Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam takie pytanko:

 

mam umowę z cyfrą od ponad roku. Z teraz jak wchodze w ICA jest promocja ze można HBO na 1 miesiąc za free niby... Płacę co miesiąc ok 42 zł...

No i jak daję że chce skorzystać z promocji to pisze w symulacji takie coś:

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

styczeń 2010 102,70 29,90 72,80

luty 2010 102,70 29,90 72,80

 

Jak to w końcu z tym jest? Bo HBO to dość ciekawe kanały... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie-czy przy wizycie w APS podczas podpisywania umowy na 24 czy tam 29 miesiecy i tym tv,ponosze jakies oplaty?

 

Ja biorąc na 24 poniosłem.

"Aneks Rabat

Artykuł 1. Akcja rabat z telewizorem

...

7.Opłata Aktywacyjna na Pakiety objęte niniejszą promocją po uwzględnieniu Rabaty wynosi 1 zł."

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też się konczy jakoś kwiecień/maj 2010 i interesuje mnie opcja:

Dla umów 18 miesięcznych:

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny umowy

● Komfortowy+ w cenie 49,90 zł

2. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 18 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy

 

napisałem maila do cyfry czy jest na ten zestaw szansa,

pewnie nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w maju 2010 i dzwoniłem właśnie do Cyfry na 310 45 60 i 310 45 65 i oczywiście wszyscy mnie olali twierdząc że nie ma szans na zmiany w umowie :(

Zadzwoń na infolinię sprzedażową i powiedz, że chcesz podpisać drugą umowę, przełączą Cię do działu zgód i tam powinni zaproponować Ci przedłużenie obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneksowanie umów kończacych sięw maju lub czerwcu 2010 załatwiane jest bez problemów, chyba że ktoś chce coś ponad standard to raczej wtedy jest opór, ja chciałem w ramach świątecznego doładowania na 18 m-cy nie płacić za dzierżawę pvr-a ale nie dało rady - opłata 50% to maks. dzwoniłem na 22 31 45 65, najpierw próbują człowieka zbyć że nie można zawrzeć aneksu dla umów kończących się za parę miesiecy ale po chwili przejście do konkretów tj. jaka opcja promocyjna pana interesuje :D i załatwione.

 

Tak jak powyżej - telefon pod podany wyżej numer i twardo że masz znajomych którym w maju 2010 kończy się umowa więc po co ta gadka że nie można, na początku zawsze próbują spóścić cię na drzewo ale jak nie odpuścisz to aneksują umowę bez poroblmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne przedłużenie promocji teraz na niedziele po świętach,http://www.cyfra.tv/

 

Blady tak to prawda to nie aż tak Cyfra się dobrze sprzedaje,tylko ludzie biorą Pace zamiast Strąga.Sam go mam i sprawiał sporo problemów,a w Wigilie jest już mniejszy ruch,i dlatego są kłopoty z kartami i odbiornikami.Po co zabierać Full zapas do galerii,jak stoiska były czynne przeważnie od 9 albo 10 do 15 chyba logiczne.Poczekajmy na oficjalne statystyki w styczniu,ile ubyło a ile przybyło abonentów.Po sukcesie operatora komórkowego z laptopem za 1zł,przyszła kolej na Cyfrę.Obliczyłem i w porównaniu z inną promocją Cyfry to ten TV wychodzi około 700-800zł,i tak to jest bardzo atrakcyjna cena.A jak wiadomo reklama Dźwignią handlu.Ale i są ludzie którzy kalkulują jak ja,i jak oferta nie jest godna zachodu to rezygnują.Puki co to są Święta a w Canal+ nie ma kompletnie nic,W Cyfrze by przydał się Multipakiet + Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem poniewaz zakupiłem http://allegro :censored: html a dostałem ten tv od cyfry i brakowało mi drugiego hdmi, wiec kupiłem ten rozdzielacz ale co podpinam do tv ten rozdzielacz pózniej podpinam tuner i xboxsa 360 i nie działa tzw tuner działa ale jak go wyłacze to po tym załaczam xboxsa i na tunerze pokazuje sie jakies numerki 6 nie kiedy 5 nie wiem o co chodzi. No ale obraz xboxsa sie w ogóle nie pojawia dopiero jak odłacze tuner od hdmi. Ale po tym juz tuner sie nie załacza poprostu jakis numer na wyswietlaczu jest i musze tuner odłaczac od pradu.

