplet z listopadowej promocji.

Umowa podpisanaa 23 listopada (brane przez CTA), 17 grudnia "wychodziłem" Pace PVR HD, dziś dostałem TV (jakość obrazu jak to na LCD - lekko tragiczna, przy okazji zrozumiałem czemu tak CYFRA podniosła jakość obrazu - żeby na LCDkach dało się oglądać :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i wszyscy inni proponuję poczytać wcześniej moje posty. Jest tam napisane iż osoba która jest nowym abonentem i oczekuje na wymianę dekodera SD na PVR HD ma prawo wymienić na taki tuner jaki chcę czyli może być to PACE PVR HD 500 GB. Nie wiem jak sprawa się ma z użytkownikami przedłużającymi umowy.

Czyli wszyscy nowi klienci którzy podpisali umowy w promocji z TV za 1 zł mają prawo wyboru tunera PVR HD. Nie dajcie się zrobić w konia dystrybutorą.

Ma potwierdzenie zamieszczam wrtykuł w którym jest oficjalne stanowisko Cyfry+.

Moja umowa jest z 21 listopda, Tuner wymieniłem po 2 tygodniach na Pace PVR HD 500 GB. TV LG model 2362 czyli ten zastępczy dostałem dokładnie w Wigilię.

Na telewizor będzie wydany aneks do umowy o zmianie modelu. Jeżeli ktoś nie chce modelu 2362 może go nie przyjmować i wymienić na model 237.

Informuję również iz działanie tunera może być dalekie od ideału i jest to spowodowane oprogramowaniem które poprostu jest testowe.

 

Proszę nie wprowadzajmy zamieszania. Swoją prożbę kieruję do dystrybutorów którzy tu się udzielają i wprowadzają ludzi w błąd

 

 

http://media2.pl/media/60126-cyfraplus: ... erami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy wziął tego PACE 500GB, restartuje się co 20 minut, nie wiadomo co robić. Po przywróceniu ustawień fabrycznych restartuje się co godzinę, myślę, że jakaś aktualizacja oprogramowania wyjdzie, bo jak na razie jest jedna wielka tragedia.

 

APS pewnie przyjmie dekoder na naprawę, ale będzie musiał znowu wrócić do Pace SD :?

 

Ma ktoś jakiś sposób na te restarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie jeszcze jeden mało oryginalny post :) Dzięki za podpowiedzi, które wyczytałem na tym forum. Przed chwilą skończyłem rozmowę z konsultantem i przedłużyłem umowę o 13 miesięcy (18-to miesięczna kończyła mi się 5-go lutego) na takich warunkach:

  • 50% zniżki na komfortowy+ przez 8 miesięcy
  • 50% zniżki na Canal+ przez 9 miesięcy
  • Wynajem PVR'a za darmo (do tej pory 20PLN/miesiąc)
  • Wszystkie kanały HD za darmo przez cały okres umowy (5xHD + 2xHD z Canal+)

Efekt? Do tej pory płaciłem 136PLN/miesiąc, a teraz przez 8 miesięcy będę płacił tylko 46PLN!! Dodatkowo gość podpowiedział mi, żeby pod koniec listopada 2010 znowu zadzwonić i coś mi znowu zapropopnują :). Pytałem o możliwość zamiany zniżek na multiroom'a z dodatkowym dekoderem, ale wtedy musiałbym przejść na Prestiżowy (ze zniżkami), płacić 15PLN/miesiąc i w dodatku zapłacić 200PLN za Stronga (na początku gość mi go zaproponował za 1PLN, ale zastanowił się i powiedział, że jednak musi być 200PLN). Wolałem zniżki na komfortowy, a dodatkowo gość powiedział mi, że zamiast multirooma mogę sobie kupić splitter (!). Rozmowy są nagrywane, więc myślę, że jest to (pół)oficjalne stanowisko Cyfry :). Podsumowując: dzięki Wam (i super miłemu i pomocnemu konsultantowi) zaoszczędzę niezłą kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dają różne informacje...

Też miałem tel. z Cyfry i gość powiedział że w umowie 13 - miesięcznej , będę miał razem z dzierżawą 64,99 zl przez 13 m-cy[Canal plus+komfortowy + wszystkie HD i paczkę Filmboxów]...moze mnie bajerował ?

 

 

W jakim sensie różne ? Policzyłeś to co kolega napisał wyżej ? Tak na szybko wygląda to dokładnie na 64 miesięcznie średnio przez 13 miesięcy więc gdzie różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje Styczniowe

 

Zmiany są bardzo małe

Oferty świąteczne utrzymane

MUltiroom gratis od Komfortu i TV nadal będzie

 

Zmniejszeniu ulega ilość miesięcy gratis dla opcji HBO i HBO Digital.

 

Kolejną zmianą jest wyłączenie pakietu Komfortowego+ z ofert z

Telewizorem. W tej ofercie można zawrzeć umowę na pakiet Prestiżowy HD+

i Prestiżowy+.

 

 

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje Styczniowe

 

Zmiany są bardzo małe

Oferty świąteczne utrzymane

MUltiroom gratis od Komfortu i TV nadal będzie

 

Zmniejszeniu ulega ilość miesięcy gratis dla opcji HBO i HBO Digital.

