Jump to content

Peyu

SAT Kurier VIP
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Peyu

 • Rank
  SAT Kurier VIP

Informacje o profilu

 • Location
  Wielkopolska
 • Hobby
  TV_SAT Wielki antenki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Peyu

  Jaki konwerter?

  Koledzy pamiętajcie że wszystkie wyścigowe lnb z dużym wzmocnieniem zdają egzamin przy doś sporej długości kabla inaczej głowica zostaje zapchana przesterowana i z zamierzonego lepszego sygnału mamy gorszy.
 2. Z doświadczenia instalatorskiego i osobistego 90 to minimum do spokojnego oglądania i dobry jakościowo lnb.
 3. Peyu

  tuner, dekoder do DX

  Kolego na dzień dzisiejszy do dx-u szału nie ma ja osobiście używam openboxa sx6 oraz octagona sf4008 choć dobre są inne modele octagona czy ob zapraszam na forum z mojej stopki tam coś z dekoderów dobierzesz do dx-u.
 4. To dziwne podejście kolega odszedł ale mogli zostawić mu nadal uprawnienia.Tak będzie ciężko to ogarnąć bez administracji.Podobna sytuacja miała z poprzednikiem Medialinkiem zanim powstał satkurier.
 5. Peyu

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  @MR Orbita jednak pomogło odłączenie diseqa z astrą i jest ok ale nadal występuje problem drugiego dekodera multiromowego. . Lecz nurtuje mnie zachowanie małej szachownicy z tego zestawu multiroom gdyż jest już ona po drugiej wymianie. A mianowicie prawie co dnia w nie regularnych godzinach restartuje się sama pokazuje się na wyswietlaczu boot i init. Następnie włącza się i gra lub zawiesi się. I nie można jej włączyć ani pilotem ani guzikiem z panelu pomaga odłączenie z sieci. Dekodery połączone po wi-fi router tplinka. Jakieś sugestie. Pozdrawiam.
 6. Peyu

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  oki jutro luknę a czy ma on możliwość jakiegoś twardego resetowania,by pobrał ponownie aktualizację.
 7. Peyu

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Przyjacielu dwa przewody lnb televes pierwsze wejscie hb+astra drugie sam HB sygnał rewelka ustawiane na mierniku profi.Podmieniłem nawet na inny nowy lnb maximum to samo.
 8. Peyu

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Witam Chciałbym uzyskać od was informację czy spotkaliście się z takim komunikatem a mianowicie nowy dekoder 4k na niektórych kanałach pokazuje się komunikat: "Obecnie program nie jest nadawany spróbuj ponownie później" Po przełączaniu niekiedy wskoczy obraz niekiedy nie dekoder pobrał nową aktualizację instalacja cała ok zestaw antena 90cm lnb televes. Czy może spotkaliście się z taką zagwostką??
×