 

PS: tuner ten bez dysku ten niestabilny.

A tv to wiadomo LG od cyfry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martensik

@volcan

@slawek.ka

 

Byłem dziś u dystrybutora i rzeczywiście udało mi się zdać stary tuner (Strong) i równocześnie kupić nowy (Pace) nie czekając na pismo z Cyfry+. Dekoder jest już wystawiony na pewnym portalu aukcyjnym i czeka na chętnych, których nie brakuje. Serdeczne dzięki za pomoc... :D:D:D

 

ps.Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów.Mam pytanie odnosnie rezygnacji z umowy zawartej telefonicznie,tzn.umowy przedłuzeniowej.Kilka dni temu zawarłem umowe pod numerem przedłuzeniowym,ale na nastepny dzien chciałem zmodyfikowac i niestety wydzwanialem na kilka numerów i nikt nie potrafił mi pomoc,kazdy konsultant odsyłał na inny numer,jedna pani nawet powiedziala,ze ktos oddzwoni,ale niestety nie oddzwonili.Wiec pytanie,czy moge odstapic od umowy kiedy dostane pocztą aneks?Jak to z tym jest.Byłbym wdzieczny za odpowiedz kogos zorientowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.To nie fair,ze nie miałem nawet szansy zmodyfikowac w ciagu 48 godzin,chciałem tylko odłaczyc wszytkie hd i zrezygnowac z PVR-a(umowa 13 m-cy,komfort+opcje hd,PVR 0 pln)

Tzn.chciałem odłaczyc HBO po czytanych tu postach,zostawic tylko do komfortu canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię i złóż reklamację, jak całkiem sporo osób już chyba zrobiło. Powołać się możesz na to że zostałeś wprowadzony w błąd.

 

Co do możliwości wypowiedzenia umowy. Tutaj zdania są rozbieżne, ale czytałem kiedyś wypowiedź rzecznika konsumentów, że jak najbardziej można a Cyfra wprowadza ludzi w błąd. Aneks również jest umową. Kruczek IMHO tkwić może w innym miejscu. Nie można odstąpić od dokonanej zmiany warunków umowy, jeżeli dostawca usług, za zgodą abonenta, rozpoczął świadczenie usług zgodnie ze zmienionymi warunkami umowy. Podczas przedłużania umowy konsultant wypowiada magiczna formułkę, że umowa trwa od 1 stycznia oraz przez sumę dni pozostałych do końca niniejszego miesiąca. No i kanały włączają w ciągu 2 godzin. Tym samym rozpoczynają realizację umowy. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Poszukaj przez googla, bo już niejedna osoba miała z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie, rok temu podpisałem z Cyfrą umowę na pakiet komfortowy przez 9m-cy za 50% + opcje Canal+ i ta umowa kończy mi się 31grudnia co powinienem zrobić żeby mi zaproponowali dalej taki układ ? Słyszałem że trzeba tam zadzwonić i zapowiedzieć swoje wypowiedzenie wtedy zadzwonią i coś zaproponują? Czy ktoś kto już to robił może mi pomóc ??

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie, rok temu podpisałem z Cyfrą umowę na pakiet komfortowy przez 9m-cy za 50% + opcje Canal+ i ta umowa kończy mi się 31grudnia co powinienem zrobić żeby mi zaproponowali dalej taki układ ? Słyszałem że trzeba tam zadzwonić i zapowiedzieć swoje wypowiedzenie wtedy zadzwonią i coś zaproponują? Czy ktoś kto już to robił może mi pomóc ??

 

Z góry dzięki.

Nie dostaniesz już pakietu C+ na 12 m-cy za free, nie ma takiej opcji przedłużeniowej. Dostaniesz do wyboru: umowa na 13 m-cy na Komfortowy+ ze zniżką 50% przez 9 m-cy (11 m-cy też podobno dają) i do tego C+ ale tylko na 4 m-ce za free (lub 50% przez 8 m-cy), a druga możliwość to Komfortowy+ i C+ na 18 m-cy w cenie 42 PLN/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...