Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze jeśli na 18m. to bd płacił 49.90. Po drugie NIE STRACISZ mulitroom bo to nie ma nic wspólnego z HBO. Po trzecie NIE STRACISZ C+ jeśli wył. HBO. Jeśli niechcesz programów HD, to opcje takie: C+HBO, Filmbox, Multiroom.

 

A co dekodera sagema, jak do multiroom do drugiego tv to jest świetny, mi się nie zacina, pilot działa idealnie (nie to co w strong bo mam oczekiwanie na HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np jeśli za jakiś rok kupie sobie telewizor HD to będę miał problem z zamówieniem programów hd do obecnej umowy? czyli rozumiem ze jeśli zaznaczę te opcję i po 5 miesiącach zrezygnuje z hbo to opłata bedzie cały czas stała tj. 49.9 i nic nic juz nie ma prawa dojść? i canal + canal + sport bedzie caly czas w tej cenie 49,9?

dziękuję poprzednikowi za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stracisz. C+ bd miał nadal.

Co do TV HD. Możesz wziąć dekoder HD PVR, teraz i tak go nie dostaniesz bo nie mają :P Dadzą Ci SD i do póki nie wymienisz na HD bd go użytkował za darmo. W umowie nie ma określonego terminu do którego musisz wymienić tego SD na HD. Więc możesz to zrobić dopiero gdy kupisz TV HD.

Jeśli bierzesz mulitroom to 1 dekoder w oczekiwaniu, a drugi to ten sagem za 1gr. Ja tak mam z tą różnicą że tego w ocz. wymieniam odrazu jak bd mieli hd na stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu HBO HD oznacza kłopoty ? mozesz to rozwinąć?

 

Mówi się że po wył. opcji HBO to zniknie cały premium hd w skład którego wchodzi Hbo hd, i 2 kanały HD C+ czyli C+ Film i Sport HD.

Jedni mówią że zniknie, drudzy że nie zniknie. Mnie podczas podpisywania umowy zapewniono że nic dod. nie wył. oprócz HBO. Więc hbo hd zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie już sobie darujcie to [beep]enie o tym że Canal+ i HBO są razem nierozerwalne i straszyć ludzi żeby HBO nie brali.

Ja nawet nic nie gadałem o żadnych opcjach HD dodatkowych z gościem u którego podpisywałem umowę, pytał tylko czy włączyć opcję HBO i czy włączać HBO Digital. Nic osobno o HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę i w zakładce ICA promocje widnieje opcja przejścia na pakiet wyższy (w moim przypadku komfort) do końca roku za darmo.

Czy włączenie tego [beep]stwa może spowodować utratę zniżek jakie wynegocjowałem przedłużając umowę? No i czy samo się to wyłączy czy musze pisać żeby wyłączyli? Fajnie by było żeby odpisał ktoś kto wie na 100% a nie jak w przypadku wyłączania hbo hd gdzie co głos to inny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj Cyfrę+ z promocji "Świąteczne Doładowania" na 18 miesięcy i z tego co mówili Sprzedawcy też wynikało, że nie ma haczyków. Sprzedawca sprostował mi jedynie, że to nie jest tak, że Komfortowy+ kosztuje 49,9 zł, a Canal+ jest gratis. Komfortowy kosztuje tak naprawdę 39,9 zł, a Canal+ jest za 10zł, ale wychodzi przecież na to samo :)

Jednak gdy zacząłem czytać umowę, to jest dla mnie kilka niezrozumiałych rzeczy. Podpisałem umowę na następujący pakiet i opcje:

cyfra.png

(skan z umowy)

 

Sprzedawca zapewniał mnie, że Canal+, opcje HD i Filmbox są za darmo przez całą umowę, natomiast opcja HBO jest gratis przez 5 miesięcy, a potem można z niej zrezygnować. Tymczasem w umowie jest taki zapis:

Artykuł 2. AKCJA OPCJA

1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonament nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

- dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 10 zł przez okres 5 kolejnych miesięcy, a następnie 39,90 zł przez kolejne 13 miesięcy dla Raty Miesięcznej

Czyli HBO miało być za darmo przez 5 miesięcy, a tu tymczasem w umowie jest napisane, że przez 5 miesięcy za 10 zł, a za kolejne 13 miesięcy aż 39,90 zł! Czy tak rzeczywiście jest, że trzeba płacić 10 zł, a potem 39, 90 zł za HBO?