 

Kolejną zmianą jest wyłączenie pakietu Komfortowego+ z ofert z

Telewizorem. W tej ofercie można zawrzeć umowę na pakiet Prestiżowy HD+

i Prestiżowy+.

 

 

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku :)

 

Troszkę gorzej ale dużych zmian nie ma. Czyli ci którzy są jeszcze niezdecydowani dużo nie stracą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie jeszcze jeden mało oryginalny post :) Dzięki za podpowiedzi, które wyczytałem na tym forum. Przed chwilą skończyłem rozmowę z konsultantem i przedłużyłem umowę o 13 miesięcy (18-to miesięczna kończyła mi się 5-go lutego) na takich warunkach:

  • 50% zniżki na komfortowy+ przez 8 miesięcy
  • 50% zniżki na Canal+ przez 9 miesięcy
  • Wynajem PVR'a za darmo (do tej pory 20PLN/miesiąc)
  • Wszystkie kanały HD za darmo przez cały okres umowy (5xHD + 2xHD z Canal+)

Efekt? Do tej pory płaciłem 136PLN/miesiąc, a teraz przez 8 miesięcy będę płacił tylko 46PLN!! Dodatkowo gość podpowiedział mi, żeby pod koniec listopada 2010 znowu zadzwonić i coś mi znowu zapropopnują :). Pytałem o możliwość zamiany zniżek na multiroom'a z dodatkowym dekoderem, ale wtedy musiałbym przejść na Prestiżowy (ze zniżkami), płacić 15PLN/miesiąc i w dodatku zapłacić 200PLN za Stronga (na początku gość mi go zaproponował za 1PLN, ale zastanowił się i powiedział, że jednak musi być 200PLN). Wolałem zniżki na komfortowy, a dodatkowo gość powiedział mi, że zamiast multirooma mogę sobie kupić splitter (!). Rozmowy są nagrywane, więc myślę, że jest to (pół)oficjalne stanowisko Cyfry :). Podsumowując: dzięki Wam (i super miłemu i pomocnemu konsultantowi) zaoszczędzę niezłą kasę :)

 

I te nowe warunki obowiązuje Cie juz "od dziś"?? Czy czeka się do końca umowy i potem "wchodzą" te tansze??

Pytam, bo w marcu konczy mi sie umowa a teraz place 115 zl miesiecznie i chetnie bym sie juz przesiadl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra :) Skrócili mi umowę o miesiąc. W ICA mam już nową kwotę na styczeń - 46,90PLN :) Obecna umowa kończy się pod koniec stycznia 2011, ale gość mi mówił, że mogę już pod koniec listopada 2010 dzwonić w/s jej przedłużenia, z czego wynika, że Ty możesz już teraz spokojnie dzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie jeszcze jeden mało oryginalny post :) Dzięki za podpowiedzi, które wyczytałem na tym forum. Przed chwilą skończyłem rozmowę z konsultantem i przedłużyłem umowę o 13 miesięcy (18-to miesięczna kończyła mi się 5-go lutego) na takich warunkach:

  • 50% zniżki na komfortowy+ przez 8 miesięcy
  • 50% zniżki na Canal+ przez 9 miesięcy
  • Wynajem PVR'a za darmo (do tej pory 20PLN/miesiąc)
  • Wszystkie kanały HD za darmo przez cały okres umowy (5xHD + 2xHD z Canal+)

Efekt? Do tej pory płaciłem 136PLN/miesiąc, a teraz przez 8 miesięcy będę płacił tylko 46PLN!! Dodatkowo gość podpowiedział mi, żeby pod koniec listopada 2010 znowu zadzwonić i coś mi znowu zapropopnują :). Pytałem o możliwość zamiany zniżek na multiroom'a z dodatkowym dekoderem, ale wtedy musiałbym przejść na Prestiżowy (ze zniżkami), płacić 15PLN/miesiąc i w dodatku zapłacić 200PLN za Stronga (na początku gość mi go zaproponował za 1PLN, ale zastanowił się i powiedział, że jednak musi być 200PLN). Wolałem zniżki na komfortowy, a dodatkowo gość powiedział mi, że zamiast multirooma mogę sobie kupić splitter (!). Rozmowy są nagrywane, więc myślę, że jest to (pół)oficjalne stanowisko Cyfry :). Podsumowując: dzięki Wam (i super miłemu i pomocnemu konsultantowi) zaoszczędzę niezłą kasę :)

 

Tak, potwierdzam, że był taki wariant, tylko pomyliłeś kolejność pakietu z Canal+. Na pakiet jest 9 m-cy 50%, a na C+ 8 m-cy 50%. Potwierdzam również, że można sobie nawet o 2 m-ce skrócić umowę, telefonując do nas i wchodząc w kolejną promocję na kolejny Okres Minimalny. Jeśli chodzi o splitter... No cóż, myślę, że to zdanie nie powinno paść. Osobiście przestrzegam przed splitterami. Wczoraj trafił nam się abonent, który kupił splittera i mu się spalił, a wraz z nim poszedł dekoder PVR, za co jest kara 800zł.

Dzięki za przedłużenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...