Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ muszę do jutra zdecydować się czy pozostaję w C+ chciałem zadzwonić i sprawdzić jaką ofertę zaproponują. Teraz pytanie pod jaki numer mam zadzwonić (przyznaję się bez bicia, że nie czytałem całego wątku ;)) i czy można tam dzwonić przez całą dobę, czy tylko w wybranych godzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwiatol

Tylko nie bierz Stronga bo będziesz żałował.

 

@cactus

Za jakieś 350zł można sobie kupić nowy tuner HD bez większych problemów.

 

ps.Mój tunek Pace SD, który kupiłem za 79zł przy przedłużeniu umowy sprzedałem od razu za ponad 150zł. Z różnicy cen mogę opłacić dwumiesięczny abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

Za jakieś 350zł można sobie kupić nowy tuner HD bez większych problemów.

 

 

 

smieci tylko. Przyzwoita Ariva 200 kosztuje 450zl czyli masz na cztery lata wynajmu od cyfry po 10zl za miech. A zaloze sie żę za dwa lata te tunki bedzie mozna u nich dostać za grosze albo za przedluzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

223104565

od 7 do 22

dzięki

 

mam jeszcze jedno pytanie: czy opcję hbo digital można brać w promocji a poźniej bez konsekwencji z niej zrezygnować (chodzi mi czy nie jest z nią podobnie jak z premium hd, czyli rezygnując z hbo hd traci się zniżkę na canal+ hd)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogromną prosbę czy ktoś ma dostęp do regulaminu lub podpisał umowę i jest w jego posiadaniu i może go wkleić. Ja byłam zdecydowana na cyfrę+ ale po telefonie na infolinię jestem załamana. Otóż jesli zrezygnuję z hbo na początku to mam canal+ gratis. Jeśli nie zrezygnuję z HBO przy podpisywaniu umowy to niestety ale rezygnując z HBO po 5 miesiącach tracę znizki na canal+ nie wiem co to za bałagan że na forum tyle osób od konsultantów uzyskuje tak sprzeczne informacje. Mało tego rezygnując z HBO automatycznie muszę zrezygnować z multiroomu ponieważ jest dostepny z HBO 5 miesięcy a chcąc bez HBO mieć multiroom tracę zniżkę na abonament kosztowałby tyle co przed promocją. Wychodzi na to, że te promocje są ze sobą ściśle powiązane i rezygnacja z jednej opcji powoduje dokuczliwe konsekwencje finansowe. Żeby skorzystać z aktualnej promocji trzeba wziąść wszystko jak w reklamie i nie można z niczego zrezygnować łącznie z płatnym potem HBO tym, którzy piszą że jest inaczej radzę aby nagrywali swoje rozmowy z infolinią i dbali aby w umowie było wszystko dokładnie opisane. Byłam zdecydowana na cyfrę+ i jestem zawiedziona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy bedzie walkowany ten temat? Nic nie stracisz, co za bzdury- "stracisz canal+, multiroom", rece opadaja. NIC NIE stracisz.

Nie po to cos jest za darmo. Zawsze w cyfrze mozna bylo wylaczyc i nie bylo problemu. Dzis wzialem umowe na siebie oczywiscie wlaczylem hbo dodatkowo, premium hd i hbo digital i niczego sie nie obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dzwoniłam to z kim rozmawiałam z piekarzem jasno i wyraźnie powiedziano co napisałam rezygnacja z HBO powoduje utratę innych zniżek. To mi ręce opadają, że każdy sprzedawca cyfry+ daje inne warunki, chyba że takie warunki mają tylko telefonicznie. A dopoki są takie rozbiezne informacje i to z samej infolini to powinno to być walkowane az ci którzy podpisują umowy będą pewni swoich praw. Mało tego mój rozmówca konsultował sie z przełozonym bo powiedziałam, że czytam takie forum i chcę być pewna tego co podpisuję. Oczywiście nie biorąc HBO i multiroomu przy podpisywaniu umowy abonament z pakietem canal + w cenie promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to było to sorry ale muszę szybko podjąć decyzję.

Czy podpisując umowę w "śmiałej promocji" na powitalny na 13 miesięcy mam napisane na stronie opcje HD gratis przez całe 13 miesięcy ?Mając zatem swój odbiornik HD będę mógł bez żadnych dodatkowych opłat oglądać NG, Animal, Eurosporty? Czy to dotyczy tylko od pakietu podstawowego w górę?

 

Na mojej ulotce świątecznej jest że te kanały są od podstawowego w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Karolina

 

czlowieku to ja juz nie wiem o co ci chodzi. chcesz pomocy to ci pisze jak jest, to odpisujesz zbulwersowana pewnie przed okresem ze ktos powiedzial inaczej. To sie zdecyduj czy chcesz sie klocic czy zasiegnac informacji, ktora zreszta otrzymalas.

 

No i w ogole o jakiej promocji piszesz? SD18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam pytanie. Mam pakiet standardowy+ i w końcu sierpnia włączyłem promocyjnie canal+ w promocji 50% taniej na 4 miesiące. Przed chwilą dzwoniłem do cyfry+ (15 minut oczekiwania na konsultanta) w celu wyłączenia c+ i dowiedziałem się, że nie mogę wyłączyć tego kanału bo pieniądze za grudzień do nich jeszcze nie dotarły (dzisiaj wpłaciłem). Chciałem się dowiedzieć od was czy rzeczywiście oni mają taki regulamin że nie mogą przyjąć dyspozycji zmiany czegokolwiek jak jest niedopłata, czy po prostu cyfra chce mnie naciągnąć na chociaż jeden pełnopłatny miesiąc za canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dzwoniłam to z kim rozmawiałam z piekarzem jasno i wyraźnie powiedziano co napisałam rezygnacja z HBO powoduje utratę innych zniżek. To mi ręce opadają, że każdy sprzedawca cyfry+ daje inne warunki, chyba że takie warunki mają tylko telefonicznie. A dopoki są takie rozbiezne informacje i to z samej infolini to powinno to być walkowane az ci którzy podpisują umowy będą pewni swoich praw. Mało tego mój rozmówca konsultował sie z przełozonym bo powiedziałam, że czytam takie forum i chcę być pewna tego co podpisuję. Oczywiście nie biorąc HBO i multiroomu przy podpisywaniu umowy abonament z pakietem canal + w cenie promocji.

 

Nie bulwersuj się jesli ktos probuje ci pomoc. Na forum ludzie najcześciej wiedzą wiecej niz konsultanci telefoniczni Cyfry. Sam rozmawiałem z trzeba albo czterema i tylko jeden wiedział o czym mowi a reszta co chwile przeszukiwała gorączkowo swoje ściągi żeby odpowiedzieć na jakies moje pytanie. Jeden opowiadał takie bzdury że nawet mi się dalej z nim rozmawiać nie chcialo.

Możesz rezygnować ze wszystkiego chyba że bierzesz TV za 1zl (wtedy sie zobowiazujesz do okreslonych kanalow przez 24miesiace), jedyne co mozesz stracić to c+HD przy rezygnacji z HBO HD ale to też nie jest pewne. Wszystko inne masz zagwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym naciąganiem to może rzeczywiście trochę na wyrost :smile: A jak teraz jeszcze nie uda mi się zlecić wyłączenia canal+ to oni mi rachunki w styczniu wyślą za styczeń i luty, to jak wyłączę c+ w styczniu to za luty będę miał też powiększoną opłatę płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

Za jakieś 350zł można sobie kupić nowy tuner HD bez większych problemów.

 

 

 

smieci tylko. Przyzwoita Ariva 200 kosztuje 450zl czyli masz na cztery lata wynajmu od cyfry po 10zl za miech. A zaloze sie żę za dwa lata te tunki bedzie mozna u nich dostać za grosze albo za przedluzenie umowy.

 

To jak to jest? Tuner Ariva 100 uważasz za śmiecia, a tuner Ariva 200 za przyzwoity? A czym one się różnią? W zasadzie to chyba tylko gniazdem na moduł CI oraz ilością gniazd SCART. A tak na marginesie to jak się dobrze poszuka to można znaleźć tunek Ariva 200 nieco taniej niż podałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze stasior nie bądź [beep]ki po drugie ja potrzebuję tylko regulamin który sie otrzymuje przy podpisywaniu umowy a tego nie dostałam więc o jakiej informacji mówisz. Nigdzie nie ma regulaminu promocji i jeśli uważasz, że chcąc wiedzieć co mnie czeka po tych pięciu miesiącach to jestem panikarą to życzę ci powodzenia w rezygnacji z opcji HBO po okresie darmowym. Aktualna promocja cyfry+ jest bardzo niejasna i forum słuzy temu by się wymieniać swoimi informacjami. Ja wiem tylko to co mi powiedziano komfortowy na 18 m-cy + i tylko pakiet canal + daje 49,9 przez całe 18 miesięcy ale trzeba na początku zrezygnować z HBO i multiroomu. Tej informacji nie uzyskałam tydzień temu dziś o 19 więc są to chyba świeże dane. Regulamin to podstawa i wszystko by mi wyjasnił jak chcesz pomóc to go wklej wtedy przyznam ci rację, że niepotrzebnie panikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

Za jakieś 350zł można sobie kupić nowy tuner HD bez większych problemów.

 

 

 

smieci tylko. Przyzwoita Ariva 200 kosztuje 450zl czyli masz na cztery lata wynajmu od cyfry po 10zl za miech. A zaloze sie żę za dwa lata te tunki bedzie mozna u nich dostać za grosze albo za przedluzenie umowy.

Tylko,ze biorac w swiatecznej prestiz na 2 lata placisz 109,a z dekoderem 129...koszt wynajecia to 20 zl/mies czyli 480 za jeszcze wiekszy szmelc,tyle ze z dyskiem.Za to jednak z narzucona g..a lista kanalow i bez mozliwosci dopiecia TNK lub CP.Wszystko zalezy od tego,kto czego oczekuje...Ja sie zastanawialem nad opcja z tunerem do tego LG do sypialni,ale odpuscilem,bo ta cena jest chora.Juz wole wyciagnac starego ferdka 7018 z szafy i eurozlaczem ogladac na tym maluchu zwykle SD,a jak bedzie za slabo to dokupic cos wlasnego...Z tego szmelcu od Cyfry nie bede korzystal nigdy,chybaze beda go dawac zupelnie za darmo do np full opcji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Karolina

 

ble ble ble... w Aneksie do umowy i tak nie masz informacji, ktore cie interesuja. Jest zapis ze po 5 miesiacach canal+i hbo kosztuje 39.9, a do 5 miesiecy 10 zl.

I tu pojawi sie kokejncyh milion pytan a po co dlaczego. Najlepiej to zrob tak. Idz jutro do fryzjera kosmetyczki pozniej na zabawe sylwestrowa, w nowym roku zmieni sie promocja i nie bedziesz miala problemu.

 

Zapisz sobie w kalendarzu abys w czerwcu 2010 weszla ponownie na forum i dowiedziala sie, ze po wylaczeniu hbo promocja nadal obowiazuje i nie bylo zadnego problemu.

Moge ci przeslac procedure sprzedazy jezeli bardzo chcesz, w ktorej czarno na bialym jest napisane canal+ 18m za 10 zl. hd, filmbox tak samo free przez 18m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest? Tuner Ariva 100 uważasz za śmiecia, a tuner Ariva 200 za przyzwoity? A czym one się różnią? W zasadzie to chyba tylko gniazdem na moduł CI oraz ilością gniazd SCART. A tak na marginesie to jak się dobrze poszuka to można znaleźć tunek Ariva 200 nieco taniej niż podałeś...

rożnic jest troche wiecej, chocby wyswietlacz. Ale niech ci bedzie żę za 360zl mozna meic w maire przyzwoity tuner HD, no ale to też 3 lata wynajmu od cyfry, naprawde sporo czasu. Do tego pelna gwara w tym czasie i zero stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

Tak, tylko weź pod uwagę, że jeśli zdecyduję się kupić ten tuner HD to równocześnie sprzedam swój dotychczasowy sprzęt SD, a wtedy to nie będzie kwestia 350zł-450zł za Arivę tylko kwestia dopłaty powiedzmy 100zł-150zł do nowego tunka. A to już nie jest równoznaczne z czteroletnią opłatą za dzierżawę dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieci tylko. Przyzwoita Ariva 200 kosztuje 450zl czyli masz na cztery lata wynajmu od cyfry po 10zl za miech. A zaloze sie żę za dwa lata te tunki bedzie mozna u nich dostać za grosze albo za przedluzenie umowy.

 

Też mi się tak wydaje - lepiej mieć (co najwyżej) średni dekoder dedykowany dla danej platformy z na dobrą sprawę dożywotnią gwarancją - zero stresu, czy uznają reklamację, czy nie (w razie awarii tunera), niż marny dekoder na własność. Szczególnie, jeżeli ten dedykowany tuner ma się całkiem za darmo na czas użytkowania - a nawet 10 PLN nie jest według mnie kwotą zaporową.

 

Oczywiście - jeżeli ktoś lubi "grzebać", szukać nowych kanałów itp. - na dedykowanym tunerze zazwyczaj tego nie zrobi (w przypadku Philipsa / Pace wręcz na pewno się nie uda) - ale dla większości użytkowników jest to sprzęt w zupełności wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cactus dzięki za konstruktywną odpowiedź wprawdzie nie dałeś mi regulaminu :) ale dałeś nadzieję na to że na infolinii mnóstwo niedoinformowanych jest. Jutro podejdę osobiście do punktu przecież zanim podpiszę, to umowę i regulamin dostanę do przeczytania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...