Jest jeszcze kwesta tego co stanie się po rezygnacji z HBO? W ogóle co to znaczy "Opcja C+ HBO"? To należy w końcu Canal+ i HBO traktować jako dwie oddzielne opcje, czy jako jedną?

 

No ale może niepotrzebnie panikuję :)

 

 

Według mnie ten artykuł mówi, że Canal oraz HBO są ze sobą związane w promocji. Przez 5 miesięcy płacisz za oba 10 zł, a później 39,90 też za oba. Wydaje mi się, że rezygnacja z części promocji (Canal lub HBO) spowoduje powrót do opłat cennikowych, czyli 29,90 za Canal lub HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm! Dziś czeka mnie "poważna :wink: " rozmowa o przedłużenie starej umowy. I pewnie dostanę standard?

 

Jaki standard?

Przecież wcześniej pisałeś o podstawowym+ na 13 miesięcy za 29zł i dekoder PVR w bezpłatne użytkowanie.

To ma być standard gdy inni otrzymują takie propozycje ale na 18 miesięcy ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na infolinię Cyfry pytając o promocję 18m z canal+ i multiroom. Babeczka powiedziała że tylko z pakietem komfortowym oraz z HBO które jest gratis przez 5 miesięcy a potem jak się je wyłączy to za canal+ trzeba płacić 29,90 :shock: , multiroom zostaje gratis. Dodam że nie pomyliła z canal+ HD bo podała mi cenę 29,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie jedna sprawa tak zakrojona dyskusja na temat promocji a nawet łaskawie nikt z biura obsługi abonenta się nie odzywa chyba się boją bo jak wyjdzie coś nie tak to dopiero by wyszło jakie są przekręty na zwykłych szarakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę i w zakładce ICA promocje widnieje opcja przejścia na pakiet wyższy (w moim przypadku komfort) do końca roku za darmo.

Czy włączenie tego [beep] może spowodować utratę zniżek jakie wynegocjowałem przedłużając umowę? No i czy samo się to wyłączy czy musze pisać żeby wyłączyli? Fajnie by było żeby odpisał ktoś kto wie na 100% a nie jak w przypadku wyłączania hbo hd gdzie co głos to inny :/

 

nie tracisz zniżek, wyższy pakiet wyłączą Ci automatycznie, korzystaj z prezentu :D

zapoznaj się z regulaminem, który masz do tej oferty promocyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAwet jesli zmieni sie cennik to masz gwarancje takiej ceny jaka wynegocjowales przy przedluzeniu czy tez przy podpisaniu nowej umowy , jesli oczywiscie jest to znizka na caly okres umowy. Wiec nawet jakby podniesli ceny to dla ciebie nic to nie zmienia i nie bedziesz mial powodu zeby wypowiedziec wczesniej umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na infolinię Cyfry pytając o promocję 18m z canal+ i multiroom. Babeczka powiedziała że tylko z pakietem komfortowym oraz z HBO które jest gratis przez 5 miesięcy a potem jak się je wyłączy to za canal+ trzeba płacić 29,90 :shock: , multiroom zostaje gratis. Dodam że nie pomyliła z canal+ HD bo podała mi cenę 29,90

 

 

 

czyli jednak po wyłączeniu HBO trzeba płacić miesięcznie 29,90 za Canal +

chyba sobie daruję tą cyfrę + bo tu tyle niejasności :( a tak bardzo chciałem oglądać ligę angielska i moja ukochana chelsea :( nie pozostaje nic innego jak chodzić na mecze do baru heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj Cyfrę+ z promocji "Świąteczne Doładowania" na 18 miesięcy i z tego co mówili Sprzedawcy też wynikało, że nie ma haczyków. Sprzedawca sprostował mi jedynie, że to nie jest tak, że Komfortowy+ kosztuje 49,9 zł, a Canal+ jest gratis. Komfortowy kosztuje tak naprawdę 39,9 zł, a Canal+ jest za 10zł, ale wychodzi przecież na to samo :)

Jednak gdy zacząłem czytać umowę, to jest dla mnie kilka niezrozumiałych rzeczy. Podpisałem umowę na następujący pakiet i opcje:

cyfra.png

(skan z umowy)

 

Sprzedawca zapewniał mnie, że Canal+, opcje HD i Filmbox są za darmo przez całą umowę, natomiast opcja HBO jest gratis przez 5 miesięcy, a potem można z niej zrezygnować. Tymczasem w umowie jest taki zapis:

Artykuł 2. AKCJA OPCJA

1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonament nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

- dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 10 zł przez okres 5 kolejnych miesięcy, a następnie 39,90 zł przez kolejne 13 miesięcy dla Raty Miesięcznej

Czyli HBO miało być za darmo przez 5 miesięcy, a tu tymczasem w umowie jest napisane, że przez 5 miesięcy za 10 zł, a za kolejne 13 miesięcy aż 39,90 zł! Czy tak rzeczywiście jest, że trzeba płacić 10 zł, a potem 39, 90 zł za HBO?

Jest jeszcze kwesta tego co stanie się po rezygnacji z HBO? W ogóle co to znaczy "Opcja C+ HBO"? To należy w końcu Canal+ i HBO traktować jako dwie oddzielne opcje, czy jako jedną?

 

No ale może niepotrzebnie panikuję :)

 

 

Chyba niepotrzebnie panikujesz.

Kwestia opłat wygląda tak :

Pakiet komfortowy+ w ŚD na 18 m-cy kosztuje : 39,90 zł

Opcja dodatkowa C+,HBO ( HBO gratis, płacisz za C+ ) kosztuje cię przez 5 kolejnych miesięcy 10 zł.

Czyli twój pakiet kosztuje cię przez 5 m-cy 49,90zł. ( tak jak w ulotce napisano ).

Jeżeli zaś nie wyłączysz HBO to od 6 m-ca opłata wrasta następująco : C+ = 10zł/mc + HBO = 29,90zł/m-c, co daje kwotę 39,90/m-c + Komfortowy+ 39,90/m-c = 79,90 zł / m-c przez kolejne 13 m-cy.

Jeżeli wyłączysz HBO to od 6 m-ca płacisz tylko C+ = 10 zł/m-c przez 13 m-cy. I po zsumowaniu otrzymujesz : Komfortowy + za 39,90/m-c + C+ za 10 zł/m-c , a to wszystko razem daje kwotę 49,90 zł/ m-c przez kolejne 13 m-cy.( tak jak w ulotce napisano )

 

Reasumując : jak nie zapomisz wyłączyć HBO w 5 miesiącu, to przez całe 18 miesięcy płacić będziesz 49,90 zł.

jak zapomisz to od 6 miesiąca zabulisz.

 

Opcje C+HBO należy traktowac jako osobne opcje zerknij tutaj http://www.cyfraplus.pl/_pro_opcje-dodatkowe3-pro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad wziales tą cene 10zl za c+? pokaż jakis dokument lub link.

Bo mi to wygląda na bujną wyobraźnie.

Powtórze to co było już napisane dziesiątki razy, nie możesz zrezygnować z danej promocji w połowie, albo ją zachowujesz albo rezygnujesz z całosci. A pakiet C_HD i HBO HD to jedna niepodzielna promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj Cyfrę+ z promocji "Świąteczne Doładowania" na 18 miesięcy i z tego co mówili Sprzedawcy też wynikało, że nie ma haczyków. Sprzedawca sprostował mi jedynie, że to nie jest tak, że Komfortowy+ kosztuje 49,9 zł, a Canal+ jest gratis. Komfortowy kosztuje tak naprawdę 39,9 zł, a Canal+ jest za 10zł, ale wychodzi przecież na to samo :)

Jednak gdy zacząłem czytać umowę, to jest dla mnie kilka niezrozumiałych rzeczy. Podpisałem umowę na następujący pakiet i opcje:

cyfra.png

(skan z umowy)

 

Sprzedawca zapewniał mnie, że Canal+, opcje HD i Filmbox są za darmo przez całą umowę, natomiast opcja HBO jest gratis przez 5 miesięcy, a potem można z niej zrezygnować. Tymczasem w umowie jest taki zapis:

Artykuł 2. AKCJA OPCJA

1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonament nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

- dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 10 zł przez okres 5 kolejnych miesięcy, a następnie 39,90 zł przez kolejne 13 miesięcy dla Raty Miesięcznej

Czyli HBO miało być za darmo przez 5 miesięcy, a tu tymczasem w umowie jest napisane, że przez 5 miesięcy za 10 zł, a za kolejne 13 miesięcy aż 39,90 zł! Czy tak rzeczywiście jest, że trzeba płacić 10 zł, a potem 39, 90 zł za HBO?

Jest jeszcze kwesta tego co stanie się po rezygnacji z HBO? W ogóle co to znaczy "Opcja C+ HBO"? To należy w końcu Canal+ i HBO traktować jako dwie oddzielne opcje, czy jako jedną?

 

No ale może niepotrzebnie panikuję :)

 

 

Chyba niepotrzebnie panikujesz.

Kwestia opłat wygląda tak :

Pakiet komfortowy+ w ŚD na 18 m-cy kosztuje : 39,90 zł

Opcja dodatkowa C+,HBO ( HBO gratis, płacisz za C+ ) kosztuje cię przez 5 kolejnych miesięcy 10 zł.

Czyli twój pakiet kosztuje cię przez 5 m-cy 49,90zł. ( tak jak w ulotce napisano ).

Jeżeli zaś nie wyłączysz HBO to od 6 m-ca opłata wrasta następująco : C+ = 10zł/mc + HBO = 29,90zł/m-c, co daje kwotę 39,90/m-c + Komfortowy+ 39,90/m-c = 79,90 zł / m-c przez kolejne 13 m-cy.

Jeżeli wyłączysz HBO to od 6 m-ca płacisz tylko C+ = 10 zł/m-c przez 13 m-cy. I po zsumowaniu otrzymujesz : Komfortowy + za 39,90/m-c + C+ za 10 zł/m-c , a to wszystko razem daje kwotę 49,90 zł/ m-c przez kolejne 13 m-cy.( tak jak w ulotce napisano )

 

Reasumując : jak nie zapomisz wyłączyć HBO w 5 miesiącu, to przez całe 18 miesięcy płacić będziesz 49,90 zł.

jak zapomisz to od 6 miesiąca zabulisz.

 

Ja się nie zgodzę. Nigdzie nie jest napisane, że C+ kosztuje 10zł. To jest pakiet C+HBO. To pakiet kosztuje 10, a potem 29,90zł. Jeśli rezygnujesz z pakietu - rezygnujesz z cen promocyjnych. Teraz powinien wypowiedzieć się ekhm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad wziales tą cene 10zl za c+? pokaż jakis dokument lub link.

Bo mi to wygląda na bujną wyobraźnie.

 

Aneks rabat - Artykuł 1.AKCJA "RABAT" punkt 4.

 

Opłata za Ratę miesięczną za wybrany pakiet po uwzględnieniu rabatu wynosi 39,90 zł przez okres 13 ( lub 18 w zależności od umowy ) miesięcy.

 

 

Zanim kolego kogoś ocenisz po wyglądzie na bujną wyobraźnię - zacznij czytać umowy które podpisujesz.

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

Ps. Dla ścisłości C+ w umowie na 13 m-cy śD kosztuje 15 zł/mc.

 

Oto cytat z umowy Świąteczne doładowanie na 13 m-cy

 

Artykuł 2. AKCJA OPCJA

1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonament nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji po uwzględnieniu rabatu:

- dla Opcji "C+HBO" ze zniżką w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz w cenie 15 zł przez okres 3 kolejnych miesięcy, a następnie 44,90 zł przez kolejne 10 miesięcy dla Raty Miesięcznